Vladana Milojevića, trenera Crvene zvezde, posle debakla protiv Monaka (5:1) u trećem kolu Lige šampiona isprovociralo je jedno pitanje novinara. Umesto povređenog Bruna Duartea uveo je Dalsija, pa su ga pitali da li je mogao da baci ofanzivnijeg igrača.
Milojević je protiv Monaka izveo postavu sa dva isturena napadača u vidu Bruna Duartea i Šerifa Endijajea. Ali, sve je palo u vodi posle samo pet minuta igre, jer je Duarte morao da napusti teren. Prilikom trka uhvatio za zadnju ložu, pokušao je da nastavi, ali je bilo jasno da od toga neće biti ništa, pa je u sedmom minutu u igru ušao Dalsio.
Posle poraza Zvezde novinari su pitali trenera Zvezda da li je mogao da uvede ofanzivnijeg igrača, što se njemu nije dopalo.
- Koga biste vi ubacili umesto Duartea? Ulazimo u analizu nečega. Na ovim utakmicama su potrebni telo, snaga i brzina. Mi imamo igrače, to nije sporno, ali na ovom nivou potrebno je da se "pobijemo" sa njima. Protiv Intera smo imali igrače koji su od osam, devet duela dobili samo jedan. Ne možemo da se nosimo na sredini. Jedini koji je to mogao da radi protiv Intera bio je Šerif koji je odigrao odličnu utakmicu, a u Superligi je neznalica. To je velika razlika, što u Ligi šampiona ne možemo da postignemo ono što u prvenstvu možemo. Taj intenzitet utakmice koji oni imaju mi ne možemo da izazovemo ni treningom i igrom, moramo da skratimo te prostore, to znamo, ali je teško to ostvariti - kazao je Milojević tokom konferencije za medije.
Crvena zvezda doživela je debakl, poražena je 5:1 na gostovanju u Monte Karlu u trećem kolu Lige šampiona protiv Monaka pa su navijači s razlogom besni.
Novi krah i novi debakl Crvene zvezde u Ligi šampiona. Posle poraza od Benfike i Intera na startu, od ekipe Vladana Milojevića za klasu bolji u 3. kolu bio je Monako 5:1 (2:1).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Crvena zvezda doživela je debakl, poražena je 5:1 na gostovanju u Monte Karlu u trećem kolu Lige šampiona protiv Monaka pa su navijači s razlogom besni.
Jedna obična prijava nestanka za 48 sati pretvorila se u pravu misteriju. Aleksandru Nešoviću Baji, poznatijem kao članu Kekine grupe, gubi se svaki trag u noći između utorka i srede, a istraga je dovela čak do hapšenja načelnika beogradske policije Veselina Milića.
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas da Srbija mora da sačuva punu stabilnost, političku i ekonomsku bezbednost i istakao da je Srbija jedna od najbezbednijih zemalja.
Jedan od ideologa blokadera, profesor Milo Lompar, danas je učestvovao na tribini u Kragujevcu, gde je doveo crnokapuljaše i jezive, suspektne likove s fantomkama da budu deo njegove lične garde, otkriva Informer.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Jak pljusak zahvatio je večeras delove Beograda, a prema najavi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), nestabilno vreme očekuje se i u ostatku Srbije.
Mercedes je u Štutgartu osvežio S-klasu sa 2.700 promena kako bi zadržao tron luksuza. Nova limuzina stiže sa AI tehnologijom i moćnim hibridima za vrhunski komfor.
Nakon zime, mnoge radionice nude "prolećne preglede" automobila koji se često predstavljaju kao povoljni, ali se dešava da vozači na kraju plate visoke račune za dodatne usluge koje zapravo nisu ni bile potrebne.
Policija je danas u selu Ljukovo kod Inđije zaplenila beli automobil "folksvagen" u sklopu opsežne istrage koja se odvija od jutarnjih časova na dve lokacije kod Inđije.
Tokom dana došlo je do teške saobraćajne nezgode na magistralnom putu Bijelo Polje - Mojkovac kada je vozač putničkog automobila iz nepoznatih razloga izgubio kontrolu i sleteo u kanal pored puta.
Američki zvaničnici sumnjaju da Iran stoji iza hakovanja sistema za praćenje nivoa goriva koji se koriste na benzinskim pumpama u pojedinim američkim državama, objavio je danas CNN.
Zvaničnici iz administracije Donalda Trampa aktivno podstiču Ujedinjene Arapske Emirate (UAE) da zauzmu strateški važno iransko ostrvo Lavan u Persijskom zalivu.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Na prvi pogled, bežični miš izgleda kao savršenstvo moderne tehnologije, nema kablova koji se zapetljaju, a pokreti su slobodni. Kada se sagledaju njegovi nedostaci, slika je manje idilična.
Pevač Sloba Vasić danas je sa odeljenja toksikologije VMA prebačen u Kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" jer mu se stanje naglo pogoršalo.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar