• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: R.Č.

31.05.2024

14:10

Ovo smo svi čekali! Poznate sudije za finale domaće lige!

Starsportphoto

Košarka

Ovo smo svi čekali! Poznate sudije za finale domaće lige!

Podeli vest

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana boriće se za titulu šampiona Košarkaške Superlige Srbije, a poznato je i ko će deliti pravdu u finalnoj seriji!

Treći put ove sezone večiti rivali boriće se između sebe za trofej! Ovoga puta, nakon punih pet godina gledaćemo duel crveno i crno-belih u finalu domaćeg šampionata. Prva utakmica zakazana je za 3. jun sa početkom od 20 časova, a Zvezda će biti domaćin u dvorani "Aleksandar Nikolić". Određene su i sudije za taj duel, a to su Milivoje Jovčić, Uroš Obrknežević i Vladimir Jevtović.

Drugi meč je na programu 5. juna od 20 časova i tada će Partizan biti domaćin. Pravdu na toj utakmici deliće Uroš Nikolić, Marko Juras i Stefan Ćalić. Ukoliko bude potrebno, termin eventualne treće utakmice biće određen naknadno. Podsećamo, tim sa Malog Kalemegdana brani titulu u šampionatu Srbije, dok "parni valjak" igra domaće prvenstvo nakon dve godine pauze.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Uhapšen muškarac zbog smrti lovca kod Zrenjanina
Hronika

Uhapšen muškarac zbog smrti lovca kod Zrenjanina

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog јavnog tužioca Osnovnog јavnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. B. (1972) iz Sremske Kamenice, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.

27.12.2025

22:05

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set