• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

06.05.2020

19:10

PRIHVATAMO STAVOVE VEĆINE KLUBOVA! Oglasili se iz Zvezde nakon odluke FSS!

Crvena zvezda

PRIHVATAMO STAVOVE VEĆINE KLUBOVA! Oglasili se iz Zvezde nakon odluke FSS!

Podeli vest

Odbor za Hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije donelo je odluku da se Superliga Srbije završi po skraćenom sistemu bez doigravnaja što je u Crvenoj zvezdi prihvaćeno kao stav većine klubova

Predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović  je tokom Vanrednog stanja zbog pandemije korona virusa jasno istakao da je interes našeg kluba da se Superliga završi na terenu, ali kompletna u postojećem formatu takmičenja.

I TO SE DESILO! Ostali klubovi NADGLASALI Zvezdu i Partizan!

- Poštujemo odluku Fudbalskog Saveza Srbije. Najvažnije je da će se šampionat završiti. Mi smo kao klub bili spremni na svaku odluku, ne odstupamo od zacrtanih ciljeva koje smo postavili na početku sezone a to su titula i trofej Kupa Srbije. Radujemo se što ćemo na terenu imati priliku da se borimo za ostvarenje oba cilja – istakao je Mijailović.

Crvena zvezda je lider Superlige Srbije sa 11 bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca i do prvog cilja, 31. titule prvaka teoretski je dele dva boda u preostala četiri kola. Naš klub je ranije obezbedio plasman u četrtfinale Kupa Srbije i imaće priliku da se bori i za drugi nacionalni trofej.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set