Dok Kurti teroriše Srbe na Kosmetu, NATO otpadak predstavlja Albance kao žrtve! Srbomrzac koji je TRAŽIO RUŠENJE spomenika Milici Rakić ponovo kmeči i bunca!
Podeli vest
Gunter Felinger, najveći srbomrzac na planeti i albanski i NATO lobista, koji je ranije tražio da se Beograd ponovo bombarduje, nastavlja s pokušavanjem da progura lažnu državu Kosovo u evropske institucije, a ovog puta je nadmašio sam sebe tražeći članstvo fiktivne republike u Savetu Evrope.
NATO pajac Gunter je, naime, na društvenoj mreži "Iks", inače mestu gde svakodnevno objavljuje nebuloze, pozvao Emanuela Makrona, Olafa Šolca i Đorđu Meloni da takozvanu državu Kosovo prime u Savet Evrope jer "njegovi građani zaslužuju da im ljudska prava budu zaštićena". On je to poručio bez imalo srama i stida, potpuno zaboravljajući na činjenicu da terorista Aljbin Kurti i njegovi podanici obučeni u uniforme takozvane kosovske policije svakodnevno sprovode represivne mere nad srpskim življem na Kosmetu i terorišu ih čim im se ukaže prilika. S druge strane, Albance na teritoriji južne srpske pokrajine apsolutno niko ne dira, pa se postavlja pitanje za koga to NATO lobista traži ljudska prava?
Savetnik rektora pri Univerzitetu u Prištini sa privremenim sedištem u Kosovskoj Mitrovici Nemanja Biševac rekao je za Kosovo onlajn da ga je takozvana kosovska policija pozvala na razgovor nakon današnjeg studentskog protesta, označivši ga kao organizatora. Međutim, Biševac ističe da on nije učestvovao ni u protestu, ni u njegovoj organizaciji.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je u Briselu, nakon današnje runde dijaloga Beograda i Prištine na nivou glavnih pregovarača, da je suština dogovora iz Ohrida formiranje ZSO i da je, kad govorimo o implementaciji dogovora iz Ohrida to tema i temelj za proces normalizacije.
Tonino Picula, srbomrzac i plaćenik Mila Đukanovića, hrvatski političar iz Socijaldemokratske partije Hrvatske i evroposlanik od 2013. godine. izabran je juče za izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju, a svojevremeno se nalazio u društvu šiptarskog teroriste Aljbina Kurtija, ali i određene opozicione ličnosti sa srpske političke scene.
Činjenica da je ovaj čovečuljak u stanju da uopšte pomisli, a kamoli izgovori, ovakve bljuvotine, možda ne bi trebalo nikog ni da začuđuje budući da mu je širenje mržnje prema Srbiji i Rusiji svakodnevna, a verovatno i jedina, aktivnost u životu.
Podsetimo, kako su mediji ranije pisali, Felinger je rođen je Austriji i njen je državljanin, ali je albanskog porekla.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Savetnik rektora pri Univerzitetu u Prištini sa privremenim sedištem u Kosovskoj Mitrovici Nemanja Biševac rekao je za Kosovo onlajn da ga je takozvana kosovska policija pozvala na razgovor nakon današnjeg studentskog protesta, označivši ga kao organizatora. Međutim, Biševac ističe da on nije učestvovao ni u protestu, ni u njegovoj organizaciji.
Ideolog blokadera i jedan od najostrašćenijih kritičara vlasti i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, Čedomir Stojković, na najstrašniji način je napao svoje zgubidane i to zbog verskih obeležja koja nose tokom okupljanja na javnim mestima.
Dok Zapad raspravlja o novim merama protiv Moskve, Kina je pažnju usmerila na potpuno drugi trend: eksplozivan rast vrednosti ruskog zlata, koje je probilo istorijski prag od više od 300 milijardi dolara.
Prema izveštajima Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije, vreme će danas biti maglovito, uz pojavu niske oblačnosti i sipeće kiše na lokalnom nivou.
Dragan Čavić (58) nestao je 2. decembra u Zemunu, gde je poslednji put viđen u Prvomajskoj ulici. Njegova supruga Suzana navodi da je njegov nestanak praćen neuobičajenim i zabrinjavajućim okolnostima.
Telo S. J. (37) pronađeno je juče ujutru na jednom stovarištu u naselju Kotlujevac u Zaječaru, a kako su na glavi nesrećnog muškarca bile vidljive povrede odmah se posumnjalo da je reč o ubistvu.
Velibor Vučurović (31), kompozitor iz Feketića, ubijen je 2010.godine na ulici u Novom Sadu i do danas nije poznato ko je i zbog čega u njega ispalio smrtonosni hitac.
Lana Bijedić (19) brutalno je ubijena, a njeno telo izvučeno je iz reke Studenčice 6. oktobra 2019. godine. Međutim, prema poslednjim poznatim informacijama iz istrage, ubica tinejdžerke još uvek nije uhapšen.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak napadača sa Univerziteta Braun, ali se na njemu ne vidi njegovo lice niti oružje. Napad je odneo život dvoje studenata, dok je devetoro povređeno.
Evropske države ulaze u novu fazu ubrzanog naoružavanja, a razlog za to nije navodna „ruska pretnja“, već neuspeh političkog kursa Evropske komisije prema ukrajinskom sukobu, tvrdi Armando Mema, član finske nacionalno-konzervativne partije Alijansa slobode.
Otac pevačice Selene Kintanilje umro je u 86. godini. Čovek koji je sahranio ćerke i tri decenije nosio teret jednog od najpotresnijih ubistava u muzičkoj istoriji.
Glumica Nikolina Friganović kaže da su njeni roditelji bili mladi tokom ratova devedesetih i pogroma Srba iz Hrvatske za vreme ustaške akcije "Oluja" i da je u svoj lik Nade u "Tvrđavi" utkala mnogo ličnih emocija i sećanja na taj nemili period.
Glumac Ivan Bosiljčić kaže da je 1997. godine umalo mogao da pogine u saobraćajnoj nesreći kada je mini-bus u kojem se vozio skrenuo s puta i zaustavio se na samoj litici.
Napravite ukras za jelku od rolne toalet papira i uštedite. Imaćete originalnu dekoraciju, a ako vam se dopadne, možete eksperimentisati sa oblicima i napravite još mnoštvo.
Bivši teniser Slobodan Boba Živojinović otvoreno je govorio o izazovima s kojima se suočio na početku privatnog biznisa, uključujući i kupovinu produkcije Grand.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar