Crvena zvezda je blizu dovođenja prvog zimskog pojačanja, pošto će fudbaler šampiona Srbije najverovatnije da postane Seku Sanogo, bivši vezista Jang bojsa
Između igrača, njegovog menadžera i rukovodstva crveno-belih postoji dogovor. Ipak, kako prenosi Žurnal, realizacija čeka da se definitivno raščisti situacija sa Al Itihadom.
Bivši reprezentativac Obale Slonovače i dalje je pod ugovorom sa sportskim kolektivom iz Džede. Ne žele u Crvenoj zvezdi ništa da rizikuju dok ne dobiju dokaze da je igrač postigao dogovor sa Al Itihadom, jer u suprotnom može da dođe do spora pred FIFA.
Zbog toga Sanogo i menadžer Đanluka di Domeniko još nisu doputovali u Beograd, ali se očekuju u što skorijem roku. Plan Crvene zvezde je da se posao oko dovođenja Sanoga zaključi do petka i polaska ekipe na drugu fazu priprema u Tursku.
Ukoliko se ostvare najave da će Sanogo da obuče crveno-beli dres, realizovaće se pozajmica, sa fiksiranom cenom otkupa. Ideja ljudi iz Crvene zvezde je da se to uradi na godinu i po dana, ali pitanje je hoće li iz Saudijske Arabije da pristanu na takvu varijantu.
Za Crvenu zvezdu nije najbolja varijanta da Sanoga dobije samo do juna, jer bi u slučaju dobrih igara morala da ulazi u nove pregovore i bori se da ga zadrži za evropske kvalifikacije.
U ovakvim slučajevima najčešće se realizuje pozajmica od godinu i po, uz podelu zarade u dogovorenim procentima.
Nekadašnji vezista Jang Bojsa Seku Sanogo, koji je bez kluba od septembra prošle godine, mogao bi da pojača Crvenu zvezdu, koja je u potrazi sa defanzivnim veznim igračem, piše Telegraf
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nekadašnji vezista Jang Bojsa Seku Sanogo, koji je bez kluba od septembra prošle godine, mogao bi da pojača Crvenu zvezdu, koja je u potrazi sa defanzivnim veznim igračem, piše Telegraf
Blokader Željko Simunović napravio je skandal kada je nasred ulice skinuo donji veš i pokazao polni organ pred aktivistima SNS u Novom Sadu. Ono što je još bizarnije jeste saznanje da je pomenuti blokader iz Zagreba.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 5.00 časova na Ibarskoj magistrali, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, život je izgubio mladić (22), dok je još jedan mladić zadobio teške telesne povrede.
Rektor Beogradskog univerziteta i političar u pokušaju Vladan Đokić sastao se nedavno sa Kristijanom Kastanjom, zastupnikom udruženja iz Ukrajine, za koga se ispostavilo da je čovek sa veoma zanimljivom prošlošću.
Nekadašnja udarna pesnica "Otpora", a sada frontmen DS-a, Srđan Milivojević napravio je "pakleni plan" da nekoliko dana unapred najavi podnošenje krivičnih prijava protiv "Srbija voza" i nadležnih institucija zbog prekida saobraćaja na dan blokaderskog protesta na Slaviji, dok je istovremeno dao nalog podmlatku DS-a, da preko anonimnih telefoskih brojeva prijave lažnu dojavu o postavljenoj bombi na železnici.
Poseban utisak ostavile su napredne tehnologije koje povezuju industriju, digitalizaciju i veštačku inteligenciju u jedinstven sistem moderne proizvodnje.
U Srbiji je od 11. do 17. maja registrovano čak 4.441 oboljenje slično gripu, što predstavlja porast u odnosu na prethodnu nedelju, saopštio je Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut".
Par "premijum" dinja sa japanskog ostrva Hokaido, prodat je na aukciji za rekordnih 5,8 miliona jena, odnosno oko 31.000 evra, što je izazvalo lavinu komentara na društvenim mrežama.
Dejana Klipa našla se u centru skandala kada je na društvenoj mreži Iks prikazan provokativni oglas za čišćenje stanova sa njenom fotografijom. Međutim, kako ona tvrdi, reč je o veštačkoj inteligenciji koju je neko zloupotrebio i doveo je u veliki problem.
Na auto-putu kod isključenja za Smederevo došlo je do saobraćajne nezgode kada je šleper, iz za sada neutvrđenih razloga, izgubio kontrolu i udario u zaštitnu ogradu.
Mladić (21) poginuo je jutros oko 5.00 časova u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na Ibarskoj magistrali, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, a novinar Mladen Mijatović izneo je nove detalje.
U stravičnom udesu koji se dogodio sinoć oko 23 sata u Bogatiću poginuli su mladići E.L (19) iz Klenja i P.D. (19) iz Petlovače, a sada se pojavio i prvi snimak sa mesta nesreće.
Poljsko ratno vazduhoplovstvo zvanično je zakoračilo u novu eru tehnologije preuzimanjem svojih prvih višenamenskih borbenih aviona pete generacije F-35A.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski oštro je reagovao na predloge koji stižu iz vrha evropske politike, a koji sugerišu da bi Ukrajina mogla da dobije samo delimičan status unutar Evropske unije.
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dimitrij Medvedev je u oštrom tonu prokomentarisao trenutnu spoljnu politiku jermenskog premijera Nikola Pašinjana.
Direktorka Nacionalne obaveštajne službe SAD (DNI) Tulsi Gabard obećala je da će objaviti rezultate nekoliko istraga visokog profila pre nego što napusti svoju funkciju.
Velimir Bata Živojinović je od uloge u filmu "Valter brani Sarajevo" (1972) zaradio 4.800 dolara, što je u to vreme bilo jednako sa 53 prosečnih srpskih plata.
Savete za očuvanje cveća i kako da vam u samoj vazi traju što duže, podelio je poznati cvećar Seo Rae Kim, koji iza sebe ima više od 30 godina iskustva u ovom poslu.
Na oko 45 minuta trajektom od Viga nalazi se mali arhipelag Cies, često nepoznat putnicima, iako je jedno od najlepših mesta na severozapadnoj obali Španije.
Pobednica kulinarskih takmičenja u Rusiji, Elena Golutsova, otkrila je trik koji je promenio način na koji mnogi pripremaju pire krompir, a tajna je u vrućem mleku.
Muzička zvezda Jelena Karleuša objavila je video koleginice Done Ares koja je preminula 2017. godine u kojem je pričala koliko joj je Jelena pomogla u njenoj borbi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar