BITI ILI NE BITI PROTIV TURAKA NA "MARAKANI"! Milojević pred meč sezone: Trabzon je u formi, ali možemo da ih pobedimo! U Evropi odlučuju detalji
Podeli vest
Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak od 21 čas igraju odlučujuči meč u Ligi Evrope na stadonu "Rajko Mitić" protiv Trabzona i moraju da trijumfuju ako žele da
Za Zvezdu je meč u utakmica "biti ili ne biti" u Ligi Evrope, svaki drugi rezultat sem pobede skoro sigurno bi značio eliminaciju srpskog šampiona.
Fudbaleri Crvene zvezde na osam od poslednjih 12 utakmica nisu postigli gol u prvom poluvremenu. Poslednje tri pobede u prvenstvu ostvarili pogocima u drugom delu meča
- Očekivanja su ista kao i uvek, želimo pobedu. U svim utakmicama do sada smo bili ravnopravan protivnik, detalji su odlučivali. Mi smo i u Trabzonu bilo sve vreme u igri. U Evropi odlučuju detalji. Očekujem dobru utakmicu, dobru podršku sa tribina - kazao je Milojević na početku konferencije za medije pred meč sa Trabzonom i poručio da poštuje rivala, ali da Zvezda može da pobedi.
Zvezda može dalje
- Trabzon je u boljoj formi nego pre mesec dana, dobili su i Monako. Znali smo i pre prve utakmice da imaju dosta kvalitetnih igrača. Poštujemo ih, ali znamo da imamo prostora da i mi odigramo dobru utakmicu. Ako budemo imali energije, a imaćemo, možemo da ih pobedimo.
Ne zanima trenera Zvezde ishod drugog meča između Monaka i Ferencvaroša.
- Nisam kalkulisao šta bih voleo da bude u drugom meču u grupi, meni je važno da pobedimo Trabzon. Pobedom, uz malo sreće na drugim utakmicama, možemo da prođemo dalje.
Crveno-beli čekaju Turke posle burnog meča i pobede u Nišu (2:1).
- Rekao bih da je emotivni intenzitet bio veći, jer smo čekali na gol do 97. minuta. Bilo je više tranzicija, ali nisu svi igrači učestvovali u njima. Momci su dali sve od sebe da se dobije utakmica i meni je drago da smo dobili na taj način, jer ekipa u tom trenutku pokazuje karakter, da igra do kraja. Ovo su najbolji igrači u našoj zemlji, znaju da nema mnogo vremena za emotivno punjenje.
Foto: Starsportphoto
Trener Zvezde ne može da računa na pomoć Sanoga u četvrtak.
- Ne postoje problemi, samo solucije, a solucije su da imamo nekoliko igrača. Ako me pitate da li bih voleo da imam Ngolo Kantea u timu - da, ali sam realan čovek. Imamo solucije i neko će igrati. Velike utakmice stvaraju velike igrače.
Milojević posebno je istakao napadača Aleksandra Pešića, koji je Zvezdi doneo pobedu protiv Radničkog (2:1).
- Pešić je primer da kad van ne ide dobro možete radom, zalaganjem i trudom da se vratite. On je radom doveo da ekipa radi za njega, jer je on dosta radio za ekipu i kad mu nije išlo. Dobrim odnosom se vratio, verujem da će tako nastaviti da radi.
Foto: Starsportphoto
Miloš Milojević
Mladi Jovan Mijatović bi mogao da pomogne ekipi protiv Trabzona.
- Mijatović je igrao u Ligi šampiona za omladince, ali ako nam bude potreban, biće sa nama i protiv Trabzona. Nije to preveliki napor za momka od 17 godina. Ne može gimnastičar da trenira osam sati dnevno, a fudbaler osam sati nedeljno, pa da brinemo da je pretreniran.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Crvene zvezde na osam od poslednjih 12 utakmica nisu postigli gol u prvom poluvremenu. Poslednje tri pobede u prvenstvu ostvarili pogocima u drugom delu meča
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Antisrpski mediji "N1" izveštava sa nepostojećeg skupa podrške predvodniku blokada Radivoju Jovoviću, inače članu Pokreta slobodnih građana (PSG) koji se nalazi u kućnom pritvoru nakon pokušaja da izvede nasilni poduhvat u Novom Sadu.
Reper Marko Šelić Marčelo, koji je proteklih godinu dana svim srcem podržavao zgubidane, juče se putem antisrpskog glasila "Danas" ogradio se od blokadera.
Reditelj Srđan Dragojević, nekadašnji poslanik Socijalističke partije Srbije a sada jedan od blokaderskih ideologa, optužio je ceo srpski narod za ratove devedesetih godina.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
U jednom restoranu na Novom Beogradu, sinoć je došlo do pucnjave u kojoj je ranjen navijač Partizana N.K. (30), koji je bio u društvu Nenada Alajbegovića zvanog Alibeg.
Na stanici Kovačevac u Mladenovcu pokrenuta je kampanja pod nazivom "Dobro pazi - voz nailazi", a događaju je prisustvovao i Slaviša Lekić, načelnik Uprave saobraćajne policije.
Policija u Beogradu, sinoć je uhapsila Vladimira Ulamu (32) i Igora Tomaševića (28), za kojima su bile raspisane međunarodne poternice NCB Interpola Podgorica.
Londonska policija jutros je na aerodromu Hitrou uhapsila muškarca osumnjičenog za napad, nakon što je biber sprejem prskao putnike, zbog čega je na aerodromu odmah proglašena uzbuna.
Predstavnici administracije predsednika SAD Donalda Trampa "kunu se" da će svaki dogovor koji američki lider postigne sa Rusijom biti "betonski čvrst", izjavio je pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar