15.01.2023

18:25

ATLETIKO NASTAVLJA DA POSRĆE! Madriđane DRMA ozbiljna KRIZA! (VIDEO)

Reuters

Fudbaleri Almerije odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Atletiko Madrida, u utakmici 17. kola španskog prvenstva

Atletiko je poveo golom Anhela Koree u 18. minutu, a bod domaćima obezbedio je El Bilal Ture pogotkom u 37. minutu.

Madridska ekipa je četvrti put u ligi odigrala nerešeno i zauzima četvrto mesto na tabeli Primere sa 28 bodova.

Klub sa juga Španije je bez pobede u poslednje tri utakmice i Almerija sa 18 bodova zauzima 13. poziciju.

Ranije danas Espanjol je na gostujućem terenu pobedio Hetafe sa 2:1.