16.05.2020

12:01 >> 11:52

(VIDEO) FUDBAL NAM SE VRATIO - ZVEZDINA PRVA POBEDA POSLE KORONE! Petrović "ubio pauka", Katić nervirao prvotimce....

Posle duge paze i nakon ukidanja vanrednog stanja fudbaleri Crvene zvezde odigrali su prijateljski meč sa omladincima i slavili sa 3:0 golovima Milana Pavkova, Njegoša Petrovića i Vukanovića

Prvi tim i omladinci Zvezde odigrali su solidan meč posle dva meseca pauze i to dve nedelje pred nastavak takmičenja u Superligi Srbije. Mladi tim Slavoljuba Đorđevića pokazao je zube Stankovićevim pulenima, borili su se Zvezdini klinci, pretili, ali nisu uspeli da iznenade lidera Superlige i šampione Srbije.

ZVEZDA SE POJAČALA! Nova dva imena na "Marakani"!

JOŠ JEDNA POBEDA I TITULA! Vulić poručio: Hoćemo duplu krunu!

Mladi Katić je potvrdio još jednom zašto je prekomandovan u prvi tim. Borjan će definitivno dobiti dostojnog naslednika, što bez sumnje sve raduje na Marakani.

Zvezda je povela posle tri minuta igre.  Ivanić je povukao kontru, šutirao sa ivice šestaesterca, pogodio stativu, ali je odbijena lopta došla do Pavkova, koji je ubacio u praznu mrežu za vođstvo prvog tim Zvezde.

Nastavili su da prete Stankovićevi puleni, ali je Katić briljirao na golu. Prvo je Pavkovu zaustavio jedan šut, pa Gavriću, u nastavku ni Tomane nije uspeo da ga matira. Najbolju šansu omladinci imali su preko Milikića, koji ipak nije uspeo da savlada Borjana.

U nastavku je Njegoš Petrović duplirao vođstvo prvotimaca. Pet minuta se igralo u drugom delu kada je poslao bombu za 2:0.  Desetak minuta pre kraja meča Vukanović je stavio tačku - 3:0.

CRVENA ZVEZDA - CRVENA ZVEZDA OMLADINCI 3:0 (1:0)

Strelac: Pavkov 3, Petrović u 45, Vukanović u 70. minutu. Sudija: Jovan Šegrt.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Degenek, Babić, Konatar, Sanogo (od 23. Vulić), Ivanić, Nikolić, Gavrić, Tomane, Pavkov.
Drugo poluvreme: Popović, Gajić, Pankov, Milunović, Rodić, Petrović, Jovičić, Ben, Garsija, Vukanović i Boaći.

CRVENA ZVEZDA OMLADINCI: Katić, Mitrović, Lukić, Milikić, Blagojević, Matić, Novaković, Piplica, Babić, Radulović, Burmaz.
Drugo poluvreme: Guteša, Gačić, Pisar, Savić, Stajić, Pavlović, Ilić, Bačanin, Njamculović, Pešović, Panić.

Drugo poluvreme

Kraj! Pobeda prvog tima 3:0.

78. minut - Ben je sada bio u šansi, ali je Guteša opet bio sjajan na golu.

76. minut - Opet je Vukanović bio u lepoj prilicu, ali Guteša siguran na golu ovog puta.

70. minut - GOOOL! Prvi tim vodi 3:0!Vukanović je nakon centaršuta Simića povećao prednost pulena Dejana Stankovića.

65. minut - Garsija je sada odlično centrirao, ali Vulić nije uspeo da savlada Katića, Guteša je na vreme reagovao!

56. minut - Ričmond Boaći je završio na travi, ali se brzi pridigao i nastavio meč.

55. minut - Ben je krenuo, potom ostavio sjajno loptu do Garsije čiji je pokušaj izblokirao Pisar.

45. minut - GOOOL! Bombetina Njegoša Petrovića koji je duplirao prednost prvotimaca!

41. minut - Stanković je promenio ceo tim, s dok strane Đorđević nije menjao ekipu iz prvog dela meča.

Prvo poluvreme

40. minut- Solidna partija jednih i drugih posle pauze od dva meseca, vode prvotimci pogotkom Pavkova.

31.minut - Au! Gavrić je prevario sjajno MItrovića, ali pogodio stativu, na odbijenu loptu je naleteo Ivanić,ali je poslao preko gola.

26. minut - Centaršut Pavkova, ali Katić je siguran na golu omladinaca, nije Tomane stigao da zapreti.

23. minut - Sanogo se vratio posle duge pauze, osetio je teren, a potom ga je zamenio Vulić.

20. minut - Gavrić je izašao sam, ali Katić je sjajan danas, opet je sjajno intervenisao.

19. minut - Slavoljub Đorđević i Dejan Stanković hrabre svoje pulene, naravno, nema navijača, jasno možete da čujete savete koje im daju.

15. minut - Dobar napad omladinaca. Centršut Radulovića, ali Milikić ne stiže da zahvati loptu kako je želeo. Ostaje 1:0 za prvi tim.

11.minut! Katić briljira! Bio je Pavkov oči u oči sa mladim golmanom ali je Katić izašao kao pobednik! Lopta se odbila do Gavrića, ali je i to odbranio golman omladinaca.

8. minut - Lep potez Radulovića, ali ništa od ove prilike omladinaca Zvezde.

6. minut - Dobar potez Gavrića, ali je Milikić na vreme intervenisao ispred gola Katića.

3. minut - GOOOL! Zvezda vodo 1:0. Pavkov je doneo prednost prvom timu, pošto je odlično reagovao na odbijenu loptu posle šuta Ivanića, koga je uposlio Sanogo.