• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

25.09.2020

17:04

ČISTKA JE POČELA, LJUBIMAC DELIJA NA IZLAZNIM VRATIMA! Zvezda dobila ponudu od 2.000.000 evra!

Crvena zvezda

ČISTKA JE POČELA, LJUBIMAC DELIJA NA IZLAZNIM VRATIMA! Zvezda dobila ponudu od 2.000.000 evra!

Podeli vest

Napadač bi uskoro mogao da napust Crvenu zvezdu, koja je dobila ponudu za Ričmonda Boaćija od dva miliona dolara

Kako prenose mediji iz Gane, Boaći je meta egipatskog Zamaleka, koji je Zvezdi ponudio dva miliona dolara za napadača!

Isti izvor prenosi da u Zvezdi još uvek razmatraju ponudu, ali crveno-belima potreban je novac, ali i da rastereti kasu zbog visoke plate napadača iz Gane. Ako je ponuda zaista stigla, za očekivati je da je Zvezda prihvati, jer joj je novac potreban.

Foto: Informer

 

Boaći ima još jednu ponudu iz Saudijske Arabije, a postoji interesovanje iz Kine i UAE. U narednim danima sve bi trebalo da bude poznato.

Boaći se i ove sezone mučio sa povredama kao i prošle i nije bio ni blizu stare forme iz prvog mandata u Zvezdi.

Inače, Zvezda je prodala Degeneka u Gent za 1,7 miliona evra, ali će taj transfer sačekati meč plej-ofa Lige Evrope.

 

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set