• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

31.12.2024

13:52

Kurti štiti studente dok crtaju krvave ruke i zastašuju srpski narod na KiM!

Informer

Vesti

Kurti štiti studente dok crtaju krvave ruke i zastašuju srpski narod na KiM!

Lažni premijer takozvanog Kosova lično je pružio logističku podršku studentima dok crtaju krvave ruke.

Aljbin Kurti lično naredio da se pruži policijska zaštita i logistika studentima dok crtaju krvave ruke i zastrašuju srpski narod na KiM rušeći državu Srbiju koja je jedini garant njihovog opstanka!

Njegova odluka da pruži policijsku zaštitu "studentima" koji crtaju krvave ruke i šire strah među srpskim stanovništvom nije samo provokacija, već direktan udar na mir i stabilnost u regionu.

 

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Albanska krvava ruka ruši Srbiju! Evo od koga je srpska opozicija preuzela simbol protesta!
Politika

Albanska krvava ruka ruši Srbiju! Evo od koga je srpska opozicija preuzela simbol protesta!

Simbol krvave ruke obeležio je najnovije proteste opozicije u Srbiji iako se radi o koreografiji koja je već širom sveta postala prepoznatljiva kao deo obojenih revolucija. Srpska opozicija je simbol krvave ruke preuzela sa protestima u Albaniji. Ovaj simbol, koji je već korišćen na protestima organizacije MJAFT! (Dosta!), albanske nevladine organizacije koja se bori protiv korupcije i političkog nasilja, sada je postao centralni element opozicionih demonstracija u Srbiji.

12.12.2024

11:00

sledeća vest

Društvo

Fond PIO: I povišica i dodatak za penzionere
Društvo

Fond PIO: I povišica i dodatak za penzionere

Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam danas sa vama i nadam se da ćemo kroz razgovor uspeti da rešimo i nešto od problema koje možda niste mogli da rešite, ali ono što mi je najvažnije jeste da zajednički napravimo nove planove i da vi budete oni koji upravljaju novcem koji ste tokom decenija svog rada kroz doprinose uplaćivali u naš Fond, kazao je Relja Ognjenović, direktor Republičkog fonda PIO, danas pred više od 300 penzionera Čačka okupljenih na tribini koju su organizovali Fond PIO i Savez penzionera Srbije.

15.06.2026

20:45

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set