• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

07.07.2024

07:55

Odvratan fudbal, negledljivo je! Bogdanović u svom stilu prozvao Engleze

Miloš Rafailović

Fudbal

Odvratan fudbal, negledljivo je! Bogdanović u svom stilu prozvao Engleze

Podeli vest

Fudbalski analitičar Rade Bogdanović isprozovao je Engleze nakon što su se plasirali u polufinale Evropskog prvenstva.

Posle boljeg izviđenja penala, "Gordi Albion" je savladao Švajcarsku sa 5:3 (1:1) i obezbedio prolaz među četiri najbolje selekcije na Starom kontinentu. Rival će im biti Holandija, koja je sa 2:1 eliminisala Tursku. 

Rade Bogdanović, bivši fudbaler, danas stručni konsultant na Radio Televiziji Srbije, potkačio selektora Engleske, Gareta Sautgejta.

- Nešto ne funkcioniše sigurno. Oni igraju odvratan fudbal, ono je negledljivo! Realno prvo poluvreme... Ali moram da se našalim, onako sam pažljivo gledao danas i prvo mi je pao u oči ovaj selektor - kazao je Bogdanović.

Foto: tanjug/ap

Geret Sautgejt

 

Smeta mu što je sujeveran, primetio je da nosi jednu istu majicu od početka šampionata.

- On od prve utakmice do danas u istoj majici je vodio. On je sujeveran. Ima nešto u glavi što je atipično za sve. Kod igrača jedna ili dve izmene u toku utakmice, pritom ja mislim da je prvu izmenu napravio u 65. minutu. Ima jedan detalj u 30. minutu kada su izvodili korner, prvi put u životu vidim da ekipa ima korner i da iz pet dodira vrati loptu golmanu. Kada se taj mozaik sklopi, vidite zašto su im utakmice negledljive - rekao je Bogdanović.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!
Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!

Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.

17.03.2026

21:49 >> 21:53

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Preminuo patrijarh Ilija II
Društvo

Preminuo patrijarh Ilija II

Katolikos-patrijarh cele Gruzije Ilija II preminuo je u klinici u Tbilisiju u 93. godini, saopštio je čuvar patrijaršijskog trona Gruzijske pravoslavne crkve, mitropolit Šio.

17.03.2026

21:30

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set