• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

26.09.2023

10:01

Tadić kao Ljajić!? Voša vraća kapitena Srbije u Novi Sad!

Starsportphoto©

Fudbal

Tadić kao Ljajić!? Voša vraća kapitena Srbije u Novi Sad!

Podeli vest

Predsednik FK Vojvodina, Dragoljub Zbiljić, najavio je napad na titulu u sezoni 2025/26. Otkrio je prvi čovek kluba iz Novog Sada i jedan ozbiljan i zahtevan plan o povratku bivših igrača Voše.

Ne krije predsednik "stare dame" da mu je najveća želja da se vrati kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić, koji je i ponikao u klubu.

- Moja velika želja je da Dušan Tadić završi karijeru u Vojvodini i da odigra barem šest meseci. On bi trebalo da bude poput Miloša Šestića iz šampionske 1989. godine, koji će da ujedini sve ostale - rekao je Zbiljić.

Nema sumnje da bi navijači Voše bili oduševljeni baš kao i simpatizeri Novog Pazara, koji su nedavno napravili spektakularan doček za sugrađanina Adema Ljajića, koji je nakon bogate inostrane karijere rešio da se vrati u domovinu i obuče dres voljenog kluba.

Foto: Starsportphoto

 

 

Dragoljub Zbiljić očigledno ima ozbiljne planove i veliku želju da se u Vojvodinu vrati nekolio igrača koji su ponikli u Novom Sadu i smatra da klub može da napadne šampionsku titulu za najviše tri godine.

- U stalnim smo pregovorima sa nekim bivšim igračima. Konkretno, Miroslav Tanjga pregovara sa dvojicom nekadašnjih igrača Vojvodine, koji su zvučna imena. Voleo bih da vratimo dva ili tri bivša igrača, ne više od toga, jer treba dati prostor i klincima koji dolaze - rekao je Zbiljić u emisiji "Pregled kola" na Areni.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set