• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

06.05.2022

10:54

SPEKTAKL U NAJAVI! Rasprodata Arena za fajnal-for Evrolige!

printscreen

Košarka

SPEKTAKL U NAJAVI! Rasprodata Arena za fajnal-for Evrolige!

Košarkaška Evroliga saopštila je da su sve ulaznice za fajnal-for koji će se održati u Beogradu rasprodate

To znači da će Beogradska arena biti puna od 19. do 21. maja tokom fajnal-fora Evrolige. Za titulu šampiona Evrope boriće se Olimpijakos i Efes, odnosno Barselona i Real Madrid.

Evroliga je navela da će svaki klub dobiti 600 ulaznica u različitim kategorijama koje će sam raspodeliti.

Takođe, Evroliga je napomenula da zainteresovani i dalje imaju šanse da nabave ulaznice. Kako se navodi, zvanična prodavnica Evrolige radi preko www.f4tickets.com, gde se mogu pronaći karte drugih navijača na sekundarnom tržištu

Pored toga, na raspolaganju je i određen broj VIP karata do kojih može doći slanjem zahteva na f4tickets@euroleague.net.

Beograd je voljen grad, otvoren za sve, bez obzira na publiku koja bodri Crvenu zvezdu i Partizan, klubovi vole da igraju u Areni. Uz vrhunski hospitaliti i gostoprimstvo, navijači drugih ekipa su ovde bezbedni. Negde 90 odsto ljudi će biti stranci, prvi put dolaze, a na prošlom Fajnal foru 2018. godine nismo imali nijedan incident. Čak ni u centru grada, ta slika je obišla svet. Doživeli smo tada da su u Knez Mihailovoj ulici, ili po drugim centrima grada, navijači sedeli u kafićima, njih četvoro-petoro u različitim dresovima i svako je pio kafu, iako je navijao za nekog drugog - rekao je nedavno za Informer direktor "Štark arene" Goran Grbović.

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Drama: Medved napao čuvare parka
Društvo

Drama: Medved napao čuvare parka

Prava drama odigrala se u selu Stabna smeštenom oko 20 kilometara od centra Plužina kada je medved došao neposrednu blizinu kuće u kojoj sama živi jedna starija meštanka.

18.05.2026

15:47

Hronika

Pakleni plan majke kamenog srca iz Niša: Podvodila ćerku, pa joj u školi pravdala izostanke izmišljajući bolesti
Hronika

Pakleni plan majke kamenog srca iz Niša: Podvodila ćerku, pa joj u školi pravdala izostanke izmišljajući bolesti

Nišlijki Anici B. (47) koja je osuđena na 5 godina zatvora zbog podvođenja maloletne ćerke, ponovo će se suditi jer je Apelacioni sud ukinuo prvostepenu presudu. Njoj će se na optuženičkoj klupi pred Višim sudom u Nišu pridružiti i njen prijatelj, Piroćanac Branislav M. (50) koji je prvostepeno osuđen na pet godina i šest meseci zatvora a zbog krivičnog dela trgovina ljudima u saizvršilaštvu.

18.05.2026

12:32

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set