• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.12.2023

22:10

Dmitrović i Gudelj ostali bez trenera! Sevilja sve više tone

profimedia

Fudbal

Dmitrović i Gudelj ostali bez trenera! Sevilja sve više tone

Podeli vest

Fudbaleri tima iz Andaluzije doživeli večeras debakl protiv Hetafea na svom terenu (3:0) u 17. kolu Primere

Uprava Sevilje je nakon novog poraza u domaćem prvenstvu ekspresno reagovala i smenila trenera Dijega Alonsa (48). Samo dva meseca je Urugvajac proveo na klupi, ali ništa konkretno nije uspeo da promeni na bolje otkako je zamenio Hosea Luisa Mendilibara.

"Sevilja obaveštava javnost da je otpustila Dijega Alonsa sa mesta šefa stručnog štaba. Klub se zahvaljuje urugvajskom strategu na njegovim uslugama i želi mu sreću u budućnosti", navodi se u kratkom saopštenju na zvaničnom sajtu.

Foto: Reuters

Dijego Alonso

Ova odluka je verovatno i očekivana, pošto je iskusni stručnjak na 14 utakmica ostvario skor od samo dva trijumfa, pet remija i sedam poraza. On je, ujedno, četvrti trener koji je sedeo na klupi tima sa "Sančez Pishuana" u poslednjih 12 meseci, pošto su prethodno otkaz dobili još Đulen Lopetegi i Horhe Sampaoli, uz pomenutog Mendilibara.

Ekipa za koju nastupaju srpski golman Marko Dmitrović i vezista Nemanja Gudelj je pritom nedavno ispala i iz Evrope, pošto je takmičenje u Ligi šampiona završila kao poslednja u grupi, iza Arsenala, Lansa i PSV Ajndhovena.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set