Profesor FON-a dobronamerno je pozivao studente da pogledaju jasne činjenice koje im je predočio i da razmisle da je li protest (blokada) politizovan. Na ovaj poziv profesora antisrpski mediji iz Beograda pod dirigentskom palicom Dragana Đilasa odmah su se ostrvili na čestitog profesora i izneli sramne optužbe na njegov račun.
Na šefa katedre na predmetu matematika Fakulteta organizacionih nauka, profesor Nebojša Nikolić obrušio se antisrpski mediji iz Beograda.
Naime profesor Nikolić uputio je studetnima u blokadi mejl sa četiri jasna pitanja i ukazujući na očigledne činjenice.
"Zbog transparentnosti, istine i pravde, za šta se valjda svi zalažemo, zamolio bih vas da članovima NN Veća (čiju podršku tražite) odgovorite na nekoliko pitanja:
1. Kolega Lazar je u svom javnom nastupu na (za Šolakove medije) pomenuo ulogu advokata Ahmeda. Da li je u pitanju gospodin Ahmed Delimeđac koga pominje i gospodin Miroslav Aleksić? Da li gospodin Ahmed Delimeđac radi u kancelariji advokata i bivšeg ministra gospodina Seada Spahovića?
2. Da li gospodin Ahmed Delimeđac ima veze sa kolegom Davudom Delimeđcom sa FPN-a? Šta mislite o stavovima kolege Delimeđca u vezi zločina u Srebrenici?
3. Šta mislite o sledećim stavovima gospodina Spahovića
- Spahović: Organizatori protesta rade dobar posao, Srbija direktno stoji iza genocida
4. I najzad, da li iskreno verujete u to da ovaj protest nije politizovan i da vi niste samo zloupotrebljeni u nečije političke svrhe?
U nadi da ćete ovoga puta odgovoriti vi a ne neko od vaših portparola. Srdačan pozdrav, prof. dr Nebojša Nikolić", navodi se u pismu koje uputio profesor FON-a.
Foto: Informer
Na ovaj njegov poziv studetnima, da pogledaju jasne činjenice i sami uvide da je blokada politizovana, "Danas" u vlasništvu Dragana Đilas odmah je ovo pismo sramno ocenio i osudio profesora da vrši "pritisak na studente".
Ovim potezom jasno pokazuju da žele po svaku cenu da ubede narod da "protesi nisu politizovani", čak i po cenu da se sramno obruše na čestitog profesora.
Grupa studenata sa Univerziteta Donja Gorica, čiji je jedan od osnivača i vlasnika Milo Đukanović, udružila se sa grupom studenata UCG, radi pružanja podrške kolegama studentima iz Srbije.
Studenti koji ne žele da učestvuju u blokadama veoma su zabrinuti za nastavu i ispite, poručili su student prorektora Univerziteta u Novom Sadu Damnjan Vakanjac i potredsednik SKONUS-a Mladen Šiljković.
Takozvani studentski protesti naobičnija su politička prevara pošto je od 18 takozvanih koordinatora studentskih blokada čak 15 njih su članovi stranaka i antisrpskih NVO organizacija!
Nakon protesta na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu došlo je do strašnog targetiranja prof. dr Lazara Stijaka na društvenim mrežama zbog netačnih informacija koje su o njemu širili pojedini opozicioni mediji, na čelu sa "Novom S" i sa portalom "Direktno".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Grupa studenata sa Univerziteta Donja Gorica, čiji je jedan od osnivača i vlasnika Milo Đukanović, udružila se sa grupom studenata UCG, radi pružanja podrške kolegama studentima iz Srbije.
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do novog šok snimka sa blokaderskog plenuma u Nišu iz kog saznajemo kako funkcioniše blokaderska "demokratija" i kako su mažnjavane prljave zgubidanske pare.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Ivica Dačić na RTS-u otvorio je dušu o borbi za život. Iz petodnevne indukovane kome, kaže, spasili su ga jastuk iz manastira Tumane, a kasnije i Pojas Presvete Bogorodice!
Spektakularni prizori iz Amerike! Tradicionalni "SerbFest" okupio hiljade naših ljudi, a slika sa Nacionalnog mola u glavnom gradu SAD obišla je planetu.
Dok cene na moru divljaju, na Tenerifima je moguć brutalan popust! Pogledajte šta je ovaj turista dobio za manje od 5 evra tik uz obalu i sa pogledom na more.
Više od tri godine nakon masakra u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", jedno pitanje i dalje ne prestaje da zanima javnost - šta će biti sa Kostom K. kada napuni 18 godina, i da li će jednog dana napustiti ustanovu u kojoj se nalazi?
Ptice koje žive blizu linija ukrajinskog fronta počele su da grade gnezda koristeći optičke kablove sa dronova, piše Oleg Malčenko, viši istraživač u Institutu za arheografiju koji je trenutno na frontu.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je večeras da je američka vojska u pripravnosti, nakon što je Iran lansirao rakete na Izrael i pozvao Iran da obustavi napade i da se vrati za pregovarački sto.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
U sred leta paradajz je u najintenzivnijoj fazi razvoja, pa zahteva posebnu pažnju. Zbog toga se mnogi baštovani okreću prirodnim đubrivima koja mogu da obezbede neophodne hranljive materije za zdrav rast paradajza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar