ZVEZDA OSTAJE BEZ NAPADAČA!? Bogata ponuda stigla na MARAKANU!
Podeli vest
Napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić karijeru bi mogao da nastavi u Ferencvarošu.
Već mesecima Crvena zvezda pokušava da pronađe adekvatno rešenje za napad. Letos je četu Dejana Stankovića pojačao povratnik na Marakanu Aleksandar Pešić, zimus je među crveno-bele stigao Marko Rakonjac, ali je svima jasno da će za ušeće u Ligi šampiona, beogradskom velikanu biti potrebno daleko oštrija konkurencija.
Zvezdin Argentinac Aleks Vigo ne sanja Ligu šampiona sa crveno-belima, nego da se jednog dana vrati u River i da igra protiv Lionela Mesa.
11.05.2023
10:41
Zbog toga, na Marakani se spremaju za letnji prelazni rok u kom je moguće da je Zvezda proći kroz totalnu rekonstrukciju napada. Aleksandar Pešić ove sezone kuburi sa formom, postigao je tek 14 golova u svim takmičenjima što je daleko od učinka iz prvog mandata kada je bio strelac 25 puta i još 21 put asistirao svojim saigračima. Ipak, to nije smanjilo interesovanje stranih klubova za njegove usluge, a kako piše "Mozzart sport" popularni Šilja nalazi se na meti Ferencvaroša.
Mađarski velikan spreman je da Crvenoj zvezdi isplati 1.500.000 evra, što bi možda i zadovoljilo apetite srpskog šampiona, ali je izvesno da bi onda uprava morala da reaguje i angažuje dva napadača u narednom periodu. Problem predstavlja plata koju Pešić ima na Marakani budući da prihoduje oko 600.000 evra godišnje, a uz bonuse nema sumnje da je konačna cifra znatno veća.
Foto: Starsportphoto
Pešić sa crveno-belima ima ugovor do juna 2025. godine i pravo je pitanje da li je Ferencvaroš spreman da se "isprsi" i ponudi napadaču Zvezde iste uslove koje ima na Marakani. Pored toga, bivši srpski reprezentativac svoju budućnost vidi u Beogradu, pre svega zbog porodice.
Crvena zvezda pored Aleksandra Pešića na raspolaganju u napadu ima još i Marka Rakonjca koji je na pozajmici iz moskovske Lokomotive. Crnogorski internacionalac ostavio je solidan učinak u dosadašnjem delu sezone, ali je pravo pitanje da li će srpski šampion iskoristiti opciju otkupa njegovog ugovora.
Poslednjih meseci brojna imena povezivala su se sa crveno-belima, izvesno je da od dolaska Žan Filipa Krasa na Marakanu nema ništa, a kao prvi kandidat za novog špica sada se ističe Emanuel Late Lat, napadač Atalante koji ove sezone igra sjajno na pozajmici u Sent Galenu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
TADIJA ZEMUN
pre 2 godine
pesica prodati odma,a onog tupavog crnogorca vratiti odakle je dosao....
Uglješa Mrdić, poslanik SNS i predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije, oglasio se povodom jutrošnjeg požara u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal.
Broj stradalih u teškoj železničkoj nesreći u južnoj Španiji porastao je na najmanje 39 osoba, dok je više od 100 putnika povređeno, među njima 25 sa teškim povredama, saopštila je španska Civilna garda.
Blokaderi u Šapcu su međusobno "skočili jedni na druge", figurativno rečeno, kada su počeli da traže krticu u Viber grupi, pa su ostale članove počastili prepiskom koja podseća na pijačno prepucavanje, zbog čega su ostali članovi razočarano reagovali.
Blokaderi koji se predstavljaju kao studenti izbegavaju odgovore na ključna politička pitanja, dok blokaderi iz redova bivše vlasti insistiraju da se javno izjasne - da li su za Evropsku uniju ili za Moskvu.
Lider Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević osudio je skandalozne pretnje koje je političkim neistomišljenicima uputila lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović
Dogodila se nesreća u železničkom saobraćaju, kod Adamuza u Španiji 18. januara 2026. godine, gde su se sudarila dva brza voza i poginulo najmanje 39 ljudi. Sudar se dogodio na pravoj deonici pruge, renoviranoj u maju 2025. godine sa uloženih 700 miliona evra.
Jovan Radulović Jodžir toliko glasno hrče da su mu u šali pripretili da će ga izbaciti i naterati da spava van vile. S druge strane, kontraargument je bio da je Lana Stanišić najglasnija dok spava.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Cene slavskih kolača bezobrazno su skočile uoči Svetog Jovana, kog vernici proslavljaju sutra 20. januara, pa ćete ga tako, verovali ili ne platiti i do 3.000 dinara.
Više javno tužilaštvo u Beogradu preuzelo je istragu požara koji se danas dogodio u prostorijama Javnog tužilaštva za organizovani kriminal u Ustaničkoj ulici, saznaje Informer.
U Višem sudu u Beogradu danas je za 24. februar odložen početak suđenja odgovornim licima Doma za smeštaj starih i odraslih lica "Ivanović" u Barajevu.
Pripadnici Sektora za vanredne situaciјe Ministarstva unutrašnjih poslova uspešno su lokalizovali požar koјi јe јutros izbio u zgradi Speciјalnog suda u Ustaničkoј ulici, na Voždovcu.
Moramo se složiti sa mišljenjem stručnjaka, da će američki predsednik Donald Tramp, ukoliko reši pitanje pripajanja Grenlanda Sjedinjenim Državama, ući u svetsku istoriju, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov.
Kolumbijski plaćenici koji ratuju na strani Ukrajine odbili su da se rasporede na prve linije fronta već prvog dana dolaska u borbenu zonu u Harkovskoj oblasti, saopštile su ruske službe bezbednosti.
Mladi Rumun koji se nalazio u jednom od vozova učesnika teške železničke nesreće u Španiji bio je na video-pozivu sa porodicom u trenutku kada je voz iskočio iz šina, prenose španski mediji.
Američki predsednik Donald Tramp ove nedelje odustao je od planiranog udara na Iran nakon upozorenja izraelskog premijera Benjamina Netanjahua da Izrael nije spreman da se odbrani od mogućeg iranskog uzvratnog napada, objavio je Aksios, pozivajući se na američke i izraelske zvaničnike.
Dubravka Mijatović, Đorđe David i Vuk Kostić, samo su neki od poznatih ličnosti koji su u mladosti pohađali školu glume preminulog Miroslava Mike Aleksića.
Čuveni Mister Bin (Rouan Atkinson) i bivša porno zvezda Mia Kalifa su u vezi, makar po komentarima i statusima koji su preplavili internet i društvene mreže.
Glumac Milorad Mandić Manda ima četvoro dece, a ni jedno od njih se ne eksponira javno. Njegov sin Marko venčao se sa influenserkom sa kojom je dobio ćerku.
Glumica Iva Ilinčić je tokom svedočenja protiv Miroslava Mike Aleksića za seksualno zlostavljanje u sudnici rekla da joj je nekadašnji učitelj glume tokom časova gurao jezik u usta.
Iako je u trenutku njihovog prvog susreta bio oženjen, sudbina je Žarka Lauševića i Anitu spojila na snimanju filma "Boj na Kosovu", a žena koja mu je osvojila srce bila je već uspešna u Holivudu.
Saška Karan tvrdi da je njenoj porodici ugrožena bezbednost i da kriminalna grupa priprema njihovu likvidaciju, zbog čega se pevačica obratila policiji.
Dr Vujadin Masnikosa, zamenik predsednika Komore javnih izvršitelja govorio je o slučaju političara Čedomira Jovanovića i stana iz kog je pokušano iseljenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar