Fudbalski klub Crvena zvezda ima sjajne vesti za sve navijače.
Svi posetioci Marakana ture, od danas će imati priliku da se besplatno fotografišu sa peharima namenjenim šampionu i osvajaču Kupa Srbije. Radno vreme je od ponedeljka do subote od 11 do 19 časova.
- Svi zvezdaši koji se odluče za obilazak našeg stadiona biće u prilici da i sami osete kako je osvojiti duplu krunu. Marakana tura traje 45 minuta, tokom koje se obilazi muzej Crvene zvezde, gde možete videti sve trofeje koje je naš klub osvojio u dugoj istoriji. Posle obilaska muzeja odlazi se do spomenika prve Zvezdine zvezde i legende kluba Rajka Mitića. Posle toga se silazi do terena kroz zapadni tunel, gde ćete biti u prilici da izbliza vidite teren gde su mnogi velikani padali, a zatim se prolazi kroz glavni tunel ispod severne tribine. Takođe se posećuje Zvezda TV, a zatim se odlazi do medija centra gde će svi posetioci Marakane imati priliku da se fotografišu sa dresovima prvotimaca i biće u prilici da potpišu ,"Zvezdašku zakletvu”. Stadionska tura se završava u Red Star i Delije prodavnicama - navodi se u saopštenju crveno-belih.
Foto: Starsportphoto
Cena stadionske ture iznosi: odrasli 1000 dinara, deca do 18 godina 500 dinara. Pravo na 20% popusta imaju članovi Crvene Zvezde, tako da je za njih cena Marakana ture 800 dinara.
Svako ko nije član Zvezde, može da se učlani na licu mesta i tako ostvari popust i razne druge benefite. ,kao i grupe koje broje preko 20 posetilaca. Pravo na 5% na popust u Red Star šopu imaju oni koji kupe kartu za Marakanu turu. Takođe u mogućnosti ste da se fotografišete sa peharom Lige Šampiona, uz profesionalnog fotografa, a cena iznosi 300 dinara, dok su fotografije gotove za samo dva minuta.
Foto: Starsportphoto
- Čekamo vas na Stadionu i na svakih sat vremena idemo u obilazak naše Marakane. Marakana - Avantura može da počne!
Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, posle osvajanja duple krune, govorio i o planovima za narednu sezonu, finansijskom stanju, ako i o očekivanim prihodima
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, posle osvajanja duple krune, govorio i o planovima za narednu sezonu, finansijskom stanju, ako i o očekivanim prihodima
Više od 400 ukrajinskih bespilotnih letelica krenulo je tokom noći ka Moskvi i Moskovskoj oblasti, a u seriji udara pogođeni su objekti, ranjeni civili i pokrenute masovne evakuacije zaposlenih iz logističkih centara.
Milan Knežević, lider DNP-a i poslanik u Skupštini Crne Gore, boravi u zvaničnoj poseti Vašingtonu, gde će imati niz veoma važnih razgovora sa visokim zvaničnicima američke administracije, kao i sa predstavnicima američkog Kongresa.
Borko Stefanović, u narodu poznatiji kao glavni potrčko političara tajkuna Dragana Đilasa, javno je napao CRTU, otkrivajući da u opozicionim krugovima niko više nikome ne veruje!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom obilaska Regionalnog cetra za dualno obrazovanje u Svilajncu u obraćanju govorio i o prozivkama od strane blokadera.
Nova uprava UKC Niš unapređuje uslove u specijalističkim ambulantama. Posle razgovora sa pacijentima, Uprava je odmah reagovala , uređene su čekaonice i ubrzan rad specijalista.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Na većini graničnih prelaza ovog jutra potpuni je kolaps, a prema rečima putnika čeka se i više od 3 sata. Zbog radova, saobračaj ka Gradini je obustavljen, što stvara dodatne kolone i kolaps.
Afrička kuga svinja ne jenjava u Mačvi. U domaćinstvu Miloša Petrovića u Maloj Vranjskoj registrovan je poslednji u nizu slučajeva zaraze svinja ovim virusom.
Ročište u predmetu “Tunel” danas je u Osnovnom sudu u Podgorici odloženo jer se na njemu nije pojavio tužilac Marko Mugoša, koji je ranije tražio odlaganje zbog korišćenja godišnjeg odmora.
Advokat Zora Dobričanin izjavila je danas da počinje rok u kojem stranke kojima je dostavljena sudska odluka mogu da izjave žalbe na presudu Vladmiru I Miljani Kecmanović. Ona je dodala da bi do kraja godine mogao da se očekuje konačan rezultat i pravosnažna presuda u ovom slučaju.
Višestruki šampion Srbije u bilijaru Goran Mladenović Grga (60) poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče na magistralnom putu Niš - Priština, u selu Visoka kod Kuršumlije.
Požar na Zvezdari, u stanu u Čelopečkoj ulici, u kojem su stradali muž i žena, najverovatnije je izazvala vatra koju su supružnici naložili kako bi nešto skuvali u kotliću.
Sudija Osnovnog suda u Leskovcu je 17. jula 2026. godine doneo rešenje kojim je prema osumnjičenoj A. B. iz Leskovca odredio pritvor u trajanju od 30 dana. Osumnjičenoj se na teret stavlja krivično delo Nasilje u porodici.
Suosnivač i glavni konstruktor ukrajinske odbrambene kompanije „Fajer point“ Denis Štilerman objavio je misteriozan snimak lansiranja rakete koja po načinu poletanja podseća na balističku, ali nije otkrio o kom oružju je reč niti ka kom cilju je projektil upućen.
Novi snimci posledica masovnog noćnog udara na Kijev neprestano se pojavljuju na društvenim mrežama, a na njima se vide višespratnice sa raznetim fasadama, zgarišta, uništeni automobili, ogromni krateri i gust dim koji se iz više delova grada podizao satima.
Nemački kancelar Fridrih Merc, koji je prethodnih meseci javno zahtevao jači pritisak na Rusiju i nastavak masovnog naoružavanja Ukrajine, sada iza zatvorenih vrata priprema Berlin za pregovore sa Moskvom.
RTS je objavio spisak filmov akoje će emitovati u narednom periodu a među njima s enalazi i poslednji film Žarka Lauševića Heroji Halijarda" i drama "Lepota poroka" o kojoj je brujala cela tadašnja Jugoslavija.
Francuska mini-serija "Summer '36" (L'Été 36) trenutno je među najgledanijim naslovima na Netfliksu u Srbiji i nalazi se na trećem mestu liste najgledanijih serija.
Glumac Milivoje Mića Tomić, čije ime se danas izgovara sa poštovanjem, ostavio je neizbrisiv trag u domaćoj kinematografiji i to bez ijedne glavne uloge
Umor, lupanje srca i nedostatak vazduha ne moraju uvek biti znak srčanog oboljenja. Ponekad organizam na taj način upozorava da mu nedostaju vitamini koji su važni za pravilan rad srca i krvnih sudova.
Iako većina pasa ubod komarca podnese bez većih posledica, jedan ubod zaraženog insekta može dovesti do ozbiljne bolesti koja dugo prolazi bez simptoma.
Kraj jula donosi snažnu astrološku energiju koja, prema tumačenjima astrologa, može pokrenuti velike promene. Lavovi, Vodolije, Bikovi, i Škorpije posebno će osetiti ovaj period kroz odluke, nove šanse i lične preokrete.
Ljuta hrana često je na lošem glasu kada je reč o zdravlju želuca. Ipak, stručnjaci upozoravaju da ono što mnogi smatraju uzrokom čira zapravo nije glavni krivac.
Pevačica Dara Bubamara juče je nastupala na primorju, kada je policija upala u lokal i sprovela raciju, ipak pre toga ona je napravila žurku za pamćenje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.