ŠTA KAŽU KLADIONICE - ZVEZDA ILI PARTIZAN? Evo ko će pobediti u finalu Kupa Srbije!
Podeli vest
Crvena zvezda i Partizan u četvrtak od 18.00 časova (TV Arena) igraju finale Kupa Srbije na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu
Jedna od najuzubljivijih sezona u poslednjih nekoliko godina doživeće kulminaciju u sudaru Crvene zvezde i Partizana u direktnoj borbi za trofej. Večiti rivali spustiće zavesu na sezonu.
U finalu Kupa Srbije koje je na programu 26. maja od 18:00 na "Marakani" igraće Crvena zvezda i Partizan, a Aleksandar Stanojević imao je šta da kaže na račun sudija
25.05.2022
13:22
Ekipa Dejana Stankovića želi da potvrdi dominaciju drugom uzastopnom duplom krunom, dok sa druge strane Topčiderskog brda žele da izbegnu treću uzastopnu godinu bez trofeja.
Kladionice nemaju dilemu i jasno daju do znanja da je favorit tim Dejana Stankovića. Kvota na pobedu crveno-belih kreće su od 2,10 do 2,30, dok trijumf crno-belih plaća 3,70. Bukmejkeri daju kvotu 3,10 da će biti nerešeno. Ne očekuju veliki broj golova, jer je kvota na 3+ čak 2,50, a na igru 0-2 1,70.
Foto: Starsportphoto
Delije hoće duplu krunu
Iako je Partizan u dva derbija bio bliži pobedi, mečevi su završeni nerešenim rezultatom, dok je Zvezda u prelomnoj utakmici sezone dominantno savladala crno-bele i trasirala put ka tituli.
Dejan Stanković ne zna za poraz kada je na drugoj strani Aleksandar Stanojević. Od šest derbija, Stanković je u tri pobedio dok je tri puta bilo nerešeno. Jedini poraz na klupi Crvene zvezde u derbijima doživeo je od Save Miloševića pre dve godine upravo u finalu Kupa Srbije.
- Nije prijatno kada u dugoj borbi ostanete bez titule koja nam je bila glavni cilj, ali da se sad ne vraćam na to. Kup ne može da bude nikakva utešna nagrada, niti da spasava sezonu. Ne bih voleo da igrači u finale uđu sa negativnom agresijom. Ne moraju da pokažu inat, ljutnju ili bes, već ponos što nose i brane grb Partizana - jasan je Aleksandar Stanojević.
Ova generacija Zvezde mogla bi da postane tek druga u istoriji kluba koja je odbranila duplu krunu.
- Sezona jeste bila teška i iscrpljujuća, ali Zvezda te tera da budeš pravi i nemaš pravo na grešku. Igrači su umorni, ali njihov problem je što imaju ludog trenera, koji im ne da da odustanu. Čeka nas još jedna utakmica, specifična i odlučivaće detalji. Izaći ćemo u najjačem sastavu. Ispunili smo skoro sve ciljeve i finale Kupa nam dođe kao šlag na tortu. Idemo na pobedu i po trofej - ističe Dejan Stanković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U finalu Kupa Srbije koje je na programu 26. maja od 18:00 na "Marakani" igraće Crvena zvezda i Partizan, a Aleksandar Stanojević imao je šta da kaže na račun sudija
Oštra oružana konfrontacija izbila je 3. decembra uveče u blizini Kijeva, kada su se operativci Glavne uprave za obaveštajne poslove Ministarstva odbrane Ukrajine (GUR) sukobili sa pripadnicima regularne ukrajinske vojske.
Vladimir Đukanović, advokat ministra kulture Nikole Selakovića, oglasio se na svom Iks nalogu povodom objave Marinke Tepić u vezi sa slučajem koji se vodi protiv Selakovića.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je rekao kako akcija legalizacije nelegalnih objekata "Svoj na svome" počinje 8. decembra i veruje da će to rešenje biti povoljno i uspešno za građane.
Sve više malih prodavaca odlučuje da robu nabavlja putem popularnih trgovinskih lanaca "Temu" i "Shein", a kasnije iste artikle preprodaju desetostruko više!
Iz Ministarstva poljoprivrede potvrdili su kako je vanredna inspekcijska kontrola obišla tri kompanije za proizvodnju mleka i potvrdili kako nema zloupotreba mleka u prahu u UHT mleku.
Brajanu Volšu kom se sudi za ubistvo supruge Ane Volš, danas je nastavljeno suđenje, a u sudnici je pušten snimak sa nadzorne kamere za koji tužioci tvrde da je nastao nakon Aninog nestanka.
Po nalogu Višeg јavnog tužilaštva u Pančevu određeno јe zadržavanje prema licima L.X.G. (40), C.J.L. (38) i W.T. (43), državljana Narodne Republike Kine, u traјanju do 48 časova.
Mario Martinović (30), vlasnik firme AutoCorner AB iz Varberga, nalazi se na Interpolovoj crvenoj poternici zbog sumnje da je prevario više švedskih kreditnih i leasing kompanija za ukupno 440.000 evra.
U Vizbadenu se sinoć odigrao pravi haos kada su četiri pijane devojke, stare između 16 i 24 godine, napale taksistu, opljačkale ga i otele mu automobil nakon svađe oko cene vožnje.
Rusija ne pokazuje nikakve ozbiljne namere da okonča svoj agresivni rat protiv Ukrajine i, pod sadašnjim režimom, nije miroljubiva država, izjavio je danas nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful na plenarnoj sednici Saveta ministara spoljnih poslova OEBS u Beču.
Vreme je da Evropljani prestanu da slepo prate američkog predsednika Donalda Trampa i umesto toga izrade sopstveni mirovni plan za Ukrajinu, izjavio je danas evropski komesar za odbranu Andrijus Kubilijus.
Pop zvezda Dua Lipa ponovo je dospela u centar skandala zbog postupka prema fanu na koncertu. Pevačica je poželala da napravi selfi, ali kada je videla da nije Ajfon odmah mu je vratila telefon.
Opera Đuzepa Verdija "Rigoleto", pod dirigentskom palicom Stefana Zekića, biće izvedena 7. decembra na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, saopšteno je danas iz tog teatra.
Apple je otkrio da se ogrebotine na Ajfonu 17 Pro mogu efikasno ukloniti pomoću slane vode. Testiranja su pokazala da ova metoda daje bolje rezultate od uobičajenih sredstava za čišćenje.
Glavobolja je jedan od najčešćih zdravstvenih problema savremenog čoveka i mnogima ozbiljno narušava kvalitet života. Iako su epizode često kratkotrajne i bezopasne, veliki broj ljudi se bori sa čestim, intenzivnim ili dugotrajnim oblicima bola.
Princeza Kejt Midlton ne prestaje da iznenađuje javnost i medije, pa je to i uradila tokom zvanične posete nemačkog predsednika pojavivši se sa novom frizurom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar