Šteta što nijedna lopta nije završila u mreži Danaca! Krasić: Živković i Vlahović su konstantno pretili!
Podeli vest
Odigrali smo sjajnu utakmicu, šteta što nijedna lopta nije završila u mreži golmana Šmajhela. Uživao u ambijentu i igri našeg tima, poručuje nekadašnji srpski reprezentativac, Miloš Krasić (40)!
Reprezentativac Srbije Dušan Vlahović prošao je preglede u Torinu koji su saopštili da je sjajni napadač izbegao ozbiljniju povredu zadnje lože tokom meča sa Danskom (0:0).
Omladinska reprezentacija Srbije je u utakmici trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo ubedljivo savladala Hrvatsku u Karlovcu sa 3:0 (3:0) i tako se plasirala u naredni krug takmičenja.
19.11.2024
15:24
Uprkos svemu, podrška fudbalerima nije izostala. Od sinoć se nižu pohvale na račun našeg nacionalnog tima, a među njima je i nekadašnji repezentativac Miloš Krasić (40), koji je i pored nepovoljnog ishoda u Leskovcu bio zadovoljan izdanjem "orlova".
- Odigrali smo sjajnu utakmicu, šteta što nijedna lopta nije završila u mreži golmana Šmajhela. Želeo bih da se zahvalim rukovodstvu Fudbalskog saveza Srbije, selektoru, stručnom štabu i igračima, obradovali su me i prijatno iznenadili pozivom da dođem u Leskovac i veoma sam srećan što sam imao priliku da im pružim podršku na licu mesta. Prvi put sam na ovom stadionu i zaista sam uživao u ambijentu i igri našeg tima - rekao je Krasić, a preneo sajt Fudbalskog saveza Srbije.
Pokazali smo karakter i umeće, možemo da igramo sa svakim, poručuju uglas reprezentativci Srbije Đorđe Petrović (25), Nemanja Maksimović (29) i Mihailo Ivanović (19), nakon remija (0:0) sa selekcijom Danske u 5. kolu grupe A4 Lige nacija.
Nemački sudija Feliks Cvajer nema obraza, čovek mrzi Srbiju i to ne krije. Prvo je pomogao Feliksu BrIhu da na Svetskom prvenstvu u Rusiji uništi "orlove", sad je to uradio u Leskovcu, a fudbalski svet i dalje bruji o mitu od 300 evra.
19.11.2024
13:28
Foto: Starsportphoto
Detalji sa meča Srbija - Danska
Ne skriva nekadašnji reprezentativac Srbije da su "orlovi" sinoć odigrali jednu od najboljih utakmica, a posebno je oduševljen izdanjem Andrije Živkovića, koji je sinoć bio konstantna opasnost po protivnički gol.
- Žile je imao mnogo situacija na desnoj strani, bio je konstantna opasnost po gol Danske. Iako je levonog, poslao je kontranogom veliki broj upotrebljivih centaršuta za Mitrovića i Vlahovića. Pohvalio bih i Dušana, izdržao je mnogo duela, uputio gomilu udaraca ka golu protivnika i velika je šteta što nije uspeo da se upiše u strelce. Za njega mi je veoma drago što je u odličnoj formi - rekao je Krasić.
Bivši igač Vojvodine, moskovskog CSKA i Juventusa neretko prati utakmice, i ne skriva da mu se kroz misli provuče ideja da bi, da ima priliku, rado ušao na teren i promenio tok igre.
- Gledam utakmicu i pomislim "Tako bih ušao da nešto uradim i promenim". To je prirodno. Uživam u penziji i uvek sam raspoložen da dođem na stadion i podržim reprezentaciju. Pogotovo ako su tu i moji prijatelji. Dobro, sa Lanetom sam nerazdvojan u Novom Sadu, Tošketa i Bambija viđam po Beogradu, ali Stojketa sam se baš uželeo i slatko smo se ispričali u Leskovcu - zaključio je Krasić.
Dugogodišnji skaut Partizana, a potom iz zamenik direkrtora omladinske škole kluba, Goran Arnaut, sporazumno je prekinuo saradnju sa crno-belima, iako je imao još godinu i po dana ugovora.
FIIFA i UEFA su potvrdile - fudblaska reprezentacija Rusije neće se takmičiti ni u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Americi, Kanadi i Meksiku 2026. godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Reprezentativac Srbije Dušan Vlahović prošao je preglede u Torinu koji su saopštili da je sjajni napadač izbegao ozbiljniju povredu zadnje lože tokom meča sa Danskom (0:0).
Top otkriće Gledalačko obaveštajne službe Informera (GOSI) o studentu Vanji Berić, prvom na blokaderskoj listi "Kladovo ima nas - vreme je za promene", našlo se na udaru cenzorskih makaza blokadera kojima su puna usta slobode govora.
Šiptarski terorista Hisni Gucati, inače predsednik Organizacije veterana zločinačke Oslobodilačke vojske Kosova (OVK), tvrdnjama o tome kako predsednik Srbije Aleksandar Vučić gleda na Kosovo i Metohiju (KiM) uznemirio je antisrbe - one koji godinama navode da se šef naše države odrekao južne srpske pokrajine.
Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.
Poslanica Srpske napredne stranke (SNS) Danijela Nikolić vratila je na fabrička podešavanja Miroslava Aleksića, čelnika Narodnog pokreta Srbije (NPS) koji je na sraman način napao predsednika Aleksandra Vučića.
Odbornik Srpske napredne stranke Miloš Gocić žestoko je odbrusio odborniku u Skupštini gradske opštine Niška Banja i predsedniku Saveta za turizam u stranci Draganu Miliću.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Banka Engleske sprovodi veliki program dobrovoljnih odlazaka, pri čemu će više od 400 zaposlenih napustiti posao, a mnogi od njih očekuju značajne otpremnine, uključujući i najviše rukovodioce.
Predsedniku i osnivaču kompanije "AutoČačak", Milenku Kostiću, uručena je "Laurin & Klement" nagrada za životno delo, prestižno priznanje koje kompanija Škoda Auto dodeljuje svojim najuspešnijim saradnicima.
Tokom večernjih sati na području Zlatiborskog okruga kiša je prešla u susnežicu i sneg, a saobraćaj se odvija bez problema jer su na teren odmah upućene dežurne putarske ekipe.
Nenad K. (58) čije je telo pronađeno u luksuznoj zgradi u Čačku ubijen je zbog neraščišćenih poslovnih odnosa sa osumnjičenim Milanom M. kojem je zbog toga zapalio kuću.
Petorica Srba ubijena su u Južnoafričkoj Republici u periodu od 2013. do 2019. godine. Poslednji koji je likvidiran bio je Jugoslav Smiljkić (51) iz Beograda.
Marokanac Hamza O. (33), koji je krajem juna prošle godine pretukao policajku na Autobuskoj stanici u Zagrebu, u ponedeljak je osuđen na godinu dana zatvora, uslovno na pet godina, pred Opštinskim krivičnim sudom u Zagrebu.
Dečak koji je u Ribnikaru ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja, 25. marta trebalo bi da svedoči u sudskom postupku koji se vodi protiv njegovih roditelja. Ranije su stručnjaci analizirali njegovo ponašanje i napomenuli da je bilo preciznih znakova da će počiniti zločin.
Peruanska premijerka Denis Mirales podnela je danas ostavku, manje od mesec dana od opštih izbora koji su u toj zemlji zakazani za 12. april, saopštio je danas kabinet predsednika te zemlje Hozea Balkazara.
Rumunsko Ministarstvo nacionalne odbrane saopštilo je danas da je izdato upozorenje stanovništvu zbog drona koji je primećen blizu rumunskog vazdušnog prostora na severu zemlje, zbog kojeg su podignuta dva aviona ratnog vazduhoplovstva.
Vrhovni sekretar Saveta za nacionalnu bezbednost Irana Ali Laridžani je ubijen, potvrdili su iranski mediji koji se pozivaju na saopštenje iz njegovog kabineta.
Šefica evropske diplomatije, Kaja Kalas, odbacila je predlog belgijskog premijera Barta de Vevera za normalizaciju odnosa sa Rusijom i obnavljanje pristupa jeftinoj ruskoj energiji.
Producent filma "Žetva" kaže da je tokom snimanja ovog ostvarenja o zločinima u "Žutoj kući" trpeo velike pritiske i da se mnogima nije svidela ova tema.
Pun Mesec koji će se pojaviti u znaku Vage 25. marta 2026. godine donosi snažnu emotivnu energiju i razotkriva pitanja vezana za odnose među ljudima, a najviše će uticati na Blizance, Vage i Vodolije.
Ovogodišnja dodela Oskara u Los Anđelesu pretvorila se u pravi spektakl, ali ne samo zbog nagrada, već i zbog modnih ispada koji su mnoge ostavili bez teksta.
Kris Mejdžor, britanski stjuard sa 25 godina iskustva, otkriva zašto nošenje crnih čarapa u avionu može predstavljati problem i kako naizgled bezazlena navika ponekad dovodi do nepredviđenih situacija.
Meta je najavila da će od 8. maja 2026. godine ukinuti opciju "end-to-end" enkripcije u Instagram porukama, navodeći kao razlog to što ju je koristio mali procenat korisnika.
Ako vam se kosa brzo masti, suvi šampon je često prvo rešenje. Ipak, Zion Ko Lam tvrdi da postoji jednostavan trik koji može još bolje osvežiti koren kose, micelarna voda.
Pevačica Zlata Petrović odlučila je da ustupi svoj veći stan sinu Jovan Pejić i njegovoj izabranici Ena Čolić, kako bi mogli da započnu zajednički život, dok će ona preći u manji stan od oko 30 kvadrata.
Pevačica Mia Borisavljević progovorila je o braku sa suprugom Bojanom Grujićem i otkrila kako je sve u životu neizvesno, pa da tako i oni imaju trzavice.
Pevač Marko Gačić otvoreno je progovorio o braku sa koleginicom Gogom Gačić i priznao da ju je prevario, ali i objasnio razloge koji su doveli do kraha njihove zajednice.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar