10.02.2024

15:24

Suma doneo bod u dramatičnoj završnici! Želja prokockala dva vođstva!

Fudbaleri Železničara iz Pančeva i Novog Pazara remizirali su na startu drugog dela sezone Superlige Srbije 2:2 (2:1).

Do četvrtog minuta nadoknade domaći tim je imao prednost, a remi je gostima iz Novog Pazara doneo Sejduba Suma.

Žaliće Pančevci koju su dva puta imali, pa gubili prednost na ovom susretu. Prvi put su poveli u 8. minutu, kada je Aleksandar Đorđević postigao prelep gol iz slobodnog udarca.

Poravnao je Nikola Karaklajić preciznim udarcem sa distance u 33. minutu, a na pauzu je domaćin otišao sa prednošću, jer je Lazar Romanić povisio na 2:1.

Zaigrali su Pazarci bolje u drugom poluvremenu, a remi su izborili tek u 93. minutu! Dosuđen je penal posle asistenice VAR-a, a kapiten Sejduba Suma se latio lopte i  postavio konačnih 2:2.