• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: V.Ž.

03.11.2024

19:10

Lalatović u svom fazonu! Voleo bih da neko optereti Zvezdu, za početak da to budu sudije!

Starsportphoto©

Fudbal

Lalatović u svom fazonu! Voleo bih da neko optereti Zvezdu, za početak da to budu sudije!

Podeli vest

Trener Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je posle poraza od Crvene zvezde (3:0) na stadionu "Rajko Mitić" da je njegov tim sam sebe pobedio.

- Prvo, želim da kažem ono što je na duši. Da izjavim saučešće svim nastradalim u Novom Sadu. To je nešto što je danas meni zinad ovog meča, velika tragedija. To je nešto što bih prvo rekao. Druga stvar, nismo imali sreće, Zvezda nas nije nadigrala, bolja samo na prekidima, sami smo sebe pobedili. Nismo zaslužili da izgubimo, izgubili smo iz tri naše lopte, sami smo sebe dali gol. - Pravimo glup faul, onda lopta ide u aut, mi u korner, naš igrač da loptu njihovom igraču. Zvezda bolja iz prekida, iz igre Zvezda nije bila bolja. Čestitam na pobedi, ne bih komentarisao ništa. Voleo bih da neko malo optereti Zvezdu u našoj ligi, a to da počne od sudija na primer.

Strateg crveno-belih Vladan Milojević, takođe je u prvi plan istakao veliku tragediju koja se juče dogodila u Novom Sadu i samo kratko prokomentarisao meč. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set