16:57

MITROVIĆ I DRUŽINA UPISALI NOVA TRI BODA! Srbin opet POGODIO, UBEDLJIVE POBEDE LESTERA I ASTONE VILE!

Odigrane se četiri utakmice 13. kola Premijer lige

Fudbaleri Fulama na gostujuće terenu su pobedili ekipu Lidsa sa 3:2.

Ekipa sa "Eland Rouda" do vođstva je stigla u 20. minutu meča kada je precizan Rodrigo, međutim izjednačenje Fulamu je doneo reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović samo šest minuta kasnije.

U drugom poluvremenu "kolibari" su postigli dva pogtka i tako upisali nova tri boda.

Prvo je bio precizan Rid u 74- minutu meča, a zatim je pogodio Wilian u 84. minutu. Utešni gol za Lids postigao je Samervil u sudijskoj nadoknadi.

Ubedljivu pobedu upisao je Lester u gostima protiv Vulverhemptona sa 4:0.

"Lisece" su povele u 8. minutu pogotkom Tielmensa, a rezultat je udvostručio Barns u 19. minutu  susreta.

Treći pogodak za nekadašnje šampiona Premijer lige postigao Džejms Madison u 66. minut, dok je konačan rezultat postavio iskusni Džejmi Vardi u  80. minutu.

Aston Vila je takođe ostvarila domiantnu pobedu protiv Brentoforda na domaćem terenu sa 4:0.

Već na startu meča postigli su tri brza gola. Bejli je bio precizan već u drugom minutu, da bi potom usledio pogodak Ings u sedmom minutu. On je pogodio i za 3:0 u 14. minut meča.

Četvrti pogodak pao je u 59. minutu,  a precizan je bio Oli Votkins.

Jedini remi desio se na meču Sautemptona i Arsenala (1:1). Gol za "topdžije" postigao je Granit Džaka u 11. minutu, dok je izjednačenje "svecima" doneo Armstrong u 66. minutu.