• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

31.03.2021

21:39

NOVA ŠIPTARSKA PROVOKACIJA! Uneli ZASTAVU na stadion! Član obezbeđenJa pokušao da reaguje, huligan ga sprečio! /VIDEO/

Fudbal

NOVA ŠIPTARSKA PROVOKACIJA! Uneli ZASTAVU na stadion! Član obezbeđenJa pokušao da reaguje, huligan ga sprečio! /VIDEO/

Nema kraja ispadima i provokacijama Šiptara pred i u toku utakmice sa Špancima

Posle pritisaka UEFA dozvoljena im je zastava i himna u Španiji, ali ne i na nacionalnoj televiziji. To je jako smetalo Šiptarima koji su se pobunili, ali Španci nisu popustili. 


Nakon toga je portparol Fudbalskog saveza lažne države terao novinara da izgovara ime juže srpske pokrajine, a tokom meča je vođa "navijačke grupe" na stadion uneo zastavu i napravio incident!

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Od vozača dece do plastičnih operacija: Ovako su begunci pokušavali da prevare policiju - svi su pali, samo Zvicer još izmiče
Hronika

Od vozača dece do plastičnih operacija: Ovako su begunci pokušavali da prevare policiju - svi su pali, samo Zvicer još izmiče

Begunci i osumnjičeni za kojima policija traga na različite načine pokušavaju da zametnu trag i otežaju policiji da ih pronađe. Neki menjaju fizički izgled, drugi koriste tuđa imena i dokumenta, dok pojedini pokušavaju da iza sebe ostave potpuno drugačiji život. Najnoviji slučaj zabeležen je kod Aleksinca, gde je policija u selu Kraljevo uhapsila J. N. iz Aleksinca, za kojim su bile raspisane dve poternice.

27.08.2026

21:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set