Navijači fudbalskog kluba Milvol decenijama unazad važe za jedne od najozloglašenijih ne samo u Engleskoj, već na čitavom svetu, a sada se na društvenim mrežama pojavio snimak neverovatne tuče i to između pristalica ovog kluba.
Na stranici "Football Fights" na platformi "X" osvanuo je snimak pomalo komične tuče navijača "Lavova" Nije poznato da li je snimak nastao u skorije vreme, ali na njemu se prvobitno vidi jedan mladić u roze trenerci kako "začikava" jednog vrlo besnog čoveka, koji, doduše, ne može da mu priđe jer se nalazi visoko na tribinama.
I dok taj mladić "pokazuje hrabrost", celu scenu gledaju ostali navijači, obezbeđenje, ali i jedan stariji gospodin sa naočarima, koji u tom momentu ne deluje kao pretnja. Kada se završila svađa između momka u roze trenerci i čoveka sa tribina, u sve se umešao upravo taj stariji gospodin.
Sačekao je mladića, pa ga je muški svezao pesnicom u glavu! Verovatno je na taj način želeo da mu pokaže da hrabrost ne može da pokazuje onda kada je siguran da mu rival ne može uzvratiti.
Potom je nastao pravi karambol. Tog starijeg čoveka udario je jedan mlađi, a onda i još jedan. Sve se završilo tako što je ta ekipa momaka napustila stadion.
Za legendarni engleski klub, koji se takmiči u Čempionšipu, od ove sezone igra i srpski napadač Mihailo Ivanović, koji je nedavno debitovao za "lavove" u verovatno najjačoj drugoj ligi na svetu.
Neverovatna scene u nemačkoj drugoj ligi, koja, inače, važi za jednu od kvalitetnijih nižerazrednih takmičenja u Evropi. Prvo je jedan tim napravio neverovatnu grešku za jedanaesterac, da bi onda sudija maltene oslepeo i dosudio istu kaznu iako evidentno nije trebalo.
Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) suspendovala je italijanskog fudbalera Marka Kurta na 10 mečeva jer je vređao fudbalera Vulverhemptona Hvang Hi-Čana.
Aleksandar Mitrović pre mesec dana nije bio na raspolaganju selektoru Draganu Stojkoviću, ali se vratio u reprezentaciju Srbije, pa su ga dočekali čelnici Saveza.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Neverovatna scene u nemačkoj drugoj ligi, koja, inače, važi za jednu od kvalitetnijih nižerazrednih takmičenja u Evropi. Prvo je jedan tim napravio neverovatnu grešku za jedanaesterac, da bi onda sudija maltene oslepeo i dosudio istu kaznu iako evidentno nije trebalo.
Opoziciono-blokaderski korisnik Iksa Vukša Dragović objavio je na toj društvenoj mreži "objedinjeni spisak" Nevladinih organizacija (NVO) i mnogih drugih blokaderskih grupacija i pojedinaca, kao i način njihovog finansiranja u Srbiji, a posebnu pažnju privukla je priča o Proglasu Dragana Bjelogrlića.
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
Uoči velikog narodnog skupa "Srbija, jedna porodica", koji će danas biti održan ispred Narodne skupštine u Beogradu, roboti su tokom generalne probe izašli na binu i zaigrali moravac, najavljujući spektakl koji očekuje posetioce.
Uoči "velikog" Vidovdanskog skupa koji je najavljen za 28. jun 2026. godine u Kraljev, u javnost su procurile tvrdnje o nesuglasicama između pojedinih blokaderskih struktura koje učestvuju u organizaciji događaja.
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) oglasilo se povodom jučerašnjeg skupa podrške predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u selu Oplanić nedaleko od Kraljeva.
Opozicioni korisnik društvene mreže Iks Vukša Dragović objavio je, kako navodi, "objedinjeni spisak" nevladinih organizacija (NVO) i njihovog finansiranja u Srbiji, a sada zbog raskrinkavanja NVO hidra se pobrinula da mu se ukine PayPal.
Nova deonica Moravskog koridora od petlje Adrani kod Kraljeva do Preljine kod Čačka juče je svečano otvorena, a saobraćaj je pušten danas u 09:00 sati.
Na društvenim mrežama osvanulo je šokantno iskustvo Srbina koji je, kako kaže, pretpreo pravu torturu sa jednim Grkom, koji svakodnevno ponižava i vređa svoje mušterije!
Ljubitelji večernjeg osveženja od danas mogu da uživaju u noćnom kupanju na otvorenim bazenima Sportskog centra "Olimp" u Beogradu, koje će biti organizovano svakog dana u terminu od 21 do 24 časa, tokom cele letnje sezone.
Iznoseći svoju odbranu pred Višim tužilaštvom u Beogradu, Danka Vuković, supruga Saše Vukovića Bosketakoji se sumnjiči da je 12. maja u restoranu "27" na Senjaku ubio Nešovića, ispričala je da je izričito bila protiv druženja njenog muža sa Aleksandrom Nešovićem.
Specijalno policijsko odeljenje po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva Crne Gore izvršava hitne dokazne radnje lišenja slobode više osoba u Rožajama, što je treći talas hapšenja zbog šverca cigareta.
Sve više se priča o motivu likvidacije Darka Veskovića Prike, a prema nezvaničnim saznanjima, mogao bi biti povezan sa njegovim navodnim kontaktima sa istražnim organima i spremnošću da govori o pojedinim događajima iz kriminalnog miljea.
Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje-Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
Sjedinjene Američke Države izvele su udare na iranske vojne ciljeve posle napada dronom na teretni brod u Ormuskom moreuzu, a Iran je zatim saopštio da su pomorske snage Korpusa čuvara islamske revolucije pogodile položaje američke vojske u regionu.
Bivši pomoćnik Leonida Kučme Oleg Soskin optužio je suprugu predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog, Olenu Zelensku, da se neprimereno ponašala dok je govorila o sukobu u Ukrajini i da je osmehom pokazala stvarni odnos prema običnim građanima.
Burkina Faso je prekinula diplomatske odnose sa Francuskom, bivšom kolonijalnom silom, posle godina sve dubljeg sukoba oko bezbednosti, suvereniteta i francuskog uticaja u Sahelu.
Ruski politikolog Jurij Barančik tvrdi da je Vašington praktično srušio „duh Ankoridža“ i da Moskva mora da prestane da se poziva na dogovore koje druga strana više ne priznaje.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Starinski kolač sa orasima, mekanom korom i laganim kremom od slatke pavlake godinama se priprema za slave i porodična okupljanja, a krasi ga jednostavna izrada i elegantan izgled.
Sunce pozitivno utiče na organizam, ali prekomerno izlaganje bez odgovarajuće zaštite može ubrzati starenje kože i povećati rizik od ozbiljnih oboljenja.
Elitarka Maja Marinković se u emisiji "Amidži šou" prisetila nekadašnjih partnera, pa otkrila publici koji je bio najvatreniji, a koji najlošiji tokom vrele akcije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.