19:52

JOŠ SAMO MALO! Leao i Ernandes strahovito približili Milan "Skudetu"...

Tanjug

U utakmici 37.kola Milan je na domaćem terenu savladao Atalantu sa 2:0

Utakmicu pre kraja fudbaleri Milana imaju četiri boda više od Intera, kome je preostalo da odigra još dva meča, a prvi već ove večeri na Sardiniji protiv Kaljarija. Ukoliko Inter ne pobedi, šampionska trka će biti završena.

U prvom poluvremenu Milan je bio agresivniji. Već u trećem minutu Salemakers je pokušao sa solo prodorom, ali mu je loptu izbio štoper gostiju.

Ređale su se šanse ali mreže su mirovale...

Na korak do titule je Milan doveo Rafael Leao sjajnim golom u 56. minutu. Dobio je pas u prostor od Žuniora Mesijasa, pobegao svojim čuvarima i kroz noge matirao Huana Musoa.

U 75. minutu je Teo Ernandes stavio tačku golom za 2:0. Uzeo je loptu na nekih 35 metara od svog gola i potpuno sam je odvukao do kraja i postigao izuzetno lep pogodak!