• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

11.11.2021

15:41

BARSA GA VEĆ UKANALILA! ĆAVI u NEVERICI! Daju mu SIĆU!

Reuters

Fudbal

BARSA GA VEĆ UKANALILA! ĆAVI u NEVERICI! Daju mu SIĆU!

Podeli vest

Ćavi Ernandez je zasukao rukave, ne gubi vreme, odmah je počao da sređuje stvari u Barseloni! Znao je da će biti teško, ali nekim stvarima se nije nadao

Neće imati veliki budžet za pojačanja u zimskom prelaznom roku Ćavi! Tačnije za klub Barseloninog renomea imaće smešnu sumu na raspolaganju! 

Jeste španski gigant u finansijskoj krizi, a shodno tome neće moći da mu obezbedi više od deset miliona evra za nove igrače, prenose mediji u Španiji.

Foto: Reuters

 

Izvršni direktor Barselone, Feran Reverter rekao je nedavno kako će klub obezbediti 20 miliona evra, s obzirom na 97 miliona evra, koliki je limit za potrošnju u La Ligi, ali ništa od toga...

Sa obzirom na to da su Ansu Fati i Pedri dobili nove ugovore, Ćavi je kao prioritetno mesto za pojačanje označio napadača koji može da igra i na krilnoj poziciji.

Nekadašnji as Barse, a sada šef struke, imaće priliku da debituje na klupi  20. novembra u gradskom derbiju sa Espanjolom.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set