• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

19.09.2024

10:28

Kurti besan što Vučić vodi nezavisnu politiku i svima sve u lice kaže: Naredio svojim medijima da krenu u kampanju protiv srpskog predsednika (FOTO)

printscreen

Vesti

Kurti besan što Vučić vodi nezavisnu politiku i svima sve u lice kaže: Naredio svojim medijima da krenu u kampanju protiv srpskog predsednika (FOTO)

Podeli vest

Prištinski mediji, koji se nalaze pod kontrolom lažnog premijera samoproklamovane države Kosovo Aljbina Kurtija, krenuli su u kampanju protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića jer vodi nezavisnu i slobodarsku politiku.

Naime, sinoćno obraćanje predsednika Vučića u kome je Rusiju i Kinu opravdano nazvao prijateljima, a Zapad partnerima, prst u oko je mrziteljima svega srpskog, poput lažne analitičarke Ivane Stradner, islamističke Slobodne Bosne, ali i albanskim medijima i Kurtiju.

Tako  "Gazeta ekspres", očigledno po naređenju Kurtija, piše da je "Vučić još jednom potvrdio da ne napušta Kinu i Rusiju uprkos kritikama", a onda dodaje da srpski predsednik nije uveo sankcije Rusima.

Foto: printscreeen

 

Jasno je da Kurtiju smeta što je Vučić jedan od retkih lidera koji vodi isključivo nezavisnu politiku, koja se bazira na dobrobiti države Srbije i njenog naroda, da njime ne upravlja niko, a da svima sve u lice kaže.

Kurti svakako ne može da se pohvalim ni sa čim od navedenog, te je onda naredio svojim medijima da krenu u kampanju protiv srpskog predsednika.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Pohapšeni saradnici "balkanskog kartela" u Španiji: Koristili tehniku "majmuna" (VIDEO)
Hronika

Pohapšeni saradnici "balkanskog kartela" u Španiji: Koristili tehniku "majmuna" (VIDEO)

Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.

15.01.2026

18:59

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set