Uvek im kažemo da paze... Milojević o kartonima koji mogu skupo da koštaju Zvezdu
Podeli vest
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević govorio je na pres konferenciji posle plasmana Crvene zvezde u plej-of Lige šampiona. Strateg srpskog prvaka izneo je utiske o meču, prokomentarisao kartone, svoje igrače, a dotakao se i sledećeg rivala Pafosa.
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević govorio je na pres konferenciji posle plasmana Crvene zvezde u plej-of Lige šampiona. Strateg srpskog prvaka izneo je utiske o meču, prokomentarisao kartone, svoje igrače, a dotakao se i sledećeg rivala Pafosa.
Fudbaleri Crvene zvezde odmeriće snage sa Pafosom u plej-ofu za Ligu šampiona, a mečevi su na programu 19. avgusta na "Marakani" (21.00), odnosno 26. avgusta na Kipru (21.00).
12.08.2025
23:52
- Generalno, rekli smo pred ovu utakmicu da smo odigrali smo prvo poluvreme, ovo je bilo drugo. Znali smo u kom pravcu će sve ići, znali smo da je Leh dobra ekipa, pravak Poljske, znali smo pogotovo da nisu imali utakmicu u prvenstvu da su se spremali, u prvom poluvremenu su nas iskontrirali, ništa nismo mogli da uradimo što smo planirali, a nismo energetski ušli dobro. Bilo je igrača koji nisu imali svoj dan, ali smo imali rezultat koji nam je davao neku prednost. Ivanić nije bio spreman, pored Arnautovića i Radonjića koji nam fale, hreli smo posle 60. minuta da osvežimo ekipu, ali onda je došao crveni karton. Čestitam igračima plasman u plej-of čeka nas još jači protivnik.
Milojević je morao da reaguje izmenama pošto je Zvezda ostala sa igračem manje na terenu.
- Bili smo jako kompaktni, imali smo potrošene igrače, Piter Olanjinka dolazi iz teške povrede, na kraju je odradio posao koji smo hteli od njega, napravljen je penal, Šerif Endiaje se takođe potrošio, Bruna Duartea smo morali da menjamo... Imali smo dobar blok. Imali smo rezultat... Šteta je što smo primili gol, sada ostaje da se što bolje spremimo za Kiprane.
Crvena zvezda je u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona! Izabranici Vladana Milojevića večeras su odigrali nerešeno sa Lehom iz Poznanja - 1:1, i ukupnim rezultatom od 4:2 (3:1, 1:1) izborili prolaz u narednu fazu najjačeg kontinentalnog takmičenja.
12.08.2025
22:59
Na početku Veljković je bio na ivici da dobije crveni, šta je problem sa kartonima...
- Šta da radimo, ne razmišljam na taj način, ne bih znao kako da vam odgovorim. Nema potrebe da pravimo kartone, to su iskusni igrači, neke smo dobili što smo zaslužili, neke glupave kartone pravimo na ovom nivou. Igrači moraju da znaju... Nema veze, igraćemo bez Radeta. Iskusni igrači, skrenuli smo pažnju, ali šta da radimo. Ne volim da se kartoni dobijaju na priču i takve stvari, ali sve što je u žaru borbe. Skrenuli smo im pažnju, nije dobro, ali tako je...
Foto: Starsportphoto
O Veljku Milosavljeviću.
- Veljko je odlično odigrao u situaciji kad imate deset igrača. Sazreo je, odrastao je, mnogo je zreliji nego njegova generacija. Svakako na njemu će biti da odigra sledeče utakmice, verovatno će on biti u paru sa Veljkovićem za sledeće utakmice.
Na red je došao komentar o Pafosu.
- Poznajem ih jako dobra, jedna dobra ekipa, dižu lestvicu. Nije lako kiparsko prvenstvo, pogotovo pored ekipa koje su najvećih pet ili šest u toj ligi. Dali su novu energiju, nešto novo. Stabilan klub sa fenomenalnom bazom i ulaganjem. Koliko znam, žele da naprave nov stadion o svom trošku. Izuzetno teška i dobra ekipa. Imaju dosta dobrih igrača. Ono što je jako bitno je da su brzi i dobro selektirana ekipa.
Da li je bolje što se prva utakmica igra na "Marakani"?
- Ne znam, kad imamo takve probleme, bolje je da igramo utakmicu kod kuće. Očekuje nas nenormalno velika vrućina i vlaga. Videli ste Partizan kako je igrao tamo. Sve te stvari treba da uzmemo u ovom trenutku. Treba da se dobro pripremimo za utakmicu prvu koja nas čeka ovde. Ne preferiram da li da igramo prvu kod kuće ili na strani. Mislim da je bolje što igramo prvu utakmicu kući i da ne dođe do nekih novih ne predviđenih problema. Sve je to fudbal i neka draž.
Foto: Starsportphoto
Odgovorio je strateg Zvezde i da li će Arnautović, Ivanić i Radonjić da budu spremni za sledeći meč...
- Ivanić bi trebalo, radi se na tome da se svi brzo vrate na teren. Ovo je viši nivo, tako da morate biti spremni maksimalno da iznesete utakmicu.
Šerif Ndijaje se požalio na bol.
- Nemam informaciju o njegovom stanju. Bila je intenzivna utakmica, tražio je loptu, manje više trošio se, ali odlično odradio utakmicu. Videćemo - zaključio je Milojević.
Prvi meč između Zvezde i Pafosa biće odigran 19. avgusta od 21 čas u Beogradu, a revanš duel je na programu nedelju dana kasnije na Kipru.
Pobednik duela između Zvezde i Pafosa igraće u grupnoj fazi Lige šampiona, a poraženi će nastaviti takmičenje u grupnoj fazi Lige Evrope.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević govorio je na pres konferenciji posle plasmana Crvene zvezde u plej-of Lige šampiona. Strateg srpskog prvaka izneo je utiske o meču, prokomentarisao kartone, svoje igrače, a dotakao se i sledećeg rivala Pafosa.
Jutros je u Kanjiži pravo opsadno stanje, helikopteri u vazduhu, psi tragači, veliki broj pripadnika policije... Svi češljaju teren u potrazi za eksplozivnim materijama.
Obaranje još jednog američkog lovca F-35 iznad Irana, ukoliko se ti navodi potvrde, moglo bi ozbiljno da promeni dosadašnju računicu Vašingtona i natera SAD da smanje broj letova i vazdušnih udara nad iranskom teritorijom.
Ljubav cveta među članovima blokaderske liste u Kuli i prave se ozbiljni planovi za "noćne smene", ali je u Beogradu situacija znatno drugačija, te blokaderi udaraju na dojučerašnjeg idola i lidera.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić nedavno je izašao iz bolnice nakon nekoliko dana u teškom zdravstvenom stanju, a sada se ponovo oglasio i nastavio a zahvaljuje onima koji su bili uz njega u tom periodu.
Stručnjak za državnu upravu Mihajlo Rabrenović ocenio je za Informer da aktuelna dešavanja u Kanjiži predstavljaju ozbiljan bezbednosni incident koji prevazilazi lokalni karakter i otvara pitanje zaštite kritične infrastrukture.
Sandra Božić, diplomirani politikolog za međunarodne odnose i potpredsednica Skupštine Vojvodine oštro je reagovala na provokativne tvrdnje Save Manojlovića da eksploziv pronađen u Kanjiži navodno ima političku pozadinu, nazivajući njegove izjave sramotnim i opasnim laganjem.
Blokader sa dna kace i lider pokreta "Kreni-promeni" Savo Manojlović oglasio se povodom jutrošnjeg opsadnog stanja u Kanjiži, gde su pripadnici snaga bezbednosti naše zemlje nedaleko od gasovoda pronašle eksploziv ogromne razorne moći, rekavši kako mu to sve liči na "igru predsednika Srbije Aleksandra Vučića".
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Kompanija "Amazon" uvešće dodatnu taksu od 3,5 odsto na gorivo i logistiku za prodavce u Sjedinjenim Američkim Državama i Kanadi. Nove naknade počeće da važe od 17. aprila.
Policija u Beogradu uz Nacionalnog tima za ilegalne laboratorije, otkrila je i izvela složenu akciju deaktiviranja dve ilegalne laboratorije za proizvodnju marihuane.
Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu saopštilo je da je potvrđena optužnica protiv L. K. (22) iz Zrenjanina, koja je podignuta 6. februara 2026. godine, zbog prodaje droge.
U iskazu datom u istrazi, Taso Jovanović je naveo da je još krajem maja 2024. dobio informaciju da se sprema njegova likvidacija i da je za to, navodno, bilo obezbeđeno 350.000 evra.
U vezi sa današnjim događajima na teritoriji opštine Kanjiža, u rejonima sela Velebit, Trešnjevac i Vojvoda Zimonjić, oglasilo se i Ministarstvo odbrane Republike Srbije.
Snimak iz zapadnog Irana prikazuje operaciju leta na maloj visini koju je izveo avion C-295W iz 427. eskadrile za specijalne operacije Ratnog vazduhoplovstva SAD tokom jutrošnje spasilačke misije.
Eksplozivne naprave pronađene su jutros kod Kanjiže, u blizini međunarodnog gasovoda Turski tok, a tim povodom se oglasio i Peter Sijarto, ministar spoljnih poslova Mađarske.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Serija "Katarina Velika" od ponedeljka biće emitovana u novom terminu, od 21.30 čas, razlog za to jeste nova informativna emisija na TV Informer "Srpski dnevnik", koji ćete moći da gledate u 21 čas.
Maliciozne aplikacije koje se predstavljaju kao korisni alati poput čistača sistema, galerija slika i igara, koristile su starije ranjivosti Android sistema kako bi dobile root pristup uređajima.
Psi su naši verni pratioci, ali, kao i svi ljubimci, mogu biti podložni različitim bolestima. Ipak, postoje rase koje se odlikuju izuzetnim zdravljem, otpornošću na bolesti i visokim nivoom vitalnosti.
Zaboravite na dugo slaganje kora i komplikovanu pripremu. Ovaj recept za gibanicu uz jednostavan trik daje savršeno sočno i vazdušasto jelo koje je gotovo za samo 30 minuta.
Bokser Veljko Ražnatović pričestio se rano jutros u pravoslavnoj crkvi u Moskvi, kod bivšeg duhovnika svoje majke, folk pevačice Svetlane Cece Ražnatović.
Pevač Beki Bekić dobio je treće unuče pre tri meseca, a njegovo rođenje je proslavio sa starijim unucima koji su mu pomogli da napiše pesmu za naslednika.
Pevačica Edita Aradinović otkrila je kako dobro podnosi trudnoću, što nije bio slučaj u početku kada nije ustajala iz kreveta i imala problem sa mučninama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar