• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

23.07.2023

06:04

Katastrofa, trener očajan! Mitrović neće da igra, ne trenira sa ekipom

reuters

Fudbal

Katastrofa, trener očajan! Mitrović neće da igra, ne trenira sa ekipom

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović i dalje je besan na čelnike Fulama, jer ne žele da ga puste u Saudijsku Arabiju!

Aleksandar Mitrović je jedna od zanimljivijih tema na fudbalskom tržištu. Sudeći po rečima trenera Fulama Marka Silve i dalje će Srbin biti u fokusu, jer ne želi da trenira i igra. 

Mitrović je dogovorio sve lične uslove sa Al Hilalom i trebalo je da potpiše ugovor, da bi Fulam odlučio da poveća cenu kako bi "oterao" Saudijce. Klub iz Rijada ponudio je napadaču trogodišnju saradnju i platu od 25 miliona po sezoni, što je Mitar odmah i prihvatio. Ali, vlasnik Fulama Toni Kan odbio je već tri ponude Al Hilala u vrednosti od 30, 35 i 40 miliona evra i postavio nerealno obeštećenje od čak 60.000.000! Srbin je prvo odbio da pođe na pripreme Fulama u SAD, ali je na nagovor zastupnika ipak odlučio da krene na turneju. Ipak, rešen je da više nikada ne zaigra za Fulam i spreman je za radikalne poteze.

- Nije idealan scenario. Neće igrati sledeću utakmicu, ne radi sa timom. Ponekad igrači ispred sebe imaju pojedinačne odluke koje moraju da donesu. Pričao sam sa Mitrovićem, znao moje mišljenje o tome - rekao je očajni  Silva, koji ne može da računa na najboljeg igrača.

Foto: EPA Images

Aleksandar Mitrović

 

Menadžer Fulama je priznao da je i sam takođe dobio ponudu Al Ahlija, ali da je istu odbio.

- Da, dobio sam ponudu od Al Ahlija. Lako je da vam odgovorim hoću li ostati u Fulamu. Nije prvi put da se o meni pojavljuju glasine, pokazao sam svoju posvećenost ovom klubu otkako sam potpisao za njega.

Foto: Reuters

Srpski napadač besan na čelnike Fulama, Aleksandar Mitrović

 

Kako je Informer pisao, srpski fudbaler po svaku cenu želi da se preseli u Saudijsku Arabiju, pa je spreman i na manju platu, kako bi Fulam dobio veće obeštećenje i pustio ga da ide, saznaje Informer.

Mitrović jeste legenda Fulama, odbijao je ponude drugih klubova i ostao u klubu dok je bio u Čempionšipu, pa je bio red da sada Fulam njemu izađe u susret. Oborio je rekorde u dresu Fulama i ispisao istoriju. U Čempionšipu u sezoni 2021/22. postigao rekordna 43 gola na 44 utakmice, a potom je u prošloj u Premijer ligi dao 14 pogodaka i to na samo 24 utakmice zbog suspenzije. Mitrović odigrao 205 utakmica za Fulam, uz nestvaran učinak od 111 golova i 22 asistencije.

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih
Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih

Više od 7.000 mladih već je rešilo stambeno pitanje uz subvencionisane kredite za kupovinu prve nekretnine, a nakon proširenja garantne šeme za dodatnih 300 miliona evra, biće odobreno još najmanje 5.000 kredita, poručili su iz Ministarstva finansija.

09.06.2026

17:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set