OVO JOŠ NISTE VIDELI, ŠOK NAD ŠOKOVIMA! Anđela ZGROZILA gledaoce, ali i Zvezdana! Čak je i Slavnića blam zbog njenih reči!
Podeli vest
Zadrugar Zvezdan Slavnić i njegova devojka Anđela Đuričić iz dana u dan iznenađuju fanove rijalitija "Zadruga" svojim ponašanjem, ali je Crnogorka iz Đenovića danas pomerila sve granice bizarnosti kada su ljubavi odnosi u pitanju.
Đuričićeva je, naime, u razgovoru sa Slavnićem otkrila da želi da pomiriše njegov prdež.
- Prdnuo sam sad kad sam... - rekao je Zvezdan Anđeli, a ona se nadovezala:
- Da pomirišem!
Slavnić je istog trenutka skočio, sklonio se od nje i uhvatio se za glavu, zgrožen onim što je rekla.
- Da pomirišem - rekla mu je Anđela zbunjena njegovom reakcijom, kao da je izgovorila najnormalniju stvar na svetu, a on ju je zatim pitao:
- Jel si normalna?
Đuričićeva se tu nije zaustavila, pa je počela da njuši i zaključila:
- Miriše kao tvoj parfem.
Zvezdan je sedeo u neverici nakon ovog njenog postupka, a snimak njihovog razgovora se vrlo brzo našao na društvenim mrežama.
"Anđa bi i jedući njegovo go*no rekla da je kavijar", "Čak je i njega blam", "Ovo je ispod dna!", "I posle kažu Maja je psiho... Ova je za*ebala i one u Lazi", "Cura je bolesna, ovo nije ni za sprdnju", "Koliko je ona poremećena... Ona bi tačno nabila nos u njegovo du*e, mirisala i uživala u smradu! Znala sam još prošle godine da nije baš u vinklu, ali da je ovoliko poremećena baš... Njeni roditelji pod hitno da je vode kod psihijatra, ovo je boleština teška", "Bungiši.. Bolje joj uplatite lečenje" - bili su samo neki od komentara koji su pisali korisnici Instagrama, a kako je sve ovo izgledalo možete pogledati u videu iznad.
Zadrugar Zvezdan Slavnić, koji je rijalitiju prevario bivšu nevenčanu suprugu Anu Ćurčić sa Anđelom Đuričić, priznao je svojoj devojci da još uvek ima emocije prema Ani!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zadrugar Zvezdan Slavnić, koji je rijalitiju prevario bivšu nevenčanu suprugu Anu Ćurčić sa Anđelom Đuričić, priznao je svojoj devojci da još uvek ima emocije prema Ani!
Poznati tragač Žarko Stevanović, lice sa državne televizije, javno je podržao blokadere i njihove proteste, a njegov sraman čin odmah je iskorišćen na društvenoj mreži Redit kao povod za orkestrirane napade na predsednika Aleksandra Vučića i Srpsku pravoslavnu crkvu.
Na društvenoj mreži X (nekadašnji Tviter) osvanula je objava koja raskrinkava aktivistu Milomira Jaćimovića, poznatog po učešću u protestima, gde se tvrdi da on na Fejsbuku traži novac za kaznu dok se ispostavilo da je slagao prezime i da je rođen u Sisku, u Hrvatskoj.
Poznati tragač Žarko Stevanović, lice sa državne televizije, javno je podržao blokadere i njihove proteste, a njegov sraman čin odmah je iskorišćen na društvenoj mreži Redit kao povod za orkestrirane napade na predsednika Aleksandra Vučića i Srpsku pravoslavnu crkvu.
Odlukom Gradskog veća kojim predsedava gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović odlučeno je da će ispred svih niških osnovnih i srednjih škola biti istaknute srpske zastave i to narodna, državna i gradska.
Srbin Milan Nedeljković danas preuzeo funkciju CEO-a kompanije BMW, nasledivši Olivera Cipsea nakon gotovo sedam godina na čelu nemačkog automobilskog giganta.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da je kasno sinoć stigao revidirani predlog mađarske kompanije MOL u vezi sa preuzimanjem ruskog udela u NIS-u.
Tokom održavanja 93. Međunarodnog poljoprivrednog sajma u Novom Sadu, od 16. do 21. maja, da bi se izbegla saobraćajna gužva uvodi se poseban režim parkiranja, a služba "pauk" biće angažovana non stop.
Nepoznata osoba je juče popodne u Čaglavici hicima iz pištolja ubila psa u vlasništvu Tomice Markovića. Incident se dogodio u prisustvu njegove maloletne dece, preneo je Radio Kim.
Suđenje navodnom kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu. Današnji glavni pretres obeležilo je ispitivanje okrivljenog saradnika Srđana Lalića od strane drugookrivljenog Marka Miljkovića, koje je, kao i svaki put do sada, prošlo u tenziji.
U ponedeljak, u Osnovnoj školi "Sonja Marinković" u Zemunu došlo je do incidenta kada je jedan učenik, nakon svađe sa drugovima zapretio da će doneti pištolj u školu.
U velikoj policijskoj akciji u "štek"stanovima u podgoričkom naselju Stari aerodrom prekjuče su uhapšena trojica navodnih plaćenika "škaljarskog" klana Arjan Rečković (23), Tarik Muminović (22) i Miloš Marković (36), za kojima je bila raspisana međunarodna poternica zbog najtežih krivičnih dela.
Kontroverzni vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos otputovao je u Valensiju da pruži podršku timu uprkos zabrani ulaska u halu, ali je snimak koji je klub ponosno objavio postao predmet podsmeha.
U holandskom gradu Losdrehtu izbili su stravični neredi kada su demonstranti, protestujući protiv dolaska migranata, bacali baklje i vatromet na azilantski centar i zapalili ga.
Državna duma Rusije usvojila je šokantan zakon koji predsedniku Vladimiru Putinu daje ovlašćenje da koristi oružane snage za oslobađanje ruskih državljana uhapšenih ili krivično gonjenih u inostranstvu.
Pariz je danas potvrdio da Francuska poseduje zalihe maski za tri meseca borbe protiv eventualne epidemije, čime vlasti pokušavaju da smire građane usled rastuće napetosti zbog pojave hantavirusa u zemlji.
Ruske snage izvele su danas masovan napad dronovima na više oblasti Ukrajine, a najjači udari, prema ukrajinskim i ruskim izvorima, pogodili su zapadne regione zemlje, uključujući Luck, Hmeljnički, Rovno, Ivano-Frankovsk, Ternopolj i oblast Lavova.
Stvarni kreatori sadržaja na OnlyFans-u kritikuju seriju "Euforija" zbog nerealističnog i preteranog prikaza, tvrdeći da mnogo toga što Sidni Svini radi nije dozvoljeno na platformi.
Milena Dravić je 1971. godine na Kanskom festivalu nosila repliku sopstvene glave u ruci dok je promovisala kontroverzni film "W.R. Misterije organizma" Dušana Makavejeva.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar