Tako se ozbiljna istraga ne vodi, sve je bila predstava! Vučić ogolio tzv. Kosovske vlasti povodom incidenta u Zubinom Potoku
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti povodom, kako je najavio, incidenta u Zubinom Potoku i aktuelne situacije na AP Kosovo i Metohija.
- Uz nadzor Euleksa, potpuno protivzakonito je kosovska policija, dakle suprotno međunarodnom pravu, upadali su u srpske kuće u Zubinom Potoku, za koje su postojale indicije da su povezane sa eksplozijom. Videćete sada da ovako ozbiljna policija ne radi. Ovo nema veze sa ozbiljnom istragom, ovo je bezglavo jurišanje na srpske kuće i domaćine. Upali su u kuće Aleksandra Mihajlovića i Slobodana Vučinića, pošto su juče rekli da neće reći koga su hapsili, a mi ćemo razotkriti sve - koga su tukli, koga hapsili, i posle sve pustili, osim jednog čoveka - rekao je on.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je na konferenciji za novinare šta se desilo devet minuta nakon što je terorista Aljbin Kurti obavešten o napadu na kanal Ibar-Lepenac.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je na konferenciji za novinare da postoje određena saznanja ko bi mogao da bude počinilac napada na kanal Ibar-Lepenac!
01.12.2024
11:15
Priveden je Miloš Vučinić, kao i Aleksandar Mihajlović, otkrio je predsednik.
- Onda su saznali da je čovek bio na nekom svinjokolju, dobili su i fotografije, čovek pravio kobasice. Pa su morali da ga puste. Bio je ozbiljan teroristički akt nad svinjama u Zubinom Potoku. Onda su uhapsili Igora Dimovića, kao i Miloša Vićentijevića. Oni su pušteni na slobodu. Onda su priveli Jovicu i Dragišu Vićentijevića. Tvrde da su tamo pronašli veću količinu ubojitih sredstava, gde su dovezli i kamion da trasportuju stvari. Tu su one čuvene uniforme sa slika - rekao je Vučić.
Skrenuo je pažnju na činjenicu da na jednoj uniformi ima znak UČK, a da su ostale paradne uniforme.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima povodom najnovijeg talasa terora nad Srbima na KiM, koje sprovode prištinske vlasti na čelu sa Aljbinom Kurtijem i Dželalom Svečljom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti i razotkriva sve laži prištinskih ekstremista Aljbina Kurtija i Dželjalja Svečlje.
01.12.2024
11:01
Foto: Informer video printscreen
- Onda su uhapsili Marka i Nikolu Drnovšeka. Kod njih su pronašli samo majicu, na kojoj piše Nema predaje. E zato su ljudi uhapšeni. U selu Prevlaka su u kući lovca pronašli lovačku pušku. Zamislite molim vas. Onda je patrola NjKK zaustavila čamac u kom se nalazio potpukovnik Goran Stojanović. To je ta velika drama. Čovek je pecao ribu na jezeru. Upecao je dve ribe, one su spasene, nisu uzete kao dokazni materijal. I čovek je pušten. Prijavili su se, pošto su ih tražili, Siniša Jakšić zvani Sića i Nemanja Galjak. Greškom su upali u kuću Mladena Dimovića kom su razbili vrata i naneli povrede. A onda su shvatili da njega ni ne traže - otkrio je predsednik.
Dušan Milanović, fizioterapeut iz Leposavića, koji radi sa Kosovo onlajnom, je uhapšen zbog "malignog uticaja preko koridora".
- Zamislite, uhapsili novinara. Što on nije ni radio, nije ništa širio na Telegramu. Inače je divan čovek. Onda su stigli Aljbin Kurti i Petrit Ajeti. I tako dalje. I onda je krenula dodatna okupacija i zauzimanje novih prostora, benzinskih pumpi, maltretiranje Srba svuda. Interesantna je jedna stvar. Tako se ozbiljna istraga ne vodi, sve je bila predstava za međunarodnu javnost - istakao je Vučić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je na konferenciji za novinare šta se desilo devet minuta nakon što je terorista Aljbin Kurti obavešten o napadu na kanal Ibar-Lepenac.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
Prema najnovijim prognozama, jak ciklon čiji se centar trenutno nalazi iznad Grčke i dalje utiče na vreme u regionu. Zbog njegovog delovanja u Srbiji preovlađuje oblačno vreme, a mestimično se očekuju i padavine.
U međimurskom naselju Sitniceu četvrtak je došlo do ubistva i pokušaja ubistva, kada je Josip Oršuš (40) iz vatrenog oružja usmrtio sestru (28) svoje partnerke, dok se njegova partnerka (29) bori za život.
Majka i brat Keli, devojke za čije je ubistvo osuđen državljanin Srbije na 18 godina zatvora, sa suzama u očima slušali su izricanje presude pred sudom u Lozani, prenose švajcarski mediji.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Dženifer Lopez (56) je živi dokaz da su godine samo broj. Podigla je temperaturu kada je na Instagramu objavila snimak sa nastupa u minijaturnom kostimu.
Bivši partner pevačice Katarine Grujić, Kosta Obradović, uhapšen je u Podgorici zbog sumnje da je pretio jednoj devojci objavljivanjem intimnog snimka.
Pevačica Džejla Ramović otkazala je svoj nastup u Skoplju zbog problema sa dokumentacijom, ali i neprijatnosti prilikom privođenja koje je nedavno doživela.
Biznismen Bogoljub Karić juče je proslavljao svoj rođendan, a među gostima našla se voditeljka Sanja Marinković koja je objavila fotografije sa slavlja.
Rijaliti učesnica Slađana Lazić, poznatija kao Slađa Poršelina, otkrila je razlog raskida cimera iz Bele kuće Anđele Đuričić i Nenada Marinkovića Gastoza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar