Prvo pojačanje u 2025! Lazar Romanić zvanično u Vojvodini
Podeli vest
Fudbaler Lazar Romanić i zvanično je pojačao Vojvodinu, saopštio je klub.
Prethodnih dana se pisalo o prelasku Romanića u Vojvodinu, a ove večeri je i stigla potvrda iz Novog Sada. Doskorašnji golgeter Železničara iz Pančeva pojačao je "lale" i potpisao sa njima ugovor do 2028. godine. Romanić je tako prvo pojačanje novosadske ekipe u 2025. godini.
Košarkaški tim CSKA iz Moskve pobedio je 101:64 ekipu Parma iz Perma, a Aleksa Avramović je i ovog puta bio neprikosnoven. Za svega 16 minuta, srpski reprezentativac je upisao 17 poena, čime je CSKA obezbedio sigurnu pobedu.
Košarkaš Partizana Frenk Nilikina povredio se na utakmici 16. kola ABA lige u meču protiv ekipe Čačka.
11.01.2025
22:48
"Prvo pojačanje u 2025. Lazar Romanić od večeras je i zvanično deo tima "stare dame". Ugovor je potpisao do 2028. Lazare, dobro došao", napisala je Vojvodina na svom Instagramu.
Sergej Milinković-Savić proglašen je najboljim igračem saudijske lige u novembru nakon što je sa dva gola protiv Al Šababa i odličnim partijama u derbijima predvodio Al Hilal do ključnih pobeda.
Voša je tako na ime obeštećenja platila 500.000 evra i dobila važnog igrača u nastavku sezone. Romanić je u prvom delu sezone odigrao odlično i na 19 utakmica postigao devet golova uz četiri asistencije i pomogao ekipi iz Pančeva da ostvari dobre rezultate u Superligi Srbije.
Romanić je rekao da je želeo da napravi iskorak u karijeri i da je Vojvodina pravi klub.
- Presudila je moja želja da napravim pravi korak u karijeri, a to je Vojvodina. U pitanju je jedan od najvećih srpskih klubova, koji može mnogo da donese svakom igraču. Njihov sistem rada je na izuzetnom nivou, a sa svih strana čuli smo samo lepe reči o svemu u klubu i na kraju nije bilo teško doneti odluku da potpišem za Vošu - rekao je Romanić na predstavljanju i tom prilikom uzeo dres sa brojem 91.
Romanić je prošao omladinsku školu Crvene zvezde, ali potom nije uspeo da izbori šansu u prvom timu. On je proveo po jednu sezonu na pozajmici u OFK Beogradu i Borcu iz Čačka, da bi potom pokušao karijeru da oživi u grčkoj Lamiji ge je proveo pet sezona pre nego što je prošlog leta stigao u Železničar.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaški tim CSKA iz Moskve pobedio je 101:64 ekipu Parma iz Perma, a Aleksa Avramović je i ovog puta bio neprikosnoven. Za svega 16 minuta, srpski reprezentativac je upisao 17 poena, čime je CSKA obezbedio sigurnu pobedu.
Mađarski premijer Viktor Orban zatražio je od Evropske komisije da suspenduje sankcije na rusku naftu i gas kako bi se zaustavio nagli rast cena energenata u Evropi.
Biznismen Branko Babić, podelio je snimak na društvenoj mreži "Iks", na kome se vidi zastrašujuće lice blokadera sa njihovog jučerašnjeg skupa koji su održali u srcu Beograda. Tom prilikom smo videli zastrašujuće scene.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poklopio je blokadere i okorele lažove i opozicionare, poput Dragana Đilasa, u svega nekoliko rečenica, iznoseći činjenice - da na njihovoj listi studenata nema, a izjašnjavaju se kao ''Studentska lista''.
Petar Miletić, predsednik Izvršnog odbora Pokreta slobodnih građana (PSG), redovni gost tajkunskih televizija, nekadašnji je savetnik "premijera" lažne države "Kosovo" -Aljbina Kurtija.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta najoštrije osuđuje podmuklu laž hrvatskog pjevača Tonija Cetinskog da je novosadski SPENS bio logor za Hrvate.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je obišao kompaniju "Sigma", koja je osnovana 1989. godine i bavi se proizvodnjom i tehnologijama vezanim za dezinfekciona sredstva i tretman vode. Tom prilikom dočekali su ga brojni građani ali i oni najmlađi.
Učesnici crvenog tima Exatlona – Jovan Radulović Jodžir, Boško Marinković, Aleksa Erski i Elica Erski, lana Stanišić, Tijana Jović i Nevena Petrović – posetili su Ivanjicu, rodno mesto svog klupskog kolege Radojice Lazića.
Sportski rijaliti Exatlon Srbija koji je emitovan na našoj televiziji sa Dominikanske Republike, toliko se dopao nekima da su odlučili da organizuju nastavak i to u Srbiji.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Posle odličnih utisaka gledalaca nakon prve emisije, Igor Ćurčić u utorak uživo od 22 sata sprema nove divne priče i izuzetno lepo druženje sa gostima i gledaocima.
Profesor doktor Miloš Laban, politički analitičar i doktor Aleksandar Lukić iz Instituta za političke studije gostujući u Info jutru komentarisali su neuspešnu saradnju Amerike i Britanije u ratu na Bliskom istoku.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je tokom obilaska kompanije "Sigma" u Crvenki da će Srbija za 90 dana imati sigurne rezerve dizela i benzina.
Prema informacijama iz Predškolske ustanove iz Čačka, dečak (5) jutros je nešto posle osam časova izašao sam iz vrtića i uputio se na adresu na kojoj je ranije živeo sa majkom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da država mora značajno da unapredi zdravstvenu infrastrukturu u pojedinim delovima zemlje, kao i da se nova oprema očekuje u narednih šest meseci.
Darko Glišić, ministar za javna ulaganja, obišao je selo Beserovina kod Bajine Bašte, gde je sa meštanima razgovarao o ključnim problemima sa kojima se suočavaju, pre svega o lošoj putnoj infrastrukturi i zastareloj vodovodnoj mreži.
Tanja Miljković čestitala je rođendan suprugu Marku Miljkoviću, kojem se sudi za zloglasne zločine pred Specijalnim sudom u Beogradu, i to putem bilborda.
U Višem sudu u Nišu danas je održan prvi dan suđenja M.M.M. i M.M, roditeljima 13-godišnjeg dečaka koji je ubio svog vršnjaka Andreja Simića 2023. godine u Niškoj Banji.
Dečak Demir K. (13) koji je teško povređen u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Sjenici, trenutno je stabilno i njegovo stanje se iz dana u dan popravlja na Institutu za majku i dete u Beogradu.
Viši sud u Jagodini doneo je presudu kojim J.M.(45) osuđuje na 11 godina zatvora jer je u julu 2022. godine izbola bivšeg supruga M.M. kuhinjskim nožem.
Ukrajina je spremna za nove mirovne pregovore, uz posredovanje Sjedinjenih Američkih Država, u svakom trenutku, ali pažnja ukrajinskih partnera je trenutno usmerena na iranski sukob, rekao je danas ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski.
Turski NATO sistemi protivvazdušne odbrane presreli su danas balističku raketu, a sada je predsednik Turske upozorio Iran da izbegava "provokativne korake".
Takmičarka u kvizu "Potera" ispravila je gramatičku grešku tragaču Žarku Stevanoviću, a na njegovom licu se videlo da mu zbog toga nije bilo nimalo prijatno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar