• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. G.

25.06.2024

20:57

Scena da se naježiš! Grmi "Bože pravde" u Nemačkoj, Nole peva u dresu Srbije! (FOTO)

EPAIMAGES

Fudbal

Scena da se naježiš! Grmi "Bože pravde" u Nemačkoj, Nole peva u dresu Srbije! (FOTO)

Podeli vest

Izliv emocija u Minhenu pred start meča Srbija - Danska! Prilikom intoniranja himne Republike Srbije "Bože pravde" zapevalo je skoro 35.000 navijača, a posebno emotivni su bili naši fudbaleri, koji su, svi do jednog, uglas zapevali!

Nekoliko minuta pre početka meča, zagrmela je cela "Alijanc Arena". Već smo pisali da su naši navijači dočekali reprezentativce povicima "Kosovo-Srbija" i "Hoćemo pobedu", a onda je na red došlo intoniranje himni!

Brojni Srbi iz naše zemlje, ali i dijaspore, zapevali su uglas, kao i naši fudbaleri. Posebno emotivan je bio Strahinja Pavlović, koji je po pravilu najglasniji kada se peva himna. Kamere su u jednom trenutku uhvatile i Novaka Đokovića, koji je "Bože pravde" pevao sa rukom na srcu i u dresu našeg nacionalnog tima. Fantastične scene!

Složni u ovoj prilici bili su i članovi našeg stručnog štaba, na čelu sa selektorom Draganom Stojkovićem Piksijem.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set