• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.J.

27.07.2025

22:33

Bosanac o Vlahoviću: Dušan više nije klinac, vreme mu ističe

AP/Photo

Fudbal

Bosanac o Vlahoviću: Dušan više nije klinac, vreme mu ističe

Miralem Pjanić poručio da Dušan Vlahović više nema izgovor za stagnaciju, da mora da se vrati golovima i kontinuitetu, jer je vreme za ozbiljne odluke, uz poruku da je Juventus teško zameniti i da gubljenje sezone nikome ne prija.

Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine i nekadašnji vezista Juventusa i Rome govorio je za "Gazetu delo Sport" o aktuelnim temama iz italijanskog fudbala, s posebnim osvrtom na svoj bivši klub i poziciju srpskog napadača.

Vlahović je ugovorom vezan za Juventus još jednu sezonu, a Pjanić, koji mu je blizak prijatelj, poslao mu je jasnu poruku.

- Dušan više nije klinac, stekao je iskustvo. To su lične odluke, ali uopšte nisu lake situacije. Vlahović mora da se vrati miru i golovima – to je ono što ga je krasilo. Zaslužuje kontinuitet i minute. Poštujem ga, prijatelj mi je, a gubljenje sezone nikome ne prija. A znam kako je biti u Juventusu. Teško je pronaći nešto bolje - rekao je Pjanić.

Foto: Starsportphoto

Dušan Vlahović

Iako nikada nisu igrali zajedno u Torinu, jer je Pjanić otišao u Barselonu 2020, a Vlahović stigao iz Fiorentine 2022, ostali su u kontaktu. Pjanić je pohvalio i dolazak Đorđa Kjelinija u upravu kluba, naglasivši njegovu ulogu u stabilizaciji tima.

- Drago mi je što je Đorđo ponovo u klubu. Unosi stabilnost i pripadnost među igrače, ali i među navijačima. Kjelini voli Juventus i razume kako funkcioniše svlačionica. Biće neprocenjiv.

U vezi sa pojačanjima u napadu Juventusa, Pjanić je istakao da je Džonatan Dejvid iz Lila pokazao klasu u Ligi šampiona, dok bi dolazak Randala Kolo Muanija iz PSŽ-a doneo dodatnu širinu i snagu u ofanzivnoj liniji.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji
Kultura

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji

Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.

17.07.2026

14:27

Magazin

Džet set