• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

21.07.2022

07:40

VELEOBRT! Srpski golman se seli u Španiju, Rems prihvatio ponudu!

Starsportphoto

Fudbal

VELEOBRT! Srpski golman se seli u Španiju, Rems prihvatio ponudu!

Podeli vest

Predrag Rajković, golman reprezentacije Srbije, trebalo bi uskoro da obuče dres španske Majorke, prenosi "L‘Ekip"

Francuzi navode da je Rems dobio punudu sa Balearskih ostrva od 2.500.000 evra plus 10 odsto od naredne prodaje.

Rajković ide u Majorku

Rajković ulazi u poslednju godinu ugovora, a Rems je navodno prihvatio ponudu, iako je prvo tražio oko četiri miliona evra. Ipak, konačnu odluku prepustio je našem golmanu. Španskom timu se žuri s obzirom na to da ja Manolo Reina napustio klub po isteku ugovora, Serhio Riko se vratio sa pozajmice nazad u PSŽ, dok je Dominik Grajf doživeo povredu skočnog zgloba.Izbor je tako spao na Rajkovića, a mediji tvrde da bi sukoro trebalo da usledi  promociji u Majorki.

Foto: Starsportphoto

Predrag Rajković ide u Majorku

Nekadašnji golman Jagodine, Crvene zvezde i Makabija je u prošloj sezoni branio na 37 utakmica u Ligi 1. Mrežu je sačuvao u 11 navrata, dok je loptu iz iste vadio 44 puta. Za reprezentaciju Srbije je do sada upisao 28 nastupa.

Predrag Rajković je u Rems stigao pre tri godine iz Makabi Tel Aviva za 5.000.000 evra. Ubrzo se profilisao kao jedan od najboljih golmana u Ligi1, a nakon tri sezone utisak je da je prerastao trenutnog poslodavca, a možda čak i francusko prvenstvo. 

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Udarno: Šta mediji u Kazahstanu pišu o poseti Vučića?
Politika

Udarno: Šta mediji u Kazahstanu pišu o poseti Vučića?

Novinska agencija Kazahstana "Kazinform" objavila je vest da predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u dvodnevnoj poseti toj zemlji na poziv šefa države Kasima-Žomarta Tokajeva, uz ocenu da se višedecenijska saradnja dve države vremenom podigla na nivo pragmatičnog partnerstva sa stabilnim političkim poverenjem i rastućom ekonomskom dinamikom.

26.02.2026

13:19

Muke blokaderske: Nema para - nema ni motivacije!
Politika

Muke blokaderske: Nema para - nema ni motivacije!

U tzv. "Krovnoj radnoj grupi za strategiju" beogradskih blokadera izbile su oštre rasprave o motivaciji članova i finansijama. Razlog zbog kojeg mnogi ne dolaze na plenume i radne grupe, brzo je zaključen - nezadovoljstvo zbog neplaćenog rada.

26.02.2026

09:57

Exatlon

TV

Ameriku čekaju crni dani
Live TV

Ameriku čekaju crni dani

Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.

26.02.2026

12:00

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set