Milenković progovorio o svađi sa Terzićem i Jovićem! Evo šta je rekao o Duljaju!
Podeli vest
Nekadašnji fudbaler Partizana, Nikola Milenković, otkrio je da se svađao sa bivšim igračima Crvene zvezde Lukom Jovićem i Aleksom Terzićem zbog ljubavi prema crno-belima, a nije krio da je očekivao mnogo više od večitog rivala u ovoj sezoni.
Otkrio je defanzivac Fiorentine Nikola Milenković kako mu je bilo u svlačionici prošle sezone sa Lukom Jovićem i Aleksom Terzićem.
Fudbalska rerezentacija Srbije će odmeriti snage sa Belgijom u Briselu u prijateljskom susretu 15. novembra, a onda četiri dana kasnije sa Bugarskom u Leskovcu u poslednjem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Reprezentativac naše zemlje Nikola Milenković istakao je koliko je važan selektor Dragan Stojković za nacionalni tim, a tvrdi da euforija ne može ništa dobro da donese.
Fudbaler Lećea i crnogorski reprezentativac Nikola Krstović navodno je želja Mančester junajteda, prenosi "Kalčomerkato".
14.11.2023
12:44
"Vatreno! Na vrhuncu, do te tačke da se posvađamo. Oni su baš, baš zvezdaši, ja sam baš baš partizanovac. I onda kad se nađemo, to nema praštanja.. Imali su većinu, ali... Okej" - rekao je Nikola Milenković u intervjuu za Mozzart sport.
Prati reprezentativac Srbije Partizan i veruje da je ovo sezona koju navijači čekaju.
"Nadam se da jeste. Posle evropskog neuspeha u kvalifikacijama mi je bilo jako teško. Ali moram stvarno da pohvalim Igora Duljaja, koji je napravio sjajan posao. Dići ekipu i održati taj timski duh je za svaku pohvalu. Vidi se da imaju veliko zajedništvo u ekipi. I vidi se da imaju organizaciju igre. Svaka čast ekipi što igra na takav način posle evropskog neuspeha kada je bio strašan pritisak na njih. Čestitke Igoru i ekipi Partizana na onome što pruža. Ali opet, sezona je duga. Želim im da nastave ovako da igraju kao što su igrali dosad. Utakmicu po utakmicu. I da ne gledaju mnogo unapred. Da igraju svaku kao da je finale".
Srpska fudbalska reprezentacija Srbije će odmeriti snage sa Belgijom u Briselu u prijateljskom susretu 15. novembra (20.45), a onda i četiri dana kasnije sa Bugarskom u Leskovcu u poslednjem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Reprezentativac naše zemlje Filip Kostić upozorava da još ništa nije gotovo.
Zlatan Ibrahimović trenira u teretani i gleda meč Novaka Đokovića sa Završnog mastersa u Torinu!
14.11.2023
08:06
Foto: AP/Photo
Igrao je Milenković prijateljsku utakmicu na "Marakani" kada mu je Zvezda izgledala sjajno nakon što je deklasirala Fiorentinu (5:0)
"Iskreno, bilo je teško očekivati ovaj rasplet. Zvezda mi je izgledala veoma, veoma jako i superiorno. Igrala je taj evropski fudbal sa visokim presingom. Očekivao sam stvarno da naprave bum kad uđu u sezonu i da budu baš jaki. Sa druge strane, bilo mi je žao kada je Partizan eliminisan iz Evrope. Navijao sam i bilo mi je teško u stomaku da prihvatim poraz. Kako su izašli iz te situacije, svaka im čast! Znam koliki je pritisak igrati u Partizanu, jer svaka utakmica mora da se pobedi. Svaki poraz je ogroman pritisak. Što od navijača, što od medija. Tako da, teško je bilo očekivati ovo sada… Odrađen je sjajan deo posla do sad ali ih očekuje još mnogo, mnogo utakmica i želim im samo da nastave ovako".
Foto: Starsportphoto
Dobio je italijanski klub šamar na vreme.
"Da, Zvezda je bila u završnoj fazi priprema, u odličnoj formi, došli su navijači… Mi nismo izašli sa pravom glavom. Pravili smo greške koje nisu bile uobičajene za nas. Bio je to šamar posle kojeg smo se podigli. Ali opet, nije bilo prijatno u 25 minutu gubiti sa 0:5. Nama je taj poraz pomogao, a za Zvezdu ne znam. Stvorila se prevelika euforija posle te pobede, ne znam šta da kažem".
Zvezdina inostrana pojačanja su Milenkoviću u prvi mah izgleda odlično.
"Tada su mi delovali zaista sjajno. Prošlo mi je na klupi kroz glavu da je Zvezda pogodila sa strancima. Ali svaka sezona se treba gledati na duge staze. Mi Srbi smo skloni tim euforijama. Bukvalno od danas do sutra. Pobediš danas i euforija do neba. Sutra izgubiš i ništa ne valja. Sezona je duga i treba da se održavaju kontinuitet i balans. Veoma bitne stvari u fudbalu. Titule osvajaju timovi koji imaju kontinuitet tokom cele sezone. Zato se nadam da će Partizan imati taj kontinuitet. Ali prvo da izdrži ove naredne utakmice i veoma težak raspored".
Foto: EPAIMAGES
Otkrio je popularni Bleki ko ga je najviše iznenadio u Partizanu.
"Igrači koji dolaze iz omladinske škole Partizana. Stranci su tu da prave razliku. Svaki stranac koji dođe u večite mora da pravi razliku. Ako ne pravi, onda treba staviti svog mladog igrača. Volim naše domaće i mlade igrače. Na primer, mladi Mihajlo Ilić. Ili Sveta Marković. Pa Belić u sredini koji daje 200 posto. Kada ekipe ide dobro, svaki igrač daje više. Ma svi mi se sviđaju”.
Prati srpski defanzivac pomno i košarku.
" Uf, kako da ne… Bio sam sa Ducijem i Strahinjom na jednoj utakmici. Sad smo potpisali centra, slažu se kockice. Željko je napravio čudo prošle sezone sa ekipom… Ogromna stvar! Odlazak na F4 Evrolige bi bio ogromna stvar, ciljevi i ambicije su porasli i svi očekujemo F4. S druge strane, ima mnogo velikih klubova u Evroligi i većini je cilj isti, pa Partizanu neće biti lako. Ja bih bio najsrećniji, kao i svaki navijač Partizana, da gledam ekipu u borbi na Fajnal foru. Verujem u Željka koji radi izvanredan posao i u igrače. Došli su novi košarkaši i sigurno će biti potrebno vremena ekipi da se uigra. Nisam ja neki stručnjak za košarku, ali nešto slično je i u fudbalu i u košarci. Kako vreme bude prolazilo, sigurno će Partizan biti sve jači i jači”.
Foto: Starsportphoto
Svi u italijanskom klubu znaju kakvu atmosferu prave "grobari".
"Od igrača do fizioterapeuta, zanimaju se svi. Opšte je poznato. Atmosferu koju Partizan ima u basketu, nema niko drugi u Evropi. Kada Partizan bude došao u Bolonju, voleo bih da gledam" - poručio je Nikola Milenković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbalska rerezentacija Srbije će odmeriti snage sa Belgijom u Briselu u prijateljskom susretu 15. novembra, a onda četiri dana kasnije sa Bugarskom u Leskovcu u poslednjem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Reprezentativac naše zemlje Nikola Milenković istakao je koliko je važan selektor Dragan Stojković za nacionalni tim, a tvrdi da euforija ne može ništa dobro da donese.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je uživo tokom emisije Kolegijum na našoj televiziji pokušao da od nadležnih dobije informaciju da li će Dragan Bjelogrlić završiti iza rešetaka, budući da je nakon napada na režisera Predraga Gagu Antonijevića on to delo ponovio.
Najmanje sedam osoba je poginulo, a još najmanje deset je ranjeno u noćnom napadu bespilotnim letelicama na hemijsko preduzeće „Dorogobuž“ u Smolenskoj oblasti, prema najnovijim informacijama ruskih vlasti i istražnih organa.
Predsednik SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević boravio je danas u Bajinoj Bašti gde je obišao aktiviste stranke kojima je tom prilikom podelio Indeks sendviče.
Veliki broj građana okupio se danas u mesnim zajednicama širom opština u kojima će se 29. marta održati lokalni izbori, kako bi pružili podršku listi Srpske napredne stranke (SNS).
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić danas je boravila u Aranđelovcu sa građanima koji su se okupili u mnogobrojnim mesnim zajednicama ove opštine kako bi svojim potpisima pružili podršku listi Srpske napredne stranke (SNS) pred predstojeće lokalne izbore.
Nevena Petrović otkrila je na šta je upozorila bivša takmičarka Exatlona Sanja Kalinović neposredno pre izlaska iz rijalitija, kao i koju takmičarku je davno otpisala.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
U Srbiji se nastavlja redovan otkup mleka u punim količinama i neće biti ni smanjenja, ni obustave otkupa, poručio je ministar poljoprivrede prof. dr Dragan Glamočić. Uprkos tome poljoprivrednici - zgubidani najavljuju potpuno blokadu puteva bez ikakve osnove?!
U selo Taraš, koje uživa titulu mesta u kojem od proleća do jeseni stanuje najviše roda, ne samo u Srbiji nego u i u Evropi, pre nekoliko dana stigla je prva!
Ljubavna priča dvoje lekara koji su se upoznali i zavoleli na studijama iako su pohađali dva različita fakulteta, ali su se jedno drugom dopali u čitaonici.
Ruski predsednik Vladimir Putin suočava se sa ozbiljnim pritiskom zbog posledica zapadnih sankcija, pogoršanja ekonomske situacije i rastućih vojnih gubitaka, izjavio je bivši načelnik Generalštaba britanske vojske lord Ričard Danat, ocenjujući da bi naredni meseci mogli biti presudni.
Ukrajinska vojska pre pet dana izvela je raketni udar na Votkinski mašinski zavod u ruskoj Republici Udmurtiji, više od 1.300 kilometara od ukrajinske granice, a Generalštab Oružanih snaga Ukrajine (OSU) potvrdio je da je pogođeno preduzeće ruskog vojno-industrijskog kompleksa, gde je izbio požar.
Latinoamerički plaćenici masovno napuštaju ukrajinski front i prelaze u redove meksičkih narkokartela, gde su plate višestruko veće nego u Oružanim snagama Ukrajine (OSU), navode izvori bliski bezbednosnim strukturama i međunarodnim regruterskim mrežama.
Savet Ruske Federacije uputiće zahtev nemačkom Bundestagu da pokrene parlamentarnu istragu o navodnim planovima za transfer nuklearnog naoružanja ili nuklearne tehnologije Ukrajini, izjavio je zamenik predsednika Saveta Ruske Federacije Konstantin Kosačov na konferenciji za novinare.
Glumac Metju Mekonahi uveren je da je borba protiv veštačke inteligencije uzaludna i poručuje da je budućnost već stigla, ali da je ključno prilagoditi se.
U specijalu posvećenom seriji "Katarina Velika" na TV Informer Branko Vukomanović, potomak grofa Save Vladislavića Ragužinskog govorio je o istorijskim vezama Rusije i Srbije i uticaju srpskog nasleđa na ruske vladare.
Gugl je omogućio korisnicima dodatni nivo kontrole nad sopstvenom privatnošću tako što sada mogu da zatraže zamagljivanje svoje kuće ili druge lokacije prikazane na servisu Gugl Street View.
Frontmen "Magla benda" Vladan Savić, nakon razvoda od influenserke Jovane Jocić, oženio se drugi put, a sada je progovorio o bivšoj i sadašnjoj supruzi.
Gledaoci muzičkog takmičenja "Nikad nije kasno" protekle nedelje ostali su iznenađeni kada su videli da poznata voditeljka Dragana Katić ne vodi emisiju.
Učesnica "Elite 9" Maja Marinković sela je, u dvorištu Bele kuće, u krilo bivšeg dečka Marka Janjuševića Janjuša, koji je strastveno krenuo da je ljubi.
Pevačica Goca Tražan otkrila je šta misli o Miljani Kulić sa kojom njen bivši suprug Ivan Marinković ima dete, ali i o odnosu njene ćerke Lene sa polubratom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar