• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

07.06.2023

08:37

BENZEMA OD ARAPA DOBIO DŽAK PARA, BUKVALNO! Pašćete na dupe, brojke su nestvarne!

Tanjug/AP

Fudbal

BENZEMA OD ARAPA DOBIO DŽAK PARA, BUKVALNO! Pašćete na dupe, brojke su nestvarne!

Podeli vest

Zvanično! Karim Benzema je novi fudbaler Al Itihada.

Francuz je sve šokiraom odlukom da napusti Real Madrid, a samo nekoliko dana kasnije potpisao je novi ugovor. Za dve godine u Al Itihadu dobiće 220.000.000 evra. Po sezoni će dobijati 100.000.000 evra, plus dodatnih 20.000.000 za promociju Saudijske Arabije kao domaćina Svetskog prvenstva 2030. zajedno sa Grčkom i Egiptom.To nije sve, Benzema bi mogao da dobije još 100.000.000 od komercijalnih prava. 

U Realu je zarađivao 28.000.000, pa mu sigurno nije bilo potrebno mnogo vremena da se zahvali Madriđanima i pruži ruku novom poslodavcu.

To nije sve, Benzema bi mogao da dobije još 100.000.000 od komercijalnih prava. 

- Reč je o dobroj ligi, sa mnogo kvalitetnih igrača. Moj prijatelj Kristijano Ronaldo je već tamo, što pokazuje da Saudijska Arabija konstantno podiže kvalitet -  izjavio je Benzema.

Napadač je sa Realom pet puta osvojio Ligu šampiona, Svetsko prvenstvo za klubove, a četiri puta je bio najbolji u Španiji. 

- Želeo sam da ostanem u Real Madridu, ali život ti ponekad ukaže drugačiju priliku. Bila je ovo teška odluka, a doneo sam je zajedno sa porodicom. Nikada neću zaboraviti Real Madrid.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set