Sapunica konačno završena! Mimović predstavljen u novom klubu (FOTO)
Podeli vest
Srpski fudbaler Ognjen Mimović predstavljen je u ruskom Zenitu, čije će boje braniti do kraja tekuće sezone.
Samo desetak dana proveo je Mimović u Turskoj, ali odmah je bilo jasno da za njega trenutno nema mesta u ekipi Žozea Murinja. Razočarano je Portugalac saopštio da ima na raspolaganju 14 stranaca i da je igrač koji je ponikao na "Marakani" sada višak, pa se već tada znalo da će morati negde na pozajmicu.
Veliku pažnju domaće i strane javnosti privukao je Mihajlo Cvetković svojim partijama u dresu Čukaričkog. Govori se o interesovanju Crvene zvezde, kao i raznih evropskih klubova, a klub sa Banovog brda je jasan i neće ga pustiti za cifru ispod 4.000.000 evra.
Crvena zvezda će uskoro dobiti najveće pojačanje. Ne radi se o nekom bombastičnom transferu, jer je finiš prelaznog roka u Srbiji već o povratku Pitera Olanjinke, za koga će još malo oporavak posle operacije ahilove tetive biti završen
11.02.2025
19:50
Огнен Мимович — игрок «Зенита»!
Сине-бело-голубые и турецкий «Фенербахче» достигли договоренности о переходе сербского защитника на правах аренды до конца сезона-2024/25.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Veliku pažnju domaće i strane javnosti privukao je Mihajlo Cvetković svojim partijama u dresu Čukaričkog. Govori se o interesovanju Crvene zvezde, kao i raznih evropskih klubova, a klub sa Banovog brda je jasan i neće ga pustiti za cifru ispod 4.000.000 evra.
Ukrajina više ne može da izdrži pritisak sve intenzivnijih ruskih napada duž cele linije fronta i mora strateški da se povuče u unutrašnjost zemlje, ocenio je vojni ekspert i bivši pukovnik Službe bezbednosti Ukrajine Oleg Starikov.
Do 31. marta hrvatski Javni servis HRT napustila su 333 zaposlena, koji su prethodno potpisali raskid ugovora o radu, uz isplatu otpremnine, potvrđeno je Hini.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras sa ministrom spoljnih poslova Ujedinjenog Kraljevstva Velike Britanije i Severne Irske Dejvidom Lamijem u Vili Mir u Beogradu.
U jednočasovnom intervjuu sa podkasterom Mariom Nafalom, predsednik Srbije Aleksandr Vučić se osvrnuo na razbijanje Jugoslavije i NATO agresiju 1999. godine, ali i na sadašnju situaciju u Srbiji.
Miša Vacić, lider Srpske desnice, bio je gost Info jutra kod voditeljke Jovane Radović i tom prilikom komentarisao najavljeni koncert Marka Perkovića Tompsona u Zagrebu.
Narodni poslanik Uglješa Mrdić gostujući u Info jutru kod voditeljke Staše Koprivice pozvao je institucije da rade svoj posao i da uhapse novinarku Biljanu Lukić.
Studentska konferencija univerziteta Srbije (SKONUS) hitno se oglasila povodom sprovođenja nastavnog procesa u školskoj 2024/25. godini na visokoškolskim ustanovama.
Udruženje Ženski centar "Milica" uz podršku lekara održalo je edukaciju novinara "Budućnost bez straha - razumevanje ranog raka dojke", a u cilju širenja svesti o ovoj bolesti, uz poruku da najveću šansu za izlečenjem raka dojke donosi rano otkrivanje i dostupnost optimalne terapije.
Ubica pevačice Jelene Marjanović ni posle devet godina od zločina nije otkriven, a njen muž Zoran, koji se tereti da je kriv, tvrdi da nema veze sa delom i da se veoma zabrinio kada je Jelena nestala.
U službenom vozilu "marica" u Ubu, M.M. (42) okrivljeni za krivično delo krađe, po povratku od sudije nakon izrečene mere određivanja pritvora, na putu ka zatvoru izvršio je danas samoubistvo vešanjem.
Jedan od najpopularnijih ruskih novinara Vladimir Solovjov poručio je Britancima i Francuzima, koji planiraju da pošalju svoje trupe u Ukrajinu posle potpisivanja mirovnog sporazuma sa Moskvom kako bi navodno očuvale mir, da će svi njihovi vojnici biti ubijeni.
Nekadašnji ruski vrhovni komandant u Ukrajini, general Sergej Surovikin, ozbiljno je razmatrao upotrebu nuklearnog oružja kako bi sprečio Ukrajinu da napreduje prema Krimu u jesen 2022. godine, stoji u izveštaju The New York Timesa, koje je preneo Newsweek.
Pripadnici Oružanih snaga Ukrajine pokušavaju da pređu na našu stranu prerušeni u civile, izjavio je za RIA Novosti snajperista 40. brigade mornaričke pešadije sa pozivnim znakom „Rulj“.
Reditelj Predrag Gaga Antonijević kaže da se glumac Val Kilmer (65) nije lečio zbog crkve kojoj je pripadao i verovanju da će Bog izlečiti svaku bolest!
Aloe vera je biljka koja se lako gaji u saksiji i ima brojne koristi za kožu i zdravlje. Njeni listovi sadrže gel koji je odličan za hidrataciju, pomoć kod opekotina, ožiljaka, strija, crvenila, kao i za detoksikaciju organizma.
Mnogi ljudi tokom godina primete poteškoće u pronalaženju prave reči, što može biti znak rane faze Alchajmerove bolesti. Međutim, nova istraživanja sugerišu da je brzina govora, a ne samo teškoće u pronalaženju reči, bolji pokazatelj zdravlja mozga, posebno kod starijih osoba.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar