• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.10.2021

18:44

TERZA MAĐIJA! Slika govori više od hiljadu reči /FOTO/

Starsportphoto

Crvena zvezda

TERZA MAĐIJA! Slika govori više od hiljadu reči /FOTO/

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić beleži sjajne rezultate otkako je u klubu, pa su mu navijači dali nadimak "Terza mađija"

Crvena zvezda je u 13. kolu Superlige sa neverovatnih 7:1 pobedila Kolubaru u Lazarevcu, a iz lože je meč pratio između ostalih i Terzić.

Tokom drugog poluvremena, pri vođstvu od 6:0, kamera televizije "Arena sport" je u krupnom kadru uhvatila alfu i omegu Crvene zvezde sa sve tompusom.

Zvezdan Terzić je baš uživao u predstavi izabranika Dejana Stankovića, a to najbolje ilustruje slika koju je uhvatila kamera u direktnom prenosu.

Foto: printscreen

Zvezdan Terzić puši tompus na meču Kolubara - Crvena zvezda

Stara poslovica kaže da slika govori više od 1.000 reči, a baš to može i da bude opis ove fotografije Zvezdana Terzića.

Golove za Crvenu zvezdu u Lazarevcu su dali Aleksandar Dragović, El Fardu Ben, Mirko Ivanić i Milan Pavkov po dva, kao i mladi Marko Lazetić, dok je poraz domaćeg tima ublažio Bogdan Mladenović.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Milionska prevara sa PDV-om! Trojica pala u Novom Pazaru, oštetili budžet Srbije za skoro 39 miliona dinara - za četvrtim prevarantom se traga
Hronika

Milionska prevara sa PDV-om! Trojica pala u Novom Pazaru, oštetili budžet Srbije za skoro 39 miliona dinara - za četvrtim prevarantom se traga

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za suzbijanje kriminala, Odeljenja za suzbijanje privrednog kriminala i Policijske uprave u Novom Pazaru, u saradnji sa Poreskom policijom, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Novom Pazaru, uhapsili su tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršenjem krivičnih dela poreska utaja i poreska prevara u vezi sa porezom na dodatnu vrednost oštetili budžet Republike Srbije za više od 38,9 miliona dinara.

27.08.2026

18:38

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set