Četvrto kolo fudbalske Lige šampiona obeležio je neverovatan meč koji je sinoć odigran na Nou Kampu između Barselone i Intera, a naročito zbog promašaja igrača neoazura u samom finišu meča kada je "prosuo" siguran plasman italijanske ekipe u osminu finala elitnog takmičenja
Još pre meča u Španiji znalo se da će on za Barselonu biti presudan kada je reč o plasmanu u nokaut fazu. Nakon prošlonedeljnog poraza u Italiji, Barsa je sinoć morala da trijumfuje nad Interom, u okviru četvrtog kola grupe C, kako bi imala realne šanse za plasman u osminu finala.
Međutim, nakon sinoćnjeg meča šanse španskog giganta za nokaut fazu svedene su na minimum.
Foto: Tanjug
Robert Levandovski
Inter je uspeo da ostane neporažen, a mogao je lako da dođe i do pobede pošto je dva puta vodio.
Barsa se dva puta volšebno spasila preko Levandovskog, ali je na kraju Albanac Kristijan Aslani mogao da je dokrajči.
U sudijskoj nadoknadi, pri rezultatu 3:3, fudbaleri Barselone krenuli su po ceo plen, pa su tako ostavili previše prostor gostima.
Foto: Tanjug/AP
Radost fudbalera Intera
Upravo jednu takvu priliku iz kontre imao je Aslani kada je izašao sam pred Ter Štegena.
Reprezentativac Albanije je mogao da bira šta će da uradi, da pogodi gol iz neposredne blizine, ili da asistira saigraču na drugoj stativi koji je imao prazan gol.
Na kraju, izabrao je najgoru opciju, raspalio je po lopti iz sve snage, pogodio Ter Štegena na golu, koji je tako spasao Barsu i sačuvao joj i minimalne šanse da se domogne nokaut faze.
Za to će joj biti potrebno da Viktorija Plzenj otkine bodove Interu u Milanu u sledećem kolu, kao i da Barsa do kraja zabeleži obe pobede protiv Bajerna i Viktorije, što deluje kao nemoguća misija.
Pogledajte i sami kako se Albanac obrukao na Kamp Nou:
Fudbaleri Barselone remizirali su sa Interom u 4. kolu Lige šampiona rezultatom 3:3 (1:0), dok je u drugom meču C grupe Bajern pobedio Viktoriju u Plzenju sa 2:4 (0:4)
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Barselone remizirali su sa Interom u 4. kolu Lige šampiona rezultatom 3:3 (1:0), dok je u drugom meču C grupe Bajern pobedio Viktoriju u Plzenju sa 2:4 (0:4)
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Miloš Parandilović, poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije i čelnik stranke Novo lice Srbije, napio se k'o letva na jednoj svadbi u Priboju, pa u tako vidno alkoholisanom stanju seo u automobil i odvezao se, saznaje Informer.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.
Trebinjski frizer Dražen Milović, osumnjičen je kao deo narko-ekipe okupljene oko Vukašina Vojinovića i jednog od vođa takozvanog "Grand klana" Aleksandra Mijajlovića.
U jednoj od prodavnica mobilne telefonije u centru Užica danas je izbio požar. Brzom i efikasnom reakcijom užičkih vatrogasaca, vatrena stihija je uspešno lokalizovana i sprečeno je njeno širenje na okolne objekte.
Šest osoba ranjeno je u nedelju uveče u napadu nožem na njujorškoj stanici "Pen stejšn", a vlasti su saopštile da je osumnjičeni priveden uoči sportskog spektakla kome će prisustvovati i predsednik SAD Donald Tramp.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da je upozorio izraelskog premijera Bendžamina Netanjahua da bi se Izrael mogao naći sam protiv Irana, ako dodatno eskalira sukob.
Lider nemačke stranke Levica Jan van Aken predložio je bivšu kancelarku Angelu Merkel kao mogućeg posrednika Evropske unije u pregovorima između Rusije i Ukrajine, preneo je danas Špigl.
TS Media, multimedijalni segment Telekoma Srbija, u saradnji sa Sava Centrom, od 12. do 14. juna, organizuje besplatne večernje projekcije remasterizovanih domaćih filmskih klasika na krovu Sava Centra.
Srpska srednjovekovna tradicija puna je običaja koji bi u savremenom svetu bili potpuno neprihvatljivi, a mnogi od tih običaja prikazani su u našim fimovima i serijama.
Radoš Bajić dobitnik je nagrade "Zlatni vitez" na Međunarodnom filmskom festivalu u Sevastopolju za najbolju glavnu mušku ulogu u filmu "Čuvar ikone Svetog Đorđa".
Ako želite da znate kako nešto funkcioniše u avionu, pitajte stjuardesu. One već dovoljno dugo lete da znaju sve trikove i savete koji olakšavaju ovo iskustvo.
OpenAI navodno predstavlja "Dreaming V3" kao novu verziju sistema memorije za ChatGPT, koja bi trebalo da omogući da razgovori budu mnogo prilagođeniji svakom korisniku.
Meri Filips, poznata šminkerka mnogih slavnih dama, otkrila je trik koji pomaže da lice izgleda sveže i prirodno, a šminka ostane postojana od jutra do večeri.
Grčka već godinama važi za omiljenu letnju destinaciju srpskih turista, a posebno se izdvaja Halkidiki. Pet je razloga zašto Srbi već godinama biraju ovu destinaciju.
Glumac Pavle Mensur je pravi vragolan! Nakon vesti da je u vezi sa 11 godina starijom koleginicom Jelisavetom Orašanin, isplivala je prepiska sa pevačicom Teodorom Džehverović.
Ćerka Sinana Sakića Đulkica Sakić, nedavno je posetila Loznicu, a prizor porodične kuće na koju je njen brat Rašid bacio bombu izazvao je lavinu emocija.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.