Divac se oglasio nakon skandala u Zagrebu! Hrvati mu zviždali, a legenda je poručila ovo!
Podeli vest
Vlade Divac se oglasio nakon što je doživeo neprijatnu situaciju na memorijalnoj košarkaškoj utakmici u Zagrebu, posvećenoj legendarnom Draženu Petroviću.
Memorijalna utakmica u čast legendarnog Dražena Petrovića, odigrana u četvrtak u Zagrebu, koja je trebalo da bude veče slavljenja košarkaškog velikana, naišla je na neočekivane tenzije kada su se u fokusu našli zvižduci upućeni Vladu Divcu.
Na emotivnoj memorijalnoj utakmici u Zagrebu, održanoj u čast legendarnog Dražena Petrovića, došlo je do neprijatnog incidenta koji je bacio senku na veče posvećeno jednom od najvećih košarkaša svih vremena.
06.09.2024
11:28
Među košarkaškim velikanima koji su došli da odaju počast Petroviću našli su se Nikos Galis, Saša Danilović, Žarko Paspalj, Teri Porter, Keni Anderson, Bogdan Tanjević i mnogi drugi.
Međutim, trenutak kada je Divac izašao na sredinu terena bio je narušen zvižducima publike u dvorani, što je bacilo senku na događaj.
Zagrebačka Arena bila je sinoć ispunjena do poslednjeg mesta na spektakularnom košarkaškom događaju "Sećanje na Dražena Petrovića", gde su ljubitelji košarke iz celog regiona došli da odaju počast legendarnom košarkašu.
- Nisam ni planirao da govorim, to nije bilo predviđeno scenarijem - rekao je Divac, objašnjavajući situaciju.
- Međutim, voditelj mi je dao mikrofon i nisam mogao da odbijem. Pokušao sam da ostanem usredsređen na prijatelje sa kojima sam se lepo družio ovih dana, ali najvažnija mi je bila porodica Petrović. Sećanje na Dražena bilo je impresivno, i to je ono što je za mene najvažnije - istakao je legendarni košarkaš.
Divac je dodao da je njegova misija bila da oda počast Draženu i da ga neprijatna reakcija publike nije omela u tome. Ovaj događaj, koji je trebalo da bude simbol prijateljstva i poštovanja između košarkaških velikana, nažalost je obeležen kontroverznim ponašanjem dela publike.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Memorijalna utakmica u čast legendarnog Dražena Petrovića, odigrana u četvrtak u Zagrebu, koja je trebalo da bude veče slavljenja košarkaškog velikana, naišla je na neočekivane tenzije kada su se u fokusu našli zvižduci upućeni Vladu Divcu.
Skandalozni snimci ustaškog derneka u jednom od restorana u Splitu prepravili su internet i još jednom pokazali i dokazali da Hrvatska nije prošla proces denacifikacije i da su Hrvati zadojeni ustaštvom.
Blokaderski glumac Dragan Bjelogrlić ponovo je iskoristio priliku da se, preko hrvatskih medija, obračuna sa sopstvenom državom i narodom, nastavljajući kontinuitet svojih političkih nastupa usmerenih isključivo protiv Srbije.
Miloš Jovanović, najgori od najgorih, ekstremista sa dna kace, grčevito se bori za censuz dok u javnosti priča priču o 15 odsto za takozvanu patriotsku desnicu.
Peta epizoda Exatlona Srbija bila je veoma napeta, kako na poligonu, tako i u redovima Plavih i Crvenih. Ipak, Plavi tim je odneo ubedljivu pobedu rezultatom 10:1.
U večerašnjim nominacijama u Exatlonu Srbija, borbu je izgubio Marko Milovanović, koji je ujedno prvi učesnik koji će napustiti najveći sportski rijaliti na svetu.
U petoj epizodi Exatlona Srbija, član Crvenih Jovan Radulović Jodžir, slomio se zbog nominacija momaka iz njegovog tima, te priznao da se oseća kao slina.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Danas se nastavlja suđenje četvorici pripadnika organizovane kriminalne grupe optuženih da su 29. januara 2021. godine, u Rakovici, na podmukao način ubili Zorana Uskokovića zvanog Skole.
Ukrajina planira novi raspored sastanaka i nastavak pregovora sa Sjedinjenim Američkim Državama, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u sinoćnjem redovnom video-obraćanju naciji.
Američki prihodi od pristupa ukrajinskim mineralnim resursima značajno će premašiti 350 milijardi dolara, izjavio je američki predsednik Donald Tramp.
Bela kuća saopštila je da je tokom bezbednosne kontrole na Međunarodnom aerodromu Palm Bič na Floridi otkriven sumnjiv predmet, zbog čega je američka Tajna služba bila primorana da privremeno prilagodi rutu predsedničke kolone vozila uoči putovanja američkog predsednika Donalda Trumpa ka Vašingtonu.
Glumica Olivera Viktorović (62) priznala je da je nudista i otkrila je da je to postala sasvim slučajno zbog zdravstvenih problema koje je imala sa jajnicima.
Pevačice Sabrina Salerno, Samanta Foks i Kim Vajld su osamdesetih godina važile za najveće seks bombe u svetu, a veliku popularnost imale su i u Srbiji.
Vlada Srbije donela je odluku o dodeli priznanja za vrhunski doprinos nacionalnoj kulturi, odnosno kulturi nacionalnih manjina, čime je 21 umetnik i kulturni radnik ostvario pravo na doživotno mesečno primanje u visini prosečne zarade, saopštilo je Udruženje dramskih umetnika Srbije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar