Autor: V.Ž.

01.09.2024

18:15

Kraj! Zvezda se provukla u Milanovcu!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su teškom mukom Radnički u Kragujevcu 1:0 (0:0) u meču 7. kola Superlige.

RADNIČKI (KG) - CRVENA ZVEZDA 0:1 (0:0)

Gornji Milanovac.

Stadion: Metalca

Kapacitet: 4.350.

Sudija: Milan Ilić.

Strelac: Ivanić u 85. minutu.

Crveni karton: Gluščević u 77. minutu (Radnički Kragujevbac)

Žuti kartoni: Ćosić, Evandro, Dadić (Radnički)

RADNIČKI 1923 (4-2-3-1): Lijeskić – Ćosić, Zeljković, Mitrović, Dadić (od 67. Adžić)– Ristić, Enlandu (odn 77. Bulatović) – Mirčetić (od 64. Gluščević), Ben Hasin (od 46. Ortiz), Bevis – Evandro (od 77. Turej)

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): M. Ilić – Mimović, Điga, Drkušić (od 46. Spajić), Seol - Elšnik, Dalsio – Olajinka (od 61. Ivanić), L. Ilić, Puma Rodrigez (od 72. Milson) – Duarte (od 61. Endijaje)

DRUGO POLUVREME

90+9. minut - Kraj meča!

90+8. minut - Mimović, kakva šansa, Ndijaje je samo trebalo da postavi nogu u petrcu, ali ništa od gola.

90+7. minut - Oboren je Milson na nekih 18 metara iskosa. Ivanić iz slobodnjaka pravo u Lijeskića.

90. minut - Meč će biti produžen još devet minuta.

88. minut - Novi prekid i ponovo zbog navijača.

85. minut - GOOOOOOOOOOOL! 0:1 Mirko Ivanić! Zvezdina "četvorka" je nanišanila sa nekih 18 metara sa leve strane i pogodila malu mrežu.

77. minut - Gluščevič dobija crveni karton, tačnije drugi žuti. Prvo grub start na Spajiću, a onda  i prigovor i Kragujevčani će do kraja utakmice igrati sa igračem manje.

74. minut - Veliki je pritisak crveno-belih, ali gola nema.

68. minut - Odlična akcija Zvezde, ali gola i daljer nema. Điga je poslao pas ka Iliću, Lijeskič na vreme istrčava i otklanja opasnost.

61. minut - Milojevićeva dvostruka izmena. Umesto Olajinke je ušao Ivanić, a Endijae je zamenio Duartea.

60. minut - Gužva , velika gužva pred golom Radničkog,, pokušao je Duarte, ali je izblokiran.Kragujevčani su u kontri, ali Evandro pravi faul.

56. minut - Seol je prošao po levom boku, ali su Zeljković i Mitrović reagovali u poslednjem trenutk. Duarte posle kornera, ali je šutirao preko gola.

49. minut - Dve šanse su već imali fudbaleri radničkog, Điga odlično reaguje.

46. minut - Utakmica je nastavljena, ali odmah prekinuta zbog ubačenih baklji na teren.

PRVO POLUVREME

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena.

45. minut - Ispred Drkušića je pala petarda, pa je zbog toga meč prekinut na dva minuta.

44. minut - Duarte, Ilić, pa solidan pokušaj Dalsija, ali pravo u Lijeskića.

40. minut - Puma je bio u naletu i oboren je ispred šesnaesterca. Dobra pozicija da se opet zapreti Lijeskiću koji je tražio pet igrača u živom zidu. Luka Ilić je uhvatio zalet i šutirao preko prečke.

37. minut - Velika šansa za crveno-bele. Dalsio se našao iskosa sam ispred golmana, šutirao, ali Lijeskić je odbranio i ovaj udarac.

36. minut - Novi centaršut Elšnika iz kornera, Điga pokušava glavom, lopta ide pored gola.

32. minut - Centrirao je Elšnik, Drkušić glavom, Lijskić je jedva izbio u korner. Delovalo je opasno, ali osim kornera ekipa Vladana Milojevića ništa nije dobila.

26. minut - Seol je pokušao, odlično je gađao pod prečku, ali golman Lijeskić je uspeo da odbrani

19. minut - Novi žuti karton za domaće, zaradio ga je Evandro

17. minut - Zvezda je pripretila preko slovenačkog reprezentativca Elšnika. Šut je završio preko gola.

15. minut - Seol je pokušao, Lijeskić je izblokirao njegov šut.

12. minut - Sudija Ilić je pokazao prvi žuti karton na utakmici i to Ćosiću iz Radnićkog.

8. minut - Debitant u redovima Crvene zvezde Vanja Drkušić u problemu, napadač Kragujevčana Evandro je došao do lopte u šesnaestercu, ipak - faul! Bio je spreman i golman Marko Ilić koji je izašao na loptu.

6. minut - Na početku utakmice očekivano, ispitivanje snaga, mada gosti imaju više loptu u nogama.

2. minut - Faul je za crveno-bele, oboren je Olanjinka, slobodan udarac iskosa izveo je Elšnik, defanzivci domaćih otklonili su opasnost.

1. minut - Utakmica je počela, prvi su sa centra krenuli gosti.

18.00 - Dobar dan i dobrodošli na blog uživo meča Radnički Kragujevac - Crvena zvezda na portalu Informer.rs.

Keba zbog alimentacije završio na sudu u Strazburu! Ljiljana Jevremović: Rekao mi je da neće da leči bolesno dete! (VIDEO)

Dragan Kojić Keba je imao sudski spor za utvrđivanje očinstva njegovog deteta, koje nije hteo da prizna. Taj incident pokreće pitanje o alimentaciji i svim sudskim procesima o starateljstvu, a na to su odgovorile su gošće Vikend info jutra, Ljiljana Jevremović, tekstopisac, advokat Tamara Nemčev Džinić i socijalna radnica Biserka Jakovljević.