ŠOK I NEVERICA! Krstajić ponovo vodi REPREZENTACIJU na Mundijal!?
Podeli vest
Legendanri srpski fudbaler i bivši selektor Orlova Mladen Krstajić na pragu je novog reprezentativnog angažmana
Prafu transfer "bombu" plasirao je afrički novinar Oluvašina Okeledži - Mladen Krstajić na pragu je novog selektorskog angažmana i to na klupi Nigerije!
Dojučerašnji trener TSC-a Mladen Krstajić oglasio se nakon vesti da potražuje 20 preostalih plata koje mu sleduju po ugovoru u Bačkoj Topoli
23.10.2021
23:05
Nigerijci spremaju smenu nemačkog trenera, iako je uspešno pregurao dosadašnji deo kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Super Orlovi su završili kao prvi u grupi ispred Zelenortskih ostrva, Liberije i Centralno afričke republike.
Mladen Krstajić is the man #Nigeria are lining up to replace Gernot Rohr.
Pa Rohr's exit should be finalised this week and the 47-year-old, who managed Serbia at the 2018 World Cup, could be the man to replace him.
Kako se navodi, Nigerijci planiraju da raskinu ugovor sa nemačkim stručnjakom, a čelnici tamošnjeg saveza uskoro će se sastati sa predstavnicima Mladena Krstajića.
Podsećamo, Krstajić je u sličnoj situaciji stigao na klupu Srbije. Tada je zamenio Slavoljuba Muslina koji je Orlove odveo na Svetsko prvenstvo u Rusiju, ali se njegov mandat u našoj reprezentaciji neslavno završio.
Po komentarima na vest, čini se da ni Nigerijci nisu oduševljeni, budući da su u Krstajićevoj biografiji videli "tanko" iskustvo, ali i trenersku karijeru bez osvojenog trofeja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Šokantan snimak koji se proširio društvenim mrežama dežurni hejteri pokušali su da zloupotrebe kako bi naudili Srbiji i stekli jeftine političke poene.
Policijska uprava za grad Beograd ističe da su neistiniti navodi koji su se pojavili u pojedinim medijima i na društvenim mrežama, a u kojima se tvrdi da su policijski službenici Policijske stanice Palilula, Policijske uprave za grad Beograd, odbili da obezbeđuju prostor Pionirskog parka, gde se održava prijavljeno javno okupljanje.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Upozorenja na prevare koje stižu putem SMS poruka ili e mejlova, objavljivana su više puta u sredstvima javnog informisanja, ali prevaranti ne odustaju!
Dan nakon stravičnog zločina koji je juče otkriven u Čačku u Ulici Ratka Mitrovića, javnost je i dalje u šoku. V.Č.(47) nožem je usmrtio svoje roditelje majku M.Č. (71) i oca N.Č. (79), nakon cega je sebi oduzeo život.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
Osuđenik Albanac uspeo je da pobegne iz zatvora u Milanu tako što je izveo bekstvo u filmskom stilu, vezavši čaršave za rešetke na prozoru ćelije, prenose danas italijanski mediji.
Donald Tramp Mlađi izjavio je na forumu u Dohi da ukrajinske vlasti šalju „siromašne seljake“ na front, dok su bogataši, kako tvrdi, odavno napustili zemlju.
Kineski vojni avioni dva puta su usmerili radar za navođenje oružja na japanske F-15 jugoistočno od Okinave, izjavio je ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
Ažurirana Strategija nacionalne bezbednosti SAD liči „na pokušaj okretanja ogromnog broda“ koji je dugo išao po inerciji, napisao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev na društvenim mrežama.
Reper Šon Didi Kombs poznatiji kao Paf Dedi pobesne je zbog dokumentarca o njemu koji je njegov kolega 50 cent producirao za platformu Netfliks zbog čega mu je poslao bizaran poklon.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar