09.05.2021

17:02

ATALANTA SE PETARDOM VRATILA NA DRUGO MESTO! Velika POBEDA Kaljarija! /VIDEO/

Atalanta je deklasirala Parmu na Enio Tardiniju rezultatom 5:2, Kaljari je došao do važna tri boda u borbi za opstanak pobedivši Benevento 3:1, dok su Verona i Torino odigrali 1:1

Kaljari je u važnoj utakmici u borbi za opstanak pobedio kao gost ekipu Beneventa 3:1.

Kaljari je poveo preko Likojanisa već u 1. minutu. Iskoristio je dodavanje Marina i šutirao levom nogom sa oko 30 metara u desne rašlje. Prelep gol.

U 16. minutu Lapadula je iskoristio dodavanje Kaprarija, izašao jedan na jedan sa golmanom Kragnom i rutinski ga savladao donevši izjednačenje Beneventu.

Pavoleti je u 64. minutu iskoristio asistenciju Nandeza i doveo Kaljari do nove prednosti.

Konačan rezultat je postavio Žoao Pedro u 92. minutu.

Torino je na gostovanju u Veroni ispustio pobedu. Torino je u 86. minutu poveo golom Vojvode.

Iskoristio je sjajan centaršut Ansaldija i sjajnim udarcem glavom doveo goste u vođstvo.

Samo dva minuta kasnije, Dimarko je preciznim udarcem sa dvadesetak metara doneo bod Veroni.

Naš reprezentativac Darko Lazović odigrao je ceo meč za ekipu Verone.

Atalanta je osvojila važne bodove u borbi za Ligu šampiona pobedivši Parmu na ,,Enio Tardiniju'' rezultatom 5:2.

Strelci za Atalantu, bili su Malinovski u 12. minutu, Pesina u 52, Muriel u 77. iz penala i u 86. minutu, a Mirančuk je u 93. minutu postigao peti gol za svoj tim.

Golove za Parmu postigli su Bruenta u 78. minutu i Som u 88. minutu.