19.12.2021

15:14

MLADOST SLAVILA U SURDULICI! Druga pobeda zaredom!

Fudbaleri Radnika znaju kako sa Crvenom zvezde, ali su na svom terenu poraženi od ekipe Mladosti 2:0 u meču 21. kola Superlige

Radnik je dominirao, imao čak 16 šuteva na gol protivnika, naspram četiri protivnika, ali domačin nije uspeo da zatrese mrežu.

Milan Bojović je gostima iz Lučana doneo prednost u 34. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U nastavku igre Miloš Cvetković je duplirao prednost Mladosti u 66. minutu za konačan rezultat.

Mladost sa ovom pobedom izbija na 11. poziciju i samo je tri boda dele od plej-ofa, dok je Radnik trenutno 13. sa 21 bodom iz isto toliko kola.

U narednom kolu Mladost 12. februara dočekuje TSC, a posle zimske pauze Radnik će se utakmicama Superlige vratiti u Subotici protiv Spartaka.