Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije od 20. do 26. marta igraaće u Gruziji odlučujuće mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo, koje se održava na Kipru od 20. maja do 5. juna. ove godine.
Fudbaleri Radničkog sutra dočekuju Crvenu zvezdu (Arena 1 premijum 19.00) u okviru 24. kola Superlige Srbije , a pomoćni trener Nišlija, Vladimir Đorđević svestan je kvaliteta rivala iz Beograda.
Fudbaleri Partizana dočekaće sutra od 16.55 časova (Arena 1 premijum) Napredak u Humskoj u meču 25. kola Superlige Srbije. U istom kolu od 19.00 časova (Arena 1 premijum) Crvena zvezda gostovaće Radničkom u Nišu. Ovo su im prvi mečevi posle derbija, koje i crveno-beli i crno-beli dočekuju desetkovani.
Bukmejkeri i posle 172. večitog derbija smatraju da će Crvena zvezda odbraniti titulu u Superligi Srbije.
12.03.2024
13:59
- Fokusiran sam samo na Zvezdu i na moju ekipu. Nemamo vremena da pratimo šta se dešava u Radničkom kada je reč o treneru. Osluškujemo, ali usmeren sam na Zvezdu - počeo je Milojević.
U timu neće biti povređenih Aleksandra Dragovića i Vladimira Lučića.
- Prve prognoze su pozitivne. Mislim da neće biti dugačka pauza i očekujem ga brzo na terenu. Naš medicinski tim radi ubrzano na saniranju povrede, a posle toga sledi i reprezentativna pauza. Nedostaje nam i Lučić... Videli ste da smo u poslednjih par utakmica imali teže povrede, što nikako nije dobro - ocenio je Milojević.
Foto: Starsportphoto
Saldanja i Dragović na derbiju
Došlo je do zabune ima li Gelor Kanga tri ili četiri žuta kartona, usled toga što su oni koji se bave statistikom različito vodili podatke. Fudbaler iz Gabona biće na raspolaganju timu. - Prema zvaničnim podacima FSS-a - Kanga ima tri žuta kartona, tako da će biti u konkurenciji protiv Radničkog - zaključio je Milojević.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije od 20. do 26. marta igraaće u Gruziji odlučujuće mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo, koje se održava na Kipru od 20. maja do 5. juna. ove godine.
Toni Barber, dugogodišnji urednik za Evropu i kolumnista Fajnenšel Tajmsa, podržao je predlog predsednika Srbije Aleksandra Vučića da Srbija postane deo jedinstvenog tržišta EU, ocenjujući da je takav predlog najbolji put za sprečavanje nestabilnosti na Zapadnom Balkanu i Evropi.
Eskalacija sukoba na Bliskom istoku mogla bi ruskom budžetu doneti i do oko 42 milijarde dolara do kraja godine, čime bi gotovo u potpunosti bio pokriven budžetski deficit, procenjuju analitičari na osnovu rasta cena energenata i valutnih kretanja.
Nakon oštrih prozivki koje je novinar Milomir Marić uputio na račun predsednika SRS dr Vojislava Šešelja, usledio je njihov direktan susret u programu TV Pink, gde je došlo do žestokog verbalnog obračuna.
Tokom jednog od okupljanja blokadera pred predstojeće lokalne izbore, došlo je do žestoke rasprave između građanina i grupe okupljenih, a snimak tog događaja ubrzo je postao viralan.
Povodom godišnjice linča koji je 21. marta 2025. godine blokaderska opozicija sprovela nad članovima i simpatizerima Srpske napredne stranke dok su čekali sastanak sa najvišim funkcionerima svoje stranke, u Gradskom odboru SNS Niš konferenciju za novinare održao je šef odborničke grupe „Aleksandar Vučić – Niš sutra“ Uroš Radulović.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Evropski dobavljači auto-industrije su pod pritiskom, a skoro četvrtina očekuje gubitke u 2026, što ukazuje na poteškoće u sektoru koji je pogođen rastom troškova i dubokim strukturnim promenama, navodi se u danas objavljenom istraživanju udruženja CLEPA.
Sanja Simić, majka Andreja (13) koga je ubio školsku drug, zbog čega se protiv njegovih roditelja vodi krivični postupak pred Višim sudom u Nišu saslušana je danas.
Doljevčanin Miodrag Perić (41) danas je po drugi put oslobođen optužbe da je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je pre više od pet godina poginuo pešak Željko Ristić.
Bivši izraelski premijer Ehud Barak upozorio je da bi pokušaj otvaranja Ormuskog moreuza mogao da uvuče SAD u dugotrajan i iscrpljujući rat, uporediv sa Vijetnamom, Irakom i Avganistanom.
Turska, Egipat i Pakistan poslednjih dana prenose poruke između Sjedinjenih Američkih Država i Irana u nastojanju da se deeskalira sukob, javlja američki portal Aksios, pozivajući se na neimenovani američki izvor.
Eskalacija sukoba na Bliskom istoku mogla bi ruskom budžetu doneti i do oko 42 milijarde dolara do kraja godine, čime bi gotovo u potpunosti bio pokriven budžetski deficit, procenjuju analitičari na osnovu rasta cena energenata i valutnih kretanja.
Deniz Ričards objavila je fotografije pre i posle estetskog zahvata na licu, otvoreno govoreći o transformaciji kojom je odlučila da u 54. godini osveži svoj izgled.
Legendarni brazilski glumac Žuka de Olivejra, kojeg domaća publika najbolje pamti po ulozi doktora Albijerija u seriji "Zabranjena ljubav" (O Clone), preminuo je u 92. godini.
Pevačica Mira Kosovka iznela je šok detalje iz života kolege Nina Rešića i tom prilikom navela da su mu bivše žene i deca uzimali novac i samo ga iskorišćavali.
Rijaliti učesnik Kristijan Golubović vreme nakon rastanka sa Kristinom Spalević provodi u društvu tiktokerke Jordanke Denčić, koja je učestvovala u "Eliti 8".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar