17:30

ŽIRASI ŠOKIRAO BAJERN! "Alijanc Arena" ućutkana, Štutgart nosi bod iz Minhena! LAJPCIG RASTURIO "MILIONERE", kiks Ajntrahta! (VIDEO)

Reuters

Ovog popodneva odigrano je pet utakmica 6. kola Bundeslige.

Šampion Bajern je neprijatno iznenadio protiv Štutgarta. Prvo poluvreme bilo je tvdo, bez golova, a sve ono zanimljivo dogodilo se u nastavku.

Poveli su Bavarci u 52. minutu preko Francuza Žirasija i to posle VAR asistencije. Međutim, samo pet minuta kasnije gosti su izjednačili preko Furiha, na asistenciju Mavropanosa.

Novo vođstvo Bajernu doneo je Musijala u 60. minutu.

"Alijanc Arenu" šokirao je opet Žirasi, pojačanje iz Rena i to u nadoknadi sa bele tačke.

Inače, treba naglasiti da je fudbaler Bajerna Matis Til postao je najmalađi strelac tog tima u istoriji Bundeslige.

Mladi francuski napadač se upisao u strelce u remiju sa Štutgartom (2:2) sa samo 17 godina i 136 dana.

Ajntraht iz Frankfurta kiksnuo je kod kuće protiv "vukova".

Volfsburg je pobedio minimalnim rezultatom golom Lakroe na asistenciju Brekala u 60. minutu.

Lajpcig je rasturio Borusiju iz Dortmunda 3:0. Orban jedoveo domaće u vođstvo u 6. minutu, prednost je duplirao Soboslaj u 45, a tačku na "i" stavio je Hajdara u 84.minutu.

U preostale dve utakmice Herta i Bajer igrali su nerešeno 2:2, a Hofenhajm je ubedljivo pobedio Majnc 4:1.

BUNDESLIGA, 6. KOLO:

Verder Bremen – Augzburg 1:1 (0:0)
Demirović 63

Bajern Minhen – Štutgart 2:2 (1:0)
Tel 36, Musiala 60 – Funrih 57, Girasi 90+2

Ajntraht Frankfurt – Volfsburg 0:1 (0:0)
Lakroa 60

Herta Berlin – Bajer Leverkuzen 2:2 (0:0)
Serdar 56, Rihter 74 – Demirbaj 49, Šik 79

Hofenhajm – Majnc 4:1 (0:0)
Kramarić 53, Promel 69, Dabur 80, Kaderabek 90+4 – Kohr 83

RB Lajpcig – Borusija Dortmund 3:0 (2:0)
Orban 6, Soboslaj 45, Haidara 83

18.30 Šalke – Bohum

15.30 Keln – Union Berlin
18.30 Frajburg – Borusija Mehengladbah

Standings provided by SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.