Ceo svet priča o bivšem fudbaleru Zvezde! Kastiljo kao da je pošao na venčanje (FOTO)
Podeli vest
Planeta bruji o bivšem fudbaleru Crvene zvezde Segundu Kastilju, treneru Barselone iz Ekvadora, koji je na utakmicu došao u vrlo elegantnom izdanju.
Inače, Kastiljova Barselona je pobedi Korintijans sa 3:0 u meču Kupa Libertadores, u pitanju je dvomeč plej-ofa za ulazak u grupnu fazu, ali je trener bio u centru pažnje.
Ekvadorski klubovi Emelek i Barselona iz Gvajakila trebalo je da odigraju prijateljsku utakmicu, koja se na kraju nije završila zbog totalnog haosa koji su izazvali navijači Emeleka.
12.02.2025
07:52
Navikli smo da trenere viđamo u trenerkama ili crnom neupadljivom odelu, ali se Kastiljo pojavio u eleganrnom crno-belom odelu i crnom mašnom. Zasenio sve igrače na terenu. Nije to promaklo navijačima na društvenim mrežama, pa su se malo našalili sa Kastiljom:
"Kad imaš utakmicu u 19, a u 22 časa venčanje", "Zna da igra protiv Korintijansa", Fenis odelo, znao je rezultat", "Zašto ste iznenađeni? Samo zato što niste navikli da vidite trenere u odelu, jer su uvek u trenerkama", neki su komnetari navijača na društvenim mrežama.
Segundo Kastiljo ostao je u lepom sećanju navijača Crvene zvezde, a nakon završetka igračke karijere posvetio se trenerskom poslu i reklamama u rodnom Ekvadoru!
Segundo Kastiljo, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, novi je trener Barselone, ali one iz Ekvadora.
18.12.2024
09:00
- Što se tiče odeće, osećam da moram biti u rangu sa svojim igračima i klubom čiji sma trener. Ništa više od toga - rekao je bivši fudbaler Zvezde, koji uvek vodi mečeve u odelu, ali je ovog puta malo preterao.
Foto: profimedia
Segundo Kastiljo u odelu pored aut linije
Kastiljo je posle utakmice pohvalio svoje igrače.
- Zahvalan sma igračima jer su dali sve od sebe i na trudu koji ulažu od kada sam preuzeo ekipu. Pokazali smo da smo spremni. Znali smo protiv koga igramo, koliko su dobri i agresivni, ali mi smo bili agresivniji. Ali, ostalo je još 90 minuta, nadam se da ćemo slaviti nakon tog meča. Moramo da budemo skromni, da radimo kao što smo i do sada - rekao je Kastoljno posle pobede, a revanš meč će biti odigran 12. marta u Brazilu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Situacija u području Kupjanska naglo se pogoršala do kraja dana 24. decembra, kada su jedinice Oružanih snaga Ukrajine (OSU) izvele snažan napad na istočni deo grada i zauzele teritoriju nekadašnjeg mlečno-konzervnog kombinata, objavio je vojni analitičar Jurij Podoljaka.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde, gostovala je na tajkunskoj televiziji N1, gde je slobodno govorila protiv aktuelne vlasti, zaboravljajući da pomene sramni primer njenog saradnika Dragana Đilasa.
Spinalna mišićna atrofija (SMA) danas se u Srbiji otkriva već po rođenju, a od uvođenja obaveznog neonatalnog skrininga u septembru 2023. godine testirano je 136.899 beba, a kod 20 je potvrđena dijagnoza SMA.
Vernici crkava koje vreme računaju po gregorijanskom kalendaru danas proslavljaju najradosniji hrišćanski praznik Božić, rođenje Isusa Hrista, a papa Lav XIV će predvoditi božićnu dnevnu misu u Vatikanskoj bazilici u 10 časova što se nije desilo od 1994.
Blokader Srđan Popović uhapšen je kao osumnjičeni za pljačku zlatare u Novom Pazaru, a nekadašnji načelnik BIA sada objašnjava šta je specifično za ovu filmsku akciju.
Pripadnici Uprave saobraćajne policije sinoć su u Zemunu, oko 2 časa posle ponoći, zaustavili vozača koji je vozio 240 kilometara na sat, bez dozvole i sa sakrivenim tablicama.
Ukrajinski državljanin poreklom iz Zaporožja, rođen 1976. godine, pripremao je teroristički napad na federalno gasno skladište i parking pogona odbrambene industrije u Kaluginskoj oblasti, saopštile su ruske bezbednosne službe.
Istorijsko jačanje vojnih kapaciteta Kine čini Sjedinjene Američke Države sve ranjivijim, iako Vašington ne vodi agresivnu politiku prema Pekingu, navodi se u godišnjem izveštaju Pentagona Kongresu o vojnim i bezbednosnim razvojima u vezi sa Kinom.
Ukrajinske oružane formacije povlače se sa pojedinih položaja u Sumskoj oblasti nakon teških gubitaka, dok ruske snage nastavljaju da proširuju bezbednosnu zonu duž granice, saopštili su izvori iz ruskih bezbednosnih struktura za agenciju RIA Novosti.
Obilne kiše potopile su obalu Kalifornije na Badnje veče, izazvavši brojne bujične poplave. Putevi su se pretvorili u reke noseći krš, kamenje, blato i otpad. Meteorološki uslovi su čak ispunili kriterijume za davanje upozorenja na kratkotrajni tornado.
Američki predsednik Donald Tramp čestitao je danas Božić građanima Sjedinjenih Američkih Država, navodeći u čestitki dostignuća od početka svog drugog predsedničkog mandata, među kojima je istakao uvođenje carina i "nikakvu inflaciju".
Superstar televizija će tokom predstojećih novogodišnjih praznika publiku iznenaditi novim kinematografskim hitovima, namenjenim zajedničkom okupljanju i zabavi za sve generacije.
Glumac Pet Fin, poznat po ulogama u kultnim serijama "Prijatelji" i "Seinfeld", umro je u 60. godini nakon duge i teške borbe sa najtežom bolešću, ali javnosti nikada nije otkriveno o kojoj vrsti raka je reč.
Za mnoge ljude, unošenje jelke i njeno ukrašavanje je radosna rutina. Međutim, vlasnici mačaka često gledaju na ovaj proces sa dozom straha, a uz par trikova možete da rešite ovaj problem.
Kada se približava poslednja noć u godini, svaka žena želi da zablista i ostavi neizbrisiv utisak. U tom trenutku, ništa ne govori više od hrabrosti, elegancije i samopouzdanja od crvene haljine.
Pevač Marko Tadić napravio je pravi spektakl novim spotom koji je sniman u Maroku, usred pustinje, a ceo projekat odiše luksuzom kakav se retko viđa na domaćoj sceni.
Na mrežama je osvanuo snimak bivše učesnice "Zvezda Granda" Krstinje Todorović kako govori engleski, nakon čega su je svi uporedili sa legendarnim snimkom Nenada Kneževića Kneza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar