POTVRĐENO PISANJE INFORMERA! Katai na Marakani može da zaradi više od 1.000.000 EVRA!
Podeli vest
Drugo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku je Aleksandar Katai koji će sa šampionom Srbije potpisati dvogodišnji ugovor
Kao što smo najavili još 25. maja, Katai će godišnje zarađivati 480.000 evra, samo za potpis će dobiti 100.000, a u ugovor su ubačeni i bonusi za titulu i plasman u Ligu šampiona, što znači da bi momak iz Srbobrana na Marakani mogao da prihoduje i više od 1.000.000 evra za dve sezone.
Srpski fudbaler Aleksandar Prijović (30) saopštio treneru crveno-belih Dejanu Stankoviću da nije zainteresovan da igra u Srbiji i da mu je cilj povratak u grčki PAOK
Katai je ljubimac navijača crveno-belih, sa Zvezdom je osvojio titulu u sezoni 2015/16, a bio je i najbolji strelac Superlige sa 21 golom. Sada mu je želja da sa crveno-belima ode korak dalje i izbori plasman u grupnu fazu nekog od evropskih takmičenja, sa akcentom na Ligu šampiona.
Foto: USA Today
Katai je za godinu i po dana na Marakani ostavio sjajan utisak na navijače. Odigrao je 68 mečeve i postigaao 31 gol uz 15 asistencija. To ga je preporučilo Alavesu, koji je Zvezdi uplatio 2.000.000 za transfer veziste.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpski fudbaler Aleksandar Prijović (30) saopštio treneru crveno-belih Dejanu Stankoviću da nije zainteresovan da igra u Srbiji i da mu je cilj povratak u grčki PAOK
Nedaleko od saobraćajne petlje "Autokomanda", u smeru ka Nišu, priključeno na saobraćajnicu "Nova 8", otvoriće se novo autobusko stajalište "Beograd (jug)". Iz tog razloga, biće uspostavljen novi režim rada linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza.
"Bezbednost i zdravlje na radu su apsloutni prioritet radne atmosfere koju stvaramo u Srbiji", poručila je ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski.
Šapčani od jutros čekaju u dugačkom redu da daju krv za lečenje Vuka Matića (22) jedinog preživelog u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se u ponedeljak dogodila na auto-putu Ruma-Šabac.
Snažnu detonaciju u domaćinstvu G.G. u naselju Bair, koja je jutros uznemirila i preplašila stanovnike Bogatića, izazvala je eksplozija plinske boce, saznaje Informer.
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu obaveštava javnost da je dana 28.4.2026. godine, na osnovu naloga Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije ovog tužilaštva, uhapšen osumnjičeni N.G. zbog sumnje da je izvršio teške prevere.
Saobraćajna nezgoda dogodila se danas kod Novog Sada, a Mladen Mijatović oglasio se na svom zvaničnom Instagram profilu, gde je objavio fotografije sa lica mesta.
U Višem sudu u Podgorici, preslušavanjem glasovnih poruka sa Skaja, među kojima su, navodno, i one u kojima se pominje nedavno ubijeni Krsto Vujić u Španiji, ali i one koje šalje Igor Vukotić, nastavljeno je suđenje za ubistvo Šćepana Roganovića u Herceg Novom 13. februara 2020.
Evropska unija razmatra uvođenje strožih uslova za kreditni paket od 90 milijardi evra namenjen Ukrajini, pri čemu bi deo isplata bio uslovljen sprovođenjem poreskih reformi, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore upoznate sa situacijom.
Jedinica Oružanih snaga Ukrajine iz sastava mornarice izvela je napad na tanker "Marquise", koji se nalazi pod sankcijama više zapadnih zemalja, saopštio je Generalštab Ukrajine.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da Iran "ne može da se sabere" i da bi im "bolje bilo da se uskoro opamete" kada je reč o sporazumu o nuklearnom naoružanju.
Snimak koji se munjevito proširio internetom prikazuje neobičan zadatak koji je deveruša dobila odmah po završetku venčanja, a reakcije publike su podeljene.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar