11.10.2022

20:10 >> 23:04

ČELSI PONOVO SAVLADAO MILAN! Sjajni plavci stigli do nova tri boda, Real u sudijskoj nadoknadi uzeo bod, PSŽ i Benfika ponovo odigrali nerešeno!

Odigarno je šest odličnih mečeva Lige šampiona u terminu od 21.00

Fudbaleri Čelsija savladali na gostujućem terenu  Milan rezultatom 2:0. u meču grupe E  "Plavci" su od starta nametnuli svoj stil igre, igrali su napadački što se vrlo brzo isplatilo.

U 18. minutu meča Tomori je napravio grub prekršaj što je rezultiralo crvenim kartonom, ali i dosuđenim penalom za  londoski klub.

Odgovornosti se prihvatio Žoržinjo koji je precizno šutira za prednost Čelsija.

Drugi gol Čelsi je postigao u 34. minut. Sjajno akciju započeo Mejson Maunt, a onda se ubacio Obamejang i pogodio za 2:0.

Čelsi je do kraja bio dominatniji meč, ali rezultat se nije menjao.

U drugom meču ove grupe Dinamo je na domaćem terenu odigrao nerešeno sa  Salsburgom (1:1)

Austrijski tim je poveo  u 11. minutu golom Sajvalda dok je Robert Ljubičić doneo izjednačenje zagrebačkim plavima u 41. minutu.

Posle odigranog četvrtog kola situacija je veoma komplikovana. Čelsi je prvi sa sedam bodova,

Salcburg je nad drugom mestu sa šest, dok Milan i Dinamo imaju po četiri.

Standings provided by Sofascore

Fudbaleri Šahtjora i Real odigrali su nerešeno utakmicu grupe F rezultatom 1:1.

Odličan meč je večeras pružio ukrajinski tim, a stigli  su do prednosti golom Zubkova u 46. minutu meča, Real je do izjednačenja došao u sudijskoj nadoknadi kada je precizan bio Rudiger.

U drugom meču ove grupe,  Lajpcig je gostima ostvario pobedu nad  ekipom Seltika rezultatom 2:0.

Strelci za nemački tim bili Timo Verner (75) i Emil Forsberg (84).

Nakon odigranih mečeva, Real Madrid je prvi u grupi sa 10 bodova,  Lajpcig ima šest, Šahtjor pet, a Seltik jedan.

Fudbaleri Pari sen Žermena i Benfike odigrali su nerešeno u Parizu rezultatom 1:1 u meču grupe H.

Pogodak za PSŽ postigao je Kilijan Mbape sa penala u 40. minut , a Benfika do izjednačenja došla takođe sa penala u 62. minutu kada je precizan bio Žoa Mario.

Ranije danas Makabi Haifa je savladala na domaćem terenu Juventus rezultatom 2:0.

PSŽ i Benfika sada imaju po osam bodova, dok Juventus i Makabi imaju po tri, tako da će biti veoma zanimljiva poslednja dva kola.

Borusija Dortmund i Sevilja odigrali su nerešeno meč grupe G (1:1).

Sevilja je došla do prednosti golom Nianzu u 18. minut , dok su "milioneri" došli do izjednačenja preko Belingama  u 35. minutu.

Ranije danas Kopenhagen i Mančester siti su odigrali utakmicu bez golova.

Mančester siti je prvi u grupi sa 10 bodova, dok Borusija ima sedam, a Sevilja i Kopenhagen po dva.

PSŽ-Benfika 1:1 (1:0)

94. minut - Rudiger pogodio za izjednačenje (Šahtjor- Real 1:1)

85. minut - Poništen je gol Kilijana Mbapea

84. minut - Novi pogodak Lajpciga, strelac je Forsberg

82. minut - Zapretio Sajnvald, ali brani golman Dinama Livaković

75. minut - Lajpcig vodi protiv Seltika! Strelac je Timo Verner

62. minut - Po sredini je šutirao Žoa Marijo i doneo je izjednačenje Benfici

60. minut - Igrač Benfike, Rafa Silva pao je u šesnaestercu posle okršaja sa defanzivcem Pari sen Žermena. Sudija prvo nije pokazao na belu tačku, ali nakon VAR provere je promenio mišljenje

56. minut - Pokušao je Špikić (Dinamo) glavom sa malo manje od 10 metara, ali pravo u golmana Salsburga.

52. minut - Imala je Benfika napad, ali odlična reakcija Donarume

47. minut - ŠOK NA STARTU DRUGOG POLUVREMENA! Šahtjor vodi  protiv Reala strelac je Aleksandar Zubkov

46. minut - Počela su drugo poluvremena

KRAJ PRVIH POLUVREMENA!

40. minut - Dinamo konačno dolazi do izjednačenja! Strelac gola za za zagrebački tim je Robert Ljubičić

38. minut - Odgovornosti se prihvatio Mbape i  tako je doneo prednost "svecima" sa bele tačke!

36. minut - Prekršaj Antonija SIlve u šesnaestercu je rezultirao jedanaestrcom za Pari sen Žermen

35. minut - Dolazi Borusija do izjednačenja protiv Sevilje, strelac je Džad Belinga

34. minut - BRZA AKCIJA ČELSIJA ZA GOL! Kovačić je dodao Mauntu, a ovaj produžio do Sterlinga, međutim, umesto njega, na loptu je iz drugog plana Obamejang koji je udvostručio rezultat

33. minut - Izuzetno dobra igra Šahtjora protiv aktuelnog prvaka Evrope Real Madrida

29. minut - Izuzetno loše izveden šut iz slobodnog igrača Milaan Tea Ernandeza

20. minut - Bruno Petković daje gol za Dinamo, ali isti je poništen

20. minut - Čini se da je  Hakimi (PSŽ) igrao rukom u šesnaestercu, ali je sudija signalizirao da nije penal za Benfiku

19. minut - Žoržinjo je pogodio sa bele tačke za prednost Čelsija!

18. minut - Milan će protiv Čelsija morati nastavit sa igračem manje! Fikalo Tomori je dobio crveni kartoni i skrivio jedaneasterac za Čelsi

18. minut - Nianzu daje gol za prednost Sevilje protiv Borusije posle sjajnog centaršuta Ivana Rakitića

11. minut - PAO JE PRVI GOL! Sajnval dovodi Salcburg u prednost protiv Dinama!

1. minut - Utakmice su počele

20.00 - Dobrodošli na na naš blog posvećen utakmica Lige šampiona

Avioni F16 su podvala za Ukrajinu! Kolektivni Zapad ima tajni cilj zbog kog isporučuje zastarelo oružje!

U Ukrajinu stigao treći Patriot iz Nemačke. Putin dočekao Orbana u Kremlju. Steže se obruč oko Srbije! Šta stoji iza NATO izviđačkih aktivnosti u našoj zemlji. Na ovu i druge važne teme u emisiji "Rat uživo" govorili su Svetislav Lutovac, stručnjak za bezbednost i kontraterorizam i pukovnik Milorad Đošić. Uživo u program putem vajber uključenja javio se novinar i ratni reporter Igor Damnjanović koji je komentarisao trenutnu situaciju na ukrajinskom frontu. Politikolog Andrea Lović javio se uživo u program gde je komentarisao situaciju u Velikoj Britaniji nakon pobede laburista na izborima.